Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

sıcak hatun senii opuyorumnanaktan başla başla sen..her sabah aynı saatte yapınca fazla oynama olmaz..hoş benim geçen ay ki ateşim bakkal defteri gibi karmakarışıktı kaydirigubbakcemile3 bu ay daha düzenli oldu. hem inşallah ateş ölçmene gerek bilem kalmaz bu ay hamişş olursun inşallah :Saruboceq:

güüünaydın yurdumun ateşli hatunlarııııııııııı :sm_cool:

gunaydın sincapım hosgeldin canım opuyorumnanaktanŞeniz

kış kış kırmızılar lmaz: istemiyom sizi :umursamaz:
canım istanbul baya serinmiş burası hala yanıyor. ondan etkileniyoruz. opuyorumnanaktan

işte böyle ol kov o pis kırmızıları kaydirigubbakcemile3

üzüldüm canım 13. gun yumurtlamıssın onun icinde 13+14 = 27 yani yumurtlamana göre normal gununde adet olmussun canım inşallah bu son kırmızı kartın olur canım:Saruboceq::Saruboceq:

inşallah sincabım amiiiiiiiiiiiinnnn :Saruboceq:

çok anlamıyorum ben canım yeni yeni öğreniyorum ama maşallahı var gibi geldi bana beklenmeyen regl ne zaman canım?

en erken 31 ağustos en geç 3 eylül'e kadar GELMEMESİ lazım :dance: reglden 1 gün önce düşüş başlıyor bende.. pek umutlu değilim ama bakalım sabredip bekleek lazımmm

inşallah canım Allah büyük. ama dün öylesine bir gebelik testi yapayım dedim olmadı.... kısmet...

Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah :Saruboceq:

atesinin masallahı var canım inşalah hep böyle devamederde bir tane bebek sincapımız olur :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

hoşgeldin kittycikk...
scubacım iyiyim çok şükür.nedense fazla iyiyim enerjik uyandım bugün :sm_cool:

en erken 31 ağustos en geç 3 eylül'e kadar GELMEMESİ lazım :dance: reglden 1 gün önce düşüş başlıyor bende.. pek umutlu değilim ama bakalım sabredip bekleek lazımmm

hayırlısı neyse o olsun canım Allah gönlündekini versin inşallah :)

atesinin masallahı var canım inşalah hep böyle devamederde bir tane bebek sincapımız olur :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

eveeeeeet çok güzel bebek sincap hihoyyyt kocam öyle der hep eve bi sincap bebek gelsinn :dance: inşallah :Saruboceq: herkesiin evine bebişşş gelsin! :Saruboceq:

kızlar bişi sormak istiyorum. tecrübesizliğime verin...

şimdi ben ateş birden düşünce yumurtlama oluyor sanıyordum..

11 11.08.2009 36,4*
12 12.08.2009 36.3
13 13.08.2009 36,5*
14 14.08.2009 36,7
15 15.08.2009 36,7*
16 16.08.2009 36,4*

bu tablo için kitican 13.gün yumurtlamışsın demiş arkadaşa.. ben sanırdım ki 12. gün.. biriniz bana bir öğretseniz şunu..

:lepi: süper ateşinnnnnnn maşallahh

hosbulduk sincapım opuyorumnanaktan

sen ne yaptın bebekim beklemedesin sen dimi opuyorumnanaktan

yokk kiticanım dün test yaptım hem ovulasyon hem gebelik ikisinde de sadece tek çizgi var.. kısmet böyleymiş.. hayırlısı Allah'tan.. sizi bekliyorum güzel haberlerinizi inşallah :asigim:

eveeeeeet çok güzel bebek sincap hihoyyyt kocam öyle der hep eve bi sincap bebek gelsinn :dance: inşallah :Saruboceq: herkesiin evine bebişşş gelsin! :Saruboceq:

amin canım inşallah :Saruboceq: bir tane avatar resmi koysana sende canım kendine zemuszemus

inşallah canım Allah büyük. ama dün öylesine bir gebelik testi yapayım dedim olmadı.... kısmet...

Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah :Saruboceq:

bacım sen erken yapmışsındır o testi..biz de bi rahat duramıyoruz ki yumurtladığımız anladıktan sonra aklımız testlere kaçıyo sürekli :) ben de geçen gün yaptım kendi kendimin moralini bozdum :jeyyar: dediğin gibi Allah herkesin gönlündekini versin inşallahh :Saruboceq: :Saruboceq:

amin canım amiin inşallah..

bende zaten hiçbir belirti yok sincabım o yüzden hazırdım.. normalde yumurtlar yumurtlamaz gögüslerim sızlamaya başlar son bir hafta kala da dokunulmayacak kadar acılı ve şişmiş olurlardı. şimdi dokununca hafif sızlama var o kadar. onun dışında bu ay hiç akıntım bile olmadı. normalde olan şeyler bile olmadı yani :))))))) ilk ayımızdı zaten olsa bir mucize olmuş olurdu. inşallah çok bekletmeden gelir hepimizin yavruları..

daha ilk ayda da olabilir belli olmaz ama olmasa da sıkıntı yok fikfike devam zemuszemus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…