Ateşli havale🙏

Denizell

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2018
89
43
36
Kizlar 32 aylık oğlum dün ateşli havale geçirdi. Bulantı ,ateş ile doktora götürdüm boğazı şişmiş calpol verdi birde serum taktı geldik .Sonraki gün oğlum yine ateşli ,halsiz ve çok huzursuzdu calpol ve dolveni dönüşümlü verdim ılık duşa soktum rahatlıyor ama tekrar çıkıyordu hemşire arkadaşıma sordum ev sıcaksa biraz hava aldır dedi çıktık babası ile gölgede otururken oğlum önce kusacak gibi öğüdü ve havale geçirdi hemen hastaneye geldik o panikle ben sinir krizi geçirdim çocuğu sokağa çıkardım ondan oldu diye gözümün önünden o görüntü hiç gitmiyor şimdi ateşi düştü çok şükür iyi ama çocuğumla tek başıma kalmaya korkuyorum ya yine olursa diye gözlerimi ondan ayiramiyorum elinde ateş ölçer 37olsa korkuyorum kalıcı bi sağlık sorunu bırakmaz inşallah tecrübeli olan annelerden yardım istiyorum

Çok geçmiş olsun . Ateş benımde en korktuğum şey . İnşallah bir sorun yoktur.

aman diyim dikkat et canım yalnız kalma yanında biri mutlaka olsun o panik anında napcağnı bilemezsin
rabbim acil şifalar versin inşallah

Çok geçmiş olsun . Ateş benımde en korktuğum şey . İnşallah bir sorun yoktur.
Çok şükür iyi ateşi tamamen geçti. Ateşli havalede nörolojik sıkıntı olmuyormuş ve bizde 20 saniye sürdü ama ben çok çok kötü oldum hala etkisinedeyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…