ateşimi ölçtüm

senemcik

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2007
354
2
41
kızlar merhebe
geçengün burada br yazıda gördüm şimdi bulamadığım için konu açtım.
adetim 29-30 mayıs ben dün ateşimi ölçtüm (makattan)37 ile 37,5 çıkıyordu.böyle oluncada hamilelik olabiliyormuydu.

senemcim gebelik olabilir bende de teste çıkmadan önce ateşim 37-37-2 civarındaydı halende öyle.
ben koltuk altından ölçüyorum
başka belirtilerin var mı?

bende ölçüyorum ağızdan 36.7, 36.8 36.9 çıkıyor..malum bölgeden 37.1 37 falan..6 gün geçti..çarş doktora ideceğim .inaşllah hamilyimdir...ilk defa bu ay başladım...bende bu ateş konusunda bilgilenmek istiyorum aslında

canlarım teşekkür ederim öncelikle iginize.ben 5-6 aydır deniyorum ama şuana kadar yok bişey bu ay tam yumurtlama günümde birliktelik oldu ama hiç bir belirti yok sadece hafif üşütmeden sistitde var sanırım 10 dk bir tvalete gidiyorum gece 5 defa uyandım bide göğüslerimde ağrı yok ama acayip dolgunlaştı dışardan bile farkedenler oldu arkadaşlarımdan.başkada bir belirtim yok öyle aman aman.sizde nasıl kızlar...:emir_bebek:

bende de aynı belirtiler oldu bende sistit sandım
gebelik testinden sonra doktora gidecektim ama bebiş çıktı
benim göğüsler hem büyüdü hem acıyor dokunamıyorum
inşallah hamişsindir bana öylesin gibi geldi hadi hayırlısı
kaç günün var adetine

kaç günün var adetine

canımsınnnn inş.öyledir bende 1-2 hafta öncede sisti oldu ama bol su içtiğim zaman hemen geçiyordu şimdi ise 2 gündür mahvoldum vede ben sistitten sanıyodum bir kasık ağrışı hatta kasıktanda aşağıda bir ağrı öldüm 2 gündür.halada var canım inş.dediğin gibidir hamileyimdir.çok umutlandırmak istemiyorum kendimi ama...sen ne kadarlık hamilesin canım.

ben geçen hafta öğrendim 4 haftalık biraz erken öğrendim ben
hcg takibi yapılıyor şimdilik bu gün yine kan verdim akşam çıkacak sonuç yine katlanmış çıkarsa sonuç müjdeyi vereceğim aileye

kaç günün var adetine

canım adetim 29-30 mayıs hesabıma göre bazen pskolajit etkiden 1-2 gün ileri geri oynayabiliyor.az kaldı yani.

inşallah bebiştir canım
sistittede çok ağrı oluyor bende bir kere yaşamıştım
gebelikte de oluyor ama adet sistitten daha az
test yapabilirsin bende dört gün kala çıktı idrar testinde

Kızlar ateş 37 civarında çıkıyor göyüslerde şişlik ve sızı oluyor ve ben çok sıkk idrara çıkıyordum...İnşallah gebesinizdir.

inşallah bebiştir canım
sistittede çok ağrı oluyor bende bir kere yaşamıştım
gebelikte de oluyor ama adet sistitten daha az
test yapabilirsin bende dört gün kala çıktı idrar testinde

inşallah canım bebiştir çok iztiyoruz çünkü.allah isteyen herkeze versin.seninde hayırlı olsun canım allah sağsalim kucağına almayı nasip etsin .hayırlı doğumlla inş.
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

kizlar bende araniza yeni katildim.... gecen ay doktore gittim 6-7 aydir deniyoruz ama bebek falan oldugu yok dedim.tam yumurtlama gunu gitmisim ama daha bu ay yumurtlamamisin dedi ve yumurtlama hapi yani klomen verdi...... AMA HERSEY PSIKOLOJIK DAHA HAPI KULLANMADAN BU AY HAMILE KALDIM....ilk supelerim benimde goguslerim cok agriyo neredeyse geceleri sutyenle uyumayi bile dusundum tabi bide adet donemim gecince...Allah herkesin gonlune gore varsin arkadaslar.....

kizlar bende araniza yeni katildim.... gecen ay doktore gittim 6-7 aydir deniyoruz ama bebek falan oldugu yok dedim.tam yumurtlama gunu gitmisim ama daha bu ay yumurtlamamisin dedi ve yumurtlama hapi yani klomen verdi...... AMA HERSEY PSIKOLOJIK DAHA HAPI KULLANMADAN BU AY HAMILE KALDIM....ilk supelerim benimde goguslerim cok agriyo neredeyse geceleri sutyenle uyumayi bile dusundum tabi bide adet donemim gecince...Allah herkesin gonlune gore varsin arkadaslar.....

tebrik ederim canım allah sağlıkla hayırlı doğumla kucağına almayı nasip etsin.bizde o kadar oldu deniyoruz ama henüz bişey yok.inş. bu ay olur diye umut ediyorum.inş.yarabbim..:emir_bebek:

slm kızlar
dün bende olan belirtileri rahatsızlıkları yazmıştım
dün anemle bu ağrılarım yani sistit hakkında konuştuk ondada bendeki gibi olmuş 5-6 ay hamile kalamaış annem iltahap varmış sonra böyle ağrıyla iltahap sökülmüş ve o ay hamile kalmış bana.belki benimde öyle olabilir çok yakın bi arkadaşımında böyle oldu acile gittiler idrar yolları iltahabı dedi dr ilaç vardi hemen bir sonraki ay hamile kaldı.

X