Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

hatunsultancımmm bence arada gelen kahveleke yerleşme canım daha öncede söylemiştim sanaaaaaaaaa inşallahhh sen de hamilesin gibi duruyor seni boşuna ümitlendirmek istemem amaa sanki öyle gibi geliyor bana sana o zamanda demiştimmmm bence kan testi yaptırrr ve bizi sende mutlu ett TıFFim gibiiiii

ALLAHHHHHHHHHHH:teytey::teytey::teytey:delikafadulden:CüvCüv:hihoyyytçok tebrik ederim çok çok sevindim Rabbim saglicakla kucagina almayida nasip ksimet etsin insAllahhhhhhhhh amiinnn....

walla bunu görünce aynı heyecanlan seviniyommmmmmmmmmmmmmmmmm hihoyyyt :sm_cool:
yaww halan inanmıyorum süper bi şeyy ayyyy harikaaaaaaa teyze olucemmmmmmmmmmmm

bence canım tekrar bir kan testi yaptır inşallah bebişin göbişindedir :Saruboceq::Saruboceq:

Günaydın Kızlar opuyorumnanaktan

1.gün - 4 ağustos - 36.5 (adet günü )
2.gün - 5 ağustos - 36.5
3.gün - 6 ağustos - 36.5
4.gün - 7 ağustos - 36.3
5.gün - 8 ağustos - 36.4 (adet bitti)
6.gün - 9 ağustos - 36.3 ***
7.gün - 10 ağustos - 36.1
8.gün - 11 ağustos - 36.3 ***
9.gün - 12 ağustos - 36.4
10.gün - 13 ağustos - 36.3 ***
11.gün - 14 ağustos - 36.2
12.gün - 15 ağustos - 36.0 ***
13.gün - 16 ağustos - 36.3
14.gün - 17 ağustos - 36.3***
15.gün - 18 ağustos - 36.4
16.gün - 19 ağustos - 36.4 ***
17.gün - 20 ağustos - 36.4 ***
18.gün - 21 ağustos - 36.2
19.gün - 22 ağustos - 36.2
20.gün - 23 ağustos - 36.1 ***
21.gün - 24 ağustos - 36.2
22.gün - 25 ağustos - 36.3 ***
23.gün - 26 ağustos - 36.3
24.gün - 27 ağustos - 36.3 ***
25.gün - 28 ağustos - 36.3
26.gün - 29 ağustos - 36.3
27.gün - 30 ağustos - 36.3 ***
28.gün - 31 ağustos - 36.4
29.gün - 1 eylül---------36.3
30.gün - 2 eylül -
31.gün - 3 eylül -
32.gün - 4 eylül - hihoyyyt KIRMIZILAR GıDECEK hihoyyytBEBıŞıM GELECEK :hooray: :ecrin_bebek:

ATEŞLİ HAMİŞLER
ultlar.................09.01.09
melek_law.........10.01.09
turkugözlüm......10.01.09
kıvırcık...............14.01.09
sivaslı58............17.01.09
bukett................01.02.09
serdi..................06.02.09
mavikentli..........03.03.09
funda72.............12.03.09
serinus..............18.04.09
kestane.............21.04.09
cancer...............27.04.09
denizeliklim........28.04.09
burcumucizeiihtisam...01.05.09
rana.able............12.05.09
kadus.................12.05.09
ank.....................16.05.09
sevcangöksel.......25.05.09
anneolmaksitiyom......26.05.09
beyazgelincik............26.05.09
cimen.3....................29.05.09
goncagül_ce.............07.06.09
selkie.......................24.06.09
ezgim29....................06.07.09
mavidüşler.................06.07.09
arsivist......................26.07.09
zeynebimsilam..........17.08.09
gülay.30....................31.08.09 :CüvCüv:

TIFF...........................31.08.09 :CüvCüv: :hooray: turkbayragi

ATEŞÖLÇENLER.................. beklenmeyen adet tarihi

sincap_.........1/eylül
ayrederya.......3/eylül
kittycat..........4/eylül
fstone............5/eylül
brc1769..........6/eylül
hatunsultan...6/eylül
kamyas.........7/eylül
renkly...........9/eylül
çiçekçik........12/eylül
dalia............13/eylül
gulcangulcan..15/eylül
aslica.............15/eylül
esemos..........20/eylül
scuba
fersoy
S&U
NevYas
aymes
hcgl_emilya
melony
Ebse
zehra.tuğba
osmaniye
ozlemimben .16-18/ağustos :uhm:
tuanam0225.....22/ağustos :uhm
alparslan..........29/ağustos :uhm:

walla bunu görünce aynı heyecanlan seviniyommmmmmmmmmmmmmmmmm hihoyyyt :sm_cool:
yaww halan inanmıyorum süper bi şeyy ayyyy harikaaaaaaa teyze olucemmmmmmmmmmmm

ah canım benim yaaaaaaaa dur kızzz helecanlı teyze ben sakinleştim sen de sakinleş, çocuun altını sana deniştirtcemmm artık yaparsın hehehehehehe

Günaydın benim canımmmmmm ateşli fikfikçi arkadaşlarım benimmmmmmmmmmmm zemuszemusopuyorumnanaktanzemuszemus

Öyle uyumuşum ki dün gece sahura bile kalkamadım fisfisfis
Neyse güzel bir gün olsun inşallah hepimizin için deeer vee genel kurul toplantımızı huzurlarınızda açıyorummm:1shok:
Öhömmmmmmmmm!!:jeyyar:
Ben 9 ay süresince istirahatte olup, olaya ufak fikfiklerle dahil olacağımdan, yeni görev ataması yapıyorum.. süprizzzzz
Öhömmmmmmmmm:jeyyar:
Vekaleten fifkfikçibaşı görevine çiçeğimi atıyorum.a.s.
Fikfikçinin yaveri olarak da Kittimi atadım.delikafadulden
Fikfik sorumlusu da sıkubam. :roflol:
Kızlar görevleri aldınız hadiyin bakam iş başına,
marş marşşş!!
:enbuyukkk:

Bu arada ben de fikfik müfettişiyim ona göreeeee ahahahahaaaaaaaaaa
sırnaşık şey

gunaydın canım hosgeldin opuyorumnanaktanŞeniz yeni görevimiz hayırlı ve ugurlu olsun inşallah :roflol::roflol: arada teftişe ve calısmayanları dövemeye gel canım bunlar bizi sallamayabilirler :roflol::roflol:

yerim seni kıssss ufak fikfiklerle dahil olcakmış. fikfikden de vazgeçmiyor hatuna bakar mısınız delikafadulden Şeniz

canımmm dün yazdım ama o kadar çok yazan vardı ki görmemişsindir Allah sağlıkla kucağına almayı da nasip eder inşallah darısı tüm isteyenlerin başına inşallah... opuyorumnanaktan

kızlar bu arada ilk aşermemi yaşadım psikolocik mi yoğsam?? burnuma ızgara kokusu geldi eneeeeemmmmmmmmmmmmmmm kırmızı ete aşermek istemiommmmmmmmmmm beeen, yoksa duba gibi olurum yaaaaaaaa cokacimcoook

:dance: :sm_cool:
canım benmmm yaaaaa inan yazdıklarını okuyunca gözlerim doldu.şu mübarek ayda allah hepimiz dualarını kabul etsin inş.seninde tavrunu kucağında görmeyi nasip etsin canım.ayyyyy kızzzzz topicte şenlik varrrrrrrr bebişimiz geliyorrrrrrrrrrrrrrrr
bu ay herkes dökülsün mevsim sonbahar yaprak dökümü mevsimi hamişler dökülsün yaprak gibi topictennn
canım çok sevindimmmm ayyyy alkisalkisalkis opuyorumnanaktan sırnaşık şey :sm_cool: :dance: :dance:

kızlar bu arada ilk aşermemi yaşadım psikolocik mi yoğsam?? burnuma ızgara kokusu geldi eneeeeemmmmmmmmmmmmmmm kırmızı ete aşermek istemiommmmmmmmmmm beeen, yoksa duba gibi olurum yaaaaaaaa cokacimcoook

ye etliyi al atlıyı derler allah bebiş erkekmi yoğsam kızzz

olursan ol kısııım duba olcaksan tam zamanı. nasıl olsa göbüş değil bebiş diyebileceksin :))))))))))))))))

inşallah taze anne, sen bizden biz senden dualarımızı eksik etmicez canım benim opuyorumnanaktan

olsun canım hemen git ye yigenimin canı istemiş :roflol::roflol:

amin canım yaaa aminnnnnnnn inşallahhhh gökten bissürü bebiş dökülsün, isteyen istedini göbüşüne koysun, onlar ersin muradına, biz çıkalım kerevetineee.. :Saruboceq:

gunaydın canım hosgeldin opuyorumnanaktanŞeniz yeni görevimiz hayırlı ve ugurlu olsun inşallah :roflol::roflol: arada teftişe ve calısmayanları dövemeye gel canım bunlar bizi sallamayabilirler :roflol::roflol:

katılıyorum kittycim sallamaz bunlar bizi tiffcim arada sopa klava: gösterirse korkarız dimi kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

uzun zamandır giremiyordum canım yaaaaaaaaaaaa çooooooooooook sevindim bugün şans eseri gördüm Allah sağlıklı olarak kucağına almayı nasip etsin ayyyyyyyyy çoook güzel yaaaaaa var mı başka güzel haberlerzemuszemus zemuszemus

sağolasın canım benim sıra bendeymiş bak bana nasip oldu bu sefer, çok şükür. :sm_cool:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…