Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

01.gün 08 mayıs 36,6 kanama basladığı gün(düşük)
............................
07.gün 14 mayıs 36,3
08.gün 15 mayıs 36,3
09.gün 16 mayıs 36,4
10.gün 17 mayıs 36,4
11.gün 18 mayıs 36,2
12.gün 19 mayıs 36,3
13.gün 20 mayıs 36,2
14.gün 21 mayıs 36,6 *
15.gün 22 mayıs 36,4 *
16.gün 23 mayıs 36,4 *
17.gün 24 mayıs 36,6 *
18.gün 25 mayıs 36,5 *
19.gün 26 mayıs 36,4 *
20.gün 27 mayıs 36,5
21.gün 28 mayıs 36,4 *
22.gün 29 mayıs 36,5
23.gün 30 mayıs 36,5 * ( - )
24.gün 31 mayıs 36,5 *
25.gün 01 hazirn 36,5 *
26.gün 02 hazirn 36,6 bir test daha ( - )
27.gün
28.gün
kaldı 2 güüüünnn Şeniz Şeniz Şeniz

sagolasın canım senin atesin cok yüksek degilmiş a.s.

o yüzden tekrar koydum kendinizi 37 olacak diye şartlandırıp üzmeyin herkeste ateş aynı olmaz inşallah güzel haberler alırız inanın burada hamile haberi aldıkça çok mutlu oluyorum ve hepinize kalpten dua ediyorum üzülmeyin gelecek o yaramazlarŞeniz

inşallah güzel haberlerini alırız

mrb kızlarr canım moral verdiğin için sagol Allah saglıklı bi sekelde kucagına almayı nasib etsin inş...bebegin cinsiyeti bellimii :1rolleyes:

canım surda 2günün kalmıs biraz daha sabretseydinya hatta günün gecsin öle yap derim merakına yenilmissin sende benim gibii ben 5gün öcesinden yapmıstım negatif cıkmıstı ama adet olana kadar umut hep var canını sıkmaa simdiden, zamanı gelsin eger adet olmazsan sıkılırsın ama cok degilllsositosositounutma her ay bizim için yeni bir umutt neşeni sakın kaybetmee bizimle paylas seni dinlerizz en azından ben dinlerimm aynı gün adet oluyoruz baksana...belkide aynı gün hamiş oldugumuzu ögreniriz ne güzel olur yaaaa:dance:

desteğin için saol canım inşallah.gebelik olsaydı bugün yaptığım testte cıkmazmıydı sence.senin adetin gectikten sonramı pozitifti testin

adetin 32.günü yaptım çok silik olarak çıktı 2 gün daha bekledim (birde söylediği miktardan fazla damlattım-belki faydası olur) yaptım bu sefer çıktı yani 34.gün oluyor

19.gün 36.5
20.gün 36.7
21.gün 36.7
22.gün 36.7
23.gün 36.8
24.gün 36.7
25.gün 36.9
26.gün 36.9
27.gün
28.gün regl günü

bugün atesim yine yüksek iyice umutlanmaya basladım 2gün daha yüksek olursaa bebiş var demek inş..yarından sonra en heycanlı günler baslıcak persembe günü ve cuma günüüü ne olacak acaba..yaa günler hakkaten cabuk geciyoo 1ayy bitti iştee:1rolleyes:

ateşine maşallah inşallah senden de güzel haberler alırız:Saruboceq:

evet canım merakıma yenildim ama cok üzülmedim hala ümidim var 5 gün öncede yapmıstım senin gibi.gercekten dediğin gibi aynı gün hamile oldugumuzu ögrenirsek cok güzel olurdu ben bida test ayın 5 inde yapmayı düşünüyorum sen ne zaman yapıcaksın.ve belirtin varmı insan hissediyo bu bir belirti olabilir diye

canım ben belirti pek yasamıyorum yaa adet olmadan öncede belirti yasamazdım öle göğüs simesi acıması agrıması,kasılmalar olmazdıı..sadece sinirli olurdum canım cok tatlı cekerdii okadar adetimin 2.günü karnım agrımaya baslardı..hani diyolarya adet belirtileriyle benzer diyee benim oda yok..bişide hisssetmiyorumm..ben adet olmaz ve atesimde düsmezzse cumartesi yapıcamm ama atesim düserse adet olmayı beklemicem persembe yada cuma günü yapıcamm..duruma baglı yanii..:1rolleyes: bence sende adet olmazssan cumartesiyi bekle çift cizgi daha ne t çıkarrr ayyy Allah mı söyletti çift çizgiiiyi görmek süper olurduuu:dance:

Allah söyletmiştir belkide kim bilir:ecrin_bebek: cumarteeside olabilir aslında duruma göre bakalım.ya benimde suan göğüslerim baya bi dolgun ve şiş 3 gündür özellikle bugün bu adet belirtiside sayılabilirde.bide kafamı kurcalayan bişeyde 2 3 gündür hafif hafif gelip gecen bi bulantı hissediyorum gecen seferkinin ayynısııı ayaga kalktıgımda gözüm kararıyo aniden 5- 6 saniyelik tansiyonum düşüyo sanırım ya bide ates basması var alev alev yakıyo bu beni. benim belirtilerimde bunlar

günaydınnn kızlarrr..canım sen önceden hamilelik yasamıısıın kendin daha iyi anlarsın belirti olup olmadıgını..öncekine benziyosa cok güzell inş..vucudunu iyi tanımak lazımm ben senden umutluyum ama kendimden degill...
hiç hamileymişim gibi hissetmiyorumm hem bugün garip bişi oldu oda canımı sıktı..her sabah 5te ölçüyorum atesimi busabah yine aynı saatte ölçtüm 36.9 cıktı...sevindimm..saat 6.30da tekrar yataktan kalkmadan ölçtüm 36.6 cıktı belirgin bi düsüs buu..ilk ölçüm yüksek ama sonra düstü heralde atesimm düsmeye baslıyo adetmi olucam yoksaaa:çok üzgünüm:adet olmadan önce depresif ruh haline girerim oda var bikaçgündürr hiç keyfim yokk..olmadı galiba yinede hayırlısı anlıcazz....

ates tablomm kızlar..

19.gün 36.5
20.gün 36.7
21.gün 36.7
22.gün 36.7
23.gün 36.8
24.gün 36.7
25.gün 36.9
26.gün 36.9
27.gün 36.9 1saat sonra yine ölçtümm (36.6)
28.gün regl günü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…