Elektrikli Süpürgeler Aura Clean Max Temizlik ve sağlık robotu

demetanne

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2011
324
31
İhlastan tanıtıma geldiler. Halı dövücülü bu robotu tanıttılar. çok pahalı geldiği için almadık.(1.900TL.) ama salon halımızı temizleyince eşimin de benim de gözlerimiz ağzımız açık kaldı. siyah beyaz halımız ışıl ışıl oluvermişti.

bebeğimizin de toza alerjisi var. nezlesi 3 haftadır geçmiyordu. evimizdeki arnica pro-clean süpürge hiçbir işe yaramıyordu. Media markt'a gidip bütün süpürgeleri denedik. philips, dyson, rowenta vb. dyson'ın da halı dövücülü, anti alerji modeli 2000 TL idi.

kararsız kaldık. tekrar ihlas'a gittik. aynı çocuk tekrar evimize geldi. süpürgeyi ben kullandım bu sefer. ıcığına cıcığına baktım. yine temizliğine hayran kaldım. normal elektrikli süpürge halıdaki bir saçı bir ipi alamazken, aura clean max hiç yormadan alıyordu. tamam alalım dedik, sıkı bir pazarlık başladı. 1800TL 12 taksite aldık.

çok memnunum. verdiğimiz paraya biraz içim yanmıştı ama kullandıkça iyiki almışım diyorum. 30 dakikada bütün evi temizliyorum.

Annemde de var ve yaklaşık olarak 9 yıldır kullanıyor. Suya çekme özelliğine sahip bir makine; dövücü aparatı olması çok güzel ama çok hantal bir makine ve çekiş gücü diğer makinelere göre (dyson gibi) çok düşük. Bence o fiyatlara çıkılmışken daha kaliteli bir makine alınabilir ( fiyat/performans olarak) Başlarda annem de memnundu yataklarımızdaki mitelara kdar temizliyordu ama her zaman aç su doldur halıları halı ucu koltukları koltuk ucu yerleri de düz uçla süpür onu tak bunu çıkar sonra pislik olan suyu dök su haznesini yıka temizle kurut makineyi kaldır derken çok zaman gidiyor bir de parçalarının birbirine olan kenetleri çok ilkel insan zamanla çok yoruluyor takarken ellerini filan acıtıyor(bende hep öyle olurdu) çünkü makineyle mücadele ediliyor. Halı yıkama aparatları derseniz kuvvetli bir şekilde çekmek gerekiyor erkek gücü istiyor resmen... Geçen anneler gününde ona dikey el süpürgelerinden aldım; bana diyor ki ne var büyük süpürgemi satsan da kurtulsak ondan. Umarım siz devamlı memnun kalırsınız.

Merhaba. Gecen sene bizde aldık. Çok memnunum ben. Her seferinde bir halıdan o kadar toz kir çıkarmı. Parçalarını takıp çıkarması suyunu değistirmesi biraz meşakkatli ama temizlemesi çok güzel. Yıkamasını denemedim daha İnşallah o da iyi çıkar

bizde geçen sene ayıla bayıla almıştık ama parasına nazaran o kadar da iyi değil kullandıkça anlıcaksın suya ne süpürsen leş gibi olur zaten su halı dövücü aparatı güzel ama o kadar ses çıkarıyor ki her yere girmiyor düz ucu takmak zorunda kalıyorsun onun çekiş gücü iğrenç phılıps süpürgem daha iyi çekiyor.birde el cihazına ara sıra elektirk gitmiyor 3 dk.falan sonra basınca çalışıyor bu süpürgeyle temizlik bildiğin iş tak çıkar doldur boşalt sil kaldır zırt diye tutamıyorsun süpürgeyi bir de kordonu çok kısa habire fiş değiştirmek zorunda kalıyorum onca paraya fişini bari uzun yapsalarmış .dysonların çekiş gücüne iyi diyorlar

Hayatımda aldığım en yararlı en temizleyici ürün !! hamileyken almıştık rahmetli kızımızın emekleyeceği zamanları hayal ederek o yok şimdi ama olsun evimizi tertemiz yapıyor.halıların rengi bile değişiyor.

benim evime tam 3 defa tanıtıma geldiler almadım:KK50: sulu süpürgeler çok yorucu bende arçeliğin sulu süpürgesi var kullanamıyorum bile:KK19:su doldur boşalt içini temizle sil kurula şu bu derken evle değil makineyle boğuşuyorsun:KK53: tövbe ettim bir daha sulu almam dedim bu robot iyi olabilir ama kullanımı pratik değil ayrıca 2000 lira bir süpürgeye vermek bana pek mantıklı gelmiyor:KK31:

bize de geldiler.aldık.gelen adam şov amaçlı suya kolonya döktü.zaten suyun rengi değişti sanki içinde toz var gibi.neyse yatağı vb çekti.o zaman aaaaaaaa ne kadar pislik çıktı diyordum.kısaca artıları ve eksilerini yazayım siz anlayın kızlar.benim alerjim var toza.hapşuruyorum nefesim daralıyor,gözümden yaşlar geliyor

artılar

*halı dövücüsü halıyı kabartıp,saç kılı vb bırakmıyor.ama iplikli özel tip halıları ne yapar bilmem
*koltuk yıkama aparatı işime çok yaradı.pırıl pırıl oldu
*her temizlik sonrası en büyük keyfimiz eşimle aaa hadi bakalım suda ne kadar yün-kıl-pislik var diye .her seferinde 1 avuç yumak şeklinde halı yünü-saç-çöp çıkıyor.fırçası sert iyi toplıuyor.

eksileri
*emiş gücü az.halı dövücü dışındaki çekme aparatları sinir ediyor.resmen yerdeki çöpü çekmesi için 2-3 kez gelip gitmek lazım
*ağır bir makine
*fişi kısa
*2li koltuğu yıkamak için 2 kez deterjanlı su koymak gerekiyor.alttaki deterjanlı su hemen bitiyor .doldur boşalt zahmetli

2 yıldız bızde evde kullanıyoruz hatta ceyızınde bıle var üşengeç insanlar uzak dursun bence makıne güzel çok güzel süpürüyor yıkamaya gelınce kol kuvvetı ıstıyor ama ben yıkamaktan cok genel ev temzılıgını cok begenıyorum çünkü halıyı döverek temızlıyor ve evınızde kı tozu topluyor resmen tavsıye ederım .

Annemde de var ve yaklaşık olarak 9 yıldır kullanıyor. Suya çekme özelliğine sahip bir makine; dövücü aparatı olması çok güzel ama çok hantal bir makine ve çekiş gücü diğer makinelere göre (dyson gibi) çok düşük. Bence o fiyatlara çıkılmışken daha kaliteli bir makine alınabilir ( fiyat/performans olarak) Başlarda annem de memnundu yataklarımızdaki mitelara kdar temizliyordu ama her zaman aç su doldur halıları halı ucu koltukları koltuk ucu yerleri de düz uçla süpür onu tak bunu çıkar sonra pislik olan suyu dök su haznesini yıka temizle kurut makineyi kaldır derken çok zaman gidiyor bir de parçalarının birbirine olan kenetleri çok ilkel insan zamanla çok yoruluyor takarken ellerini filan acıtıyor(bende hep öyle olurdu) çünkü makineyle mücadele ediliyor. Halı yıkama aparatları derseniz kuvvetli bir şekilde çekmek gerekiyor erkek gücü istiyor resmen... Geçen anneler gününde ona dikey el süpürgelerinden aldım; bana diyor ki ne var büyük süpürgemi satsan da kurtulsak ondan. Umarım siz devamlı memnun kalırsınız.

mrb annenize aldığınız dikey süpürge modeli ve markası nedir acaba? anneniz memnun mu bende almak istiyorum,çok araştırdım karar veremedim,çekiş gücü kuvvetli olsun istiyorum

insanların yasaması için üç maddeye ihtiyaç vardır !

iyi ve sağlıklı yiyecek
içmek için temiz su
Temiz hava

Dünyamızda hızla değişen teknolojik gelişmeler temizlik sistemlerine yeni boyutlar katıyor.
Suyun muhteşem gücünü keşfeden, ISLANAN TOZLAR UÇAMAZ MANTIĞI ile gerçek temizliği yakalamıştır.
Eski sitemlerde kullanılan toz torbası ve benzeri filtreleme sistemleri yapılarından dolayı ortama tekrar tozu bırakma ve kısa sürede gözeneklerin tıkanması sebebi ile boşa enerji ve zaman kaybına yol acarken, su filtrasyonlu ihlas Temizlik Robotumuz %99’luk filtreleme oranı ile boşa enerji ve zaman kaybını engeller.
Toz torbasız, Su hazneli sistemiyle bütün toz ve kirleri su haznesinde toplar. 360° hava çıkışları ile suda yıkanmış, temiz havayı ortama yayar.

Seperatör: Tirbün sistemli küçültülmüş bir uçak mortu sayesinde, dakikada 27.000 devirle dönen, SEPERATÖR adı verilen ayrıştırıcı, hazneye gelen bütün tozları suya çarptırır. Milyonlarca toz parçasının suya yapışmasını sağlar. Piyasada satılan su hazneli süpürgelerden ayıran en büyük özelliğidir.(Bu süpürgelerde seperatör yerine, suya yakın konumda bir filtre bulunur. Nemli olan filtre; tozların yapışmasına, kötü koku oluşmasına ve bakterilerin 10 kat daha üremesine neden olur. Çünkü bakteriler nemli ortamda kuru ortama göre 10 kat daha hızlı ürerler.)

Derin Temizleme Aparatı : Ana motordan hariç ekstra bir motorla çalışan , halılarınızda yataklarınızda ve kanepelerinizde ekstra temizlik gücü sağlar. Halının tüylerini aralayarak en dipteki tozları ve mite’ları suyun içine hapseder ve halınız ilk günkü görünümünü elde eder. Zamandan da tasarruf ederek daha sağlıklı bir ortamda yaşamanızı sağlar.

Hepa Filtre: Havanın içinde bulunan ve suyun bile tutmakta güçlük çektiği polen gibi mikrondan daha küçük partiküllerin tekrar dışarı çıkmasını engeller.

Eklentiler

• $2013-Model-ihlas-temizlik-robotu-aura-cleanmax.jpg
    $2013-Model-ihlas-temizlik-robotu-aura-cleanmax.jpg
    71,8 KB · Görüntüleme: 1.376
Son düzenleyen: Moderatör:
hazeleye birde fiyat yazsaymışsınız çok daha iyi olacakmış...Ailemde bu makinayı kullanan var..makinayı yakından tanıyorum ve tek kelimeyle hayranım...şu an bende almayı düşünüyorum..güncel fiyatını öğrenebilirmiyim? Teşekkürler...

elimde bir tane hiç kullanılmamış ürün var aslında zamanında ihlas bankasına para kaprırıpta karsılıgında ürün verdiler sadece elimden cıkarmak ve paramı kurtarmak istiyorum almak isteyen olurssa her sekilde gönderirim inanın maddi olarak zor durumdayım ve biranönce elimden cıkarmak istiyorum .

hazeleye birde fiyat yazsaymışsınız çok daha iyi olacakmış...Ailemde bu makinayı kullanan var..makinayı yakından tanıyorum ve tek kelimeyle hayranım...şu an bende almayı düşünüyorum..güncel fiyatını öğrenebilirmiyim? Teşekkürler...

hala almay düşünüyor musun?

elimde bir tane hiç kullanılmamış ürün var aslında zamanında ihlas bankasına para kaprırıpta karsılıgında ürün verdiler sadece elimden cıkarmak ve paramı kurtarmak istiyorum almak isteyen olurssa her sekilde gönderirim inanın maddi olarak zor durumdayım ve biranönce elimden cıkarmak istiyorum .

ben anneme almayı düşünüyorum da ne kadara satıyorsunuz

Sattiniz mı hala elinizde mi ben almak istiyorum satacak olan varmı