ateş ölçme yöntemini bilenler acil cevap noluuurrr

Patricia

sil baştan başlamak gerek
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2008
2.892
13
43
kızlar bu konu hakkında topicimiz var biliyorum ama ,durumumu heyecanımı anlarsınız, affınıza sığınarak dahada dikkat çekici olması adına buraya yazıyorum bu konuyu.
ateş ölçme yontemiyle hamile olduğunu öğrenenlerden yardım istiyorum. dün regl olmam gerekiyordu olmadım kızlar ve bu sabah ateşimi bi ölçeyim eğer düşükse hamileyimdir diye düşündüm. ve ölçtüm 36,4 ya sizce? uffff,
böyle bir şeyden sonuç çıkartabilirmiyim çıkartamam dimi? aksam olsada işten çıksamda bi test alsam,beynimin etini yiyorum sabahtan beri-tatlicadiarzu-

canım ben bir doktora sormuştum herkezde aynı olmazmış ateşin düşük yada yüksek olması hamile olup olmadığını belli etmez demişti sadece iki adet arası hergün sabah yataktan kalkmadan eteşini ölçüp biyere not edeceksin ateşin yükseldiği günlerde ilşkide bulunacaksın demişti. en iyisi test yapman benimde bugün olmam gerekiyo bakalım hayırlısı umarım yardımcı olabilmişimdir.

ay serdiii kaç ay ateş yöntemiyle ilişkiye girdik tutmadı inan :) ama bu sabah bi bakayım ateşim düşmüşnmü diye ölçtüm artık her gün ölçmüyorum. sabah işe gelirkende eczaneler açık olmuyorki. hadi bakalım umarım sen hamişsindir. bende akşam eve giderken alıcam test.

selam canım bende ateşçilerdenim ama son gün ölçtüğün ateşten bişey anlaşılmaz mesela benim son günlerde 36.9 larda seyreder son gün 36.3 lere düşer ama herkeste bir olmaz yani belkide senin düşmemiştir inşallah hamilesindir canım eğer adet olmazsan yarında ölç ateşini okişşş

canım bende ateşçilerdendim :) ehueheuh allah seni
benimde aynen senin gibi aylarca ölçtüm sabahları ateşimi :) hep 36,küsür-37 ama gel görki son günleri hatırlamıyorum :) neyse beklicez artık. sen ne yaptın oldumu bebiş?
:CüvCüv:

nerdeeeeeeeeee keşke olsa ama yok bacım yok bekliyoruz işte bu ayda yoksa dr yolu gözüküyor

cnm bak benim ateş durumuma benim normalde ateşim yüksektir.farkettiysen yumurtlama günümde 36,5 olmuş oyüzden seninde diğer ölçümgünlerinde kaç çıkmış görsek yorum yaparız.

5. gün 36,6+
6. 36,6
7. 36,8
8. 36,8+
9. - unuttum
10. 36,5+
11. 36,7
12. 36,7+
13. 36,5
14. 36,6+
15.36,9
16,37+
17.36,9
18.36,9+
19.36,9
20.36,9+
21.36,9
22.37
23.37
24.37
25.36,9
26.37
27.37
28.37
29.37,1
30.37
31.37,2
32.37
33.36,9
34.37
35.37

ama tüm kalbimle hamiş olmanı diliyorum haberlerini bekliyorum arkadaşım:)

ya bende bir şey sormak istiyorum bugün adetimin 4.günü bu ay ilk defa ateş ölçme yöntemini deneyeceğim mesela bu sabah ölçtüm 36,4 çıktı.... benim evde dijital derece var bu sabah dilimin altından onunla ölçtüm siz nasıl derece kullanıyorsunuz ben bunu kullansam olurmu dijitali....

aminnn canım bekleyim bu akşam test yapıcam ve yarın sabah gelir gelmez size burdan yazıcam ak mı karamı? diye :)
destekleriniz için çok sağolun kızlar

evet cnm bende digital ile ölçtüm hersabah aynı saatte 8de ve yataktan kalkmadan dil altından ölçtüm cnmm..bu dereceni hergün not et biyere

kızlar az önce tuvalete gittim. ama hissetmemişim çok ufak bir lekelenmem olmuş. acaba regl mi başlıyor. uffffff(( bu ayda umutlar suya dustu sekerlerr...

adetmi olmuşsun canım?haberleri bize ver..
36.4 hamilelik için düşük degilmi...benimkide öylede..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…