Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

tatlım bence çok güzel en azından istikrar varrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :1hug:

öteki tablolarımdan çok farklı belkide hamişimdir :roflol::roflol:

evet tatlım yaaaa bende öyle düşündüm ama umudu sana deli gibi aşılamakta istemiyom kimseye istemiyom öyle yapamkkk sonra üzülünüyor bende çok üzülüyorum ama sanki banada öyle geliyor bebişimmmmm :1hug:

gunaydın canım bence olmicaksın atesinde super 12.gun yumurtladıysan 1 gun gecti 14.gun yumurtladıysan 1 gun var canım opuyorumnanaktan inşallah senin haberinle seviniriz yarın :Saruboceq::Saruboceq:
inşallah dediğin gibidir kittycik opuyorumnanaktan yarın sabah yapıcam test hayırlısıyla inşallah sevindirici bir haber veririrm hepimizee zemuszemus

canım benimmm süperrrrr maşşallahhhh yawww ne reglisi bacımmmmmm olmuycan inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh opuyorumnanaktan
9 ay böyle gider şekercimmmm inşallahhhhh
umarım 9 ay böyle giderr..zaten yarın da regl olmazsam bu ateş ölçme işinde bi yanlış yapıyorum heralde diyceem..ya da düştüğünde yumurtlamıyorum çıktığında yumurtluyorum :roflol: benim yumurtam da kendim gibi ters olabilirrr sırnaşık şey

sincapcım belkim zafer bayramındaaa zafer elde edersinnn bellimi olurrrr
herkesin zafer bayramıda kutlu olsunnnnnnnnnnnnnn
eveettttt! herkesin zafer bayramı kutlu mutlu olsuun!!

bu ne istikrar bacımm opuyorumnanaktan süper yaaw :dance:

inşallah canım ikinci çizgiyi yarın sabah görüp önce sen sevinirsin opuyorumnanaktansonrada gelip bizi sevindirirsin opuyorumnanaktan:Saruboceq::Saruboceq:

seninde bayramın kutlu olsun canım :lepi::lepi:

evet canım 36.3 de takıldım kaldım milim oynamıyor :roflol::roflol:

amannnnnnnnnnnnn aşııla be canım en azından iki gunluk mutlulukta yeter :roflol:sonucta zaten kırmızı kartı yiyince öylede böylede umutlansakta umutlanmasakta üzülüyoruz :roflol::roflol:

amannnnnnnnnnnnn aşııla be canım en azından iki gunluk mutlulukta yeter :roflol:sonucta zaten kırmızı kartı yiyince öylede böylede umutlansakta umutlanmasakta üzülüyoruz :roflol::roflol:

eyi o zaman sen kaşındınnnnnnn kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
sana diyorum sen hamişsinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn o kadannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn eeh bi gelsin kırmızılarrrrr bi gelsin benden çok çekecekleri varrrr sölimmmmmmm a.s

inşallah görebilirim 2. çizgiyi,hemen yazarım buraya zaten olumlu-olumsuz ..pek umudum yok ama ne demişler çıkmadık candan umut kesilmezz sırnaşık şey

inşallah görebilirim 2. çizgiyi,hemen yazarım buraya zaten olumlu-olumsuz ..pek umudum yok ama ne demişler çıkmadık candan umut kesilmezz sırnaşık şey
inşllah canım :Saruboceq::Saruboceq:

:roflol::roflol: bende öyle hissediyorum bu ay benim velet gelecek baska yolu yok :roflol::roflol:

canım arkadaşlarım yaaa fırtına gibi bir gece geçirdim yeni uyandım halaa başım ağrıyor.
dün gece arkadaşlarımız bizim gibi yeni evli çift geldi iftara.onlarda tatildelerdi anam mevzu birikmiş gece 1 e kadar gitmediler. bu arada yemekten sonra ben çok şiştim ay bizim oğlan tekmelio çatlıcem felan dedim. arkadaşın eşi de ciddi mi?? bak doğru söyle? varsa bişey ay kardeşim için çok sevinirim felan dedi. kafama kurt soktu namıssızzz. :roflol: yokkk beyaaa dedim ama şeytan kemirmeye başladı. 5 dene testin var yap bi dene yap yap bi denee diye.
neyse gizli saklı tuvalete gidip testi yaptım. bide üstüne saç gibi bişey yapışmış üfledim loooppp yere düştü kafa üstü. anam sonra ikinci çizgi belirmeye başladı ve inanın foto eklemesini bilsem sizde görürdünüz, kıpkırmızıydı ilk çizgi kadar.
neyse anacım kurtlandım ben tabii sevinçten yerimde duramıom gidip gidip teste bakıom inanamıom, onların yanında da sölemek istemiom. özel olsun istiom. 1 i geçe gitti ler ve söledim, birbirimize sarıldık, enişteniz namıssız pehhh ben yaparım zaten havalarına girdi, öffff erkek yaaa!!
öle hayallerle dolu bir gece geçirdik. sabah 7 ye kadar uyuyamadık. dedim ki sabah prediktör de vardı evde, onu da yapayım, kesin olsun.
sabah kalkıp yaptım anacım, ne çizgi var ne de esamesii??? güvenemedim öteki testlerden de bi tane yaptım, gene yokkk..
oldu da bitti maaşallahhh diip zil takıp oynim mi ben şimdi? hazmettim gerçi bu saate kadar ama gene de acı bir duygu yaa Allah kimseye yaşatmasın..
:çok üzgünüm::gitme:

Son düzenleme:

amin canım :Saruboceq::Saruboceq: hosgeldin opuyorumnanaktan gercektende acayip bir geceymiş canım ya :çok üzgünüm: birinde cicegimede öyle olmustu ya canım pozitifi görmüştü sevindik kan testine gitti negatif sonucla geldiginde çok üzülmüştük :çok üzgünüm: keske ilk test sonucu gibi cıksaydı ötekilerde :çok üzgünüm: olmayan birsey nasıl cıkıyor ozman ya ben bunu anlamıyorum o kadar yapıyorum silikte olsa cıkmıyor birsey :uhm: çok üzüldüm canım ya :çok üzgünüm:

yaa evet bir keresinde de ben silik hayalet bir çizgi için kan testine gidip boyumun ölçüsünü alıp geri dönmüştüm. ama bu sefer öle böle diil canım yaaa netttt kırmızı ikinci çizgi vardı ilkiyle aynı koyulukta. acaba testi yere düşürdüm die kimyasalı kafayı mı yedi. eşim öle bişee olamaz dio valla ben herşey olabilir diom. zati işin içinde ben varsam olmaz bişe bile olabilio :bbo:
aman neyse canlar ben annemgile iftara gidiom şimcik, kaynanamgil felan hep birlikte. olsaydı onlara duyurmak için harika bi gün olcekti, hem zafer bayramı felan. öfffffff neyse öptüm hepsinizi, beni özleyin anacımmmmmmmm..:a015:

tııff cım çok üzüldüm hayal kırıklığını çok ii anlıyorum
ama DURMAK YOK YOLA DEVAM...

tamam canım güle güle ŞenizŞeniz bencede yere dusmeyle birsey olmaz canım sana umut vermeyeyim ama olmayan birsey cıkmaz bence:1hug: keske testlerin birini aynı sekilde yere dusurerek yapsaydın :roflol::roflol:

ayy valla bu testler adamı çatlatır yaaa.....
doğru netice vermiyor yaaa...

sürekli kan tahlili de yapılamıyor
aman en iisi adetinden 1 hafta geçecek gidip sağlam bir kan testi yaptıracaksın tabi hamilelik belirtilerini de göz önünde bulundurarak...

ay tıff tam sevinmiştim müjdeli haber alıcaz diye ama yani silik çıksa tamam yanlış falan dersinde çift çizgi canımüzüldüm canım bi kaçgün sonra tekrarlarsın testi yerimseniben inşşaallah en kısa zamanda seviniriz hepimiz canım:teselli:a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…