Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

bende seninle aynı duyguları paylaşıyorum tatlım bende öncesinde 1 kimyasal 1 de dış gebelik geçirdim doktoruma haber vericem birazdan bakalım ne diyecek

cnm
tebrik ederim Allah sağlıklı bi şekilde kucagına almayı nasip etsin inş. şu test hakkında bana bilgi verirmisin bende almayı düşünüyorum fiyatı nedir bizimde 1 yılı gecti olmuyor hala

canım sen hangi testi soruyosun yardımcı olayım seve seve

beyaz gelincik sende benim gibi desene bende öle kalp atışı duyulmasını sabırsızlıkla beklemiştim benimde ilk bebekte duyulmamıştı.cnmm inşallah sende busefer duyucannn allahın izniyle..

beyaz gelincik sende benim gibi desene bende öle kalp atışı duyulmasını sabırsızlıkla beklemiştim benimde ilk bebekte duyulmamıştı.cnmm inşallah sende busefer duyucannn allahın izniyle..

ne kadar zamanda duyulur kalp atışları

ne kadar zamanda duyulur kalp atışları

cnm ben 5+5 de üstten kontrol ile keseyi gördüm doktorum 2 hafta sonra gel dedi ben tabii yaa daha erken olmaz mı çook geç dedim kaydirigubbakcemile3 o da ancak dedi 7+5de gittim şükürler olsun gördük darısııı başınızaaaaa

cnm clear blue monitör aldım demiştin onu soruyorum bende şubatta kimyasal gebelik gecirdim ilk o ay ateş ölçmüştüm ve olmuştu şimdi 2 aydır tık yok kafaya takmak istemiyorum ama elinde değil

canım maaşallah minik bezelyemize ve anneciğine:))))) İnşallah hayırlısıyla doğduğu müjdesini de verirsin buradan Allah herkese hayırlı ve kolay hamilelikler ve doğumlar nasip etsin:) Darısı bekleyenlerin başına:)))))

inşallahhh canımmm en kısa zamanda tüm kalbimmle diliyorum allah sanada yaşatsınnnnn :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

anneolmakistiyorum ve beyazgelincik her ikinizi de tebrik ederim.saglıkla alın bebişlerinizi kucagınıza..ateşler çok iyiydi bekliyordum böyle bir haber...maşallah topiğiimizde hamiş patlaması yaşanıyor..darısı tüm isteyenlerin başına..

beyazgelincik , anneolmakistiyorum ikiniz adınada cok sevindim inşallah ikinizde bebeklerinizin kalpçiklerinin sesini en kısa zamanda duyarsınız en büyük dileğim sizin için bebeklerinizi sağlıkla kucağınıza almanız.rabbim ikinizide korusun inşallahalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

1.gün 8 mayıs 36,6 kanama basladığı gün(düşük)
.................................bu tarihler arası ölçmedim
7.gün 14 mayıs 36,3
8.gün 15 mayıs 36,3
9.gün 16 mayıs 36,4
10.gün 17 mayıs 36,4
11.gün 18 mayıs 36,2
12.gün 19 mayıs 36,3
13.gün 20 mayıs 36,2
14.gün 21 mayıs 36,6
15.gün 22 mayıs 36,4
16.gün 23 mayıs 36,4
17.gün 24 mayıs 36,6
18.gün 25 mayıs 36,5
18.gün 26 mayıs 36,4
ya kızlarr benim henüz yumurtlama olmadımı acaba ne dersiniz hiç iyi gitmiyo zaten ateşim dimi ama yumurtlama daha gec alcak galiba ne dersiniz..ama suda var ıslak günlerim gecti 13. ve 17. günler arası akıntı seffaf ve uzuyodu o gecti artık yumurtlama günüde gecmiş olmalı o zman ama ates cok oynak ya bi iniyo bi cıkıyo

ay yaaaaaaa ne kadar süper haberler veriyorsunuz çok sevindim yaaa Allah hepsini hayırlı ve sağlıklı olur inşallahkaydirigubbakcemile2:teytey:

İnanmıyoooruuuummmmdelikafadulden
sende mi hamilesindelikafadulden
süpper ya:lepi:
çok tebrik ederim.
bu hafta bol hamileli bi hafta olucak galiba:CüvCüv:
ohhh yandankaydirigubbakcemile2:sm_cool:
inşallah daha çok haberler alırız:dance:

Seni de çoookk tebrik ederim.:sm_cool::teytey:
Ohhh ne güzel yakaydirigubbakcemile2
Ben ayağımı mı sürüdüm neyerimseniben
Allah arttırsın
İnşallah sağlıklı gebelikler olur:Saruboceq:

Kızlar kan değeriniz kaç çıktı?
Benim 275,36

tebrıklerrr :lepi:Allah sağlıklı kucağına almak nasip etsın :sm_cool::hooray:a.s.

BEYAZ GELıNCıK seni atlamışım kusura bakma çok güzel bir gün Tebrikler çok sevindim..alkisalkisalkis
Test yapasım geldi..

tebrik etmeye yetişemiyorum çoook güzel haberler bunlar inşallah sağlıkla kucağına alırsın

Süper bir değer testte nasıl çıktı silikmi bugün günüm inşallah ben sizlere katılırım..a.s.

NUR,BURCUMUCıZE,SEVCAN,CEYLAN kızlar çok tşk ederım darısı tüm isteynlerın başına....
sevcancım kan degerıme baktırmadım ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…