Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

slm kızlar ben aranıza tekrar döndüm zaten takip ediyordum sizleri haberim var hepinizden :)) bizim ameliyattan bir ay geçti 3 ay beklemedeyiz artık bakalım inş 3 ay dolmadan müjdemi veririm sizler nasılsınız merve ultar nur ilsu esra funda ceylan xara beyazmeleğim ....ismini yazamadığım kim varsa neler yapıyosunuz, hamişler annelik nasıl gidiyo bizleri dualarınızdan unutmuyorsunz değilmi
ateşimi ölçmeye başladım tekrar yorumlarınız neler
6.gün 36.3
7.gün ölçemedim
8.gün ölçemedim *
9.gün 36.3 *
10.gün 36.4
11.gün 36.2 *
12.gün 36.3
13. gün 36.2 *
14. gün 36.4
15. gün 36.4
16. gün 36.5 *
17. gün 36.7

aycancım hoşgeldin canım valla benim buay ateş iice sapıttı ovulasyon testleride :) aramıza dönmene sevindimm canım

arkadaslar sizlerden yardim istemistim.......sizdemi cözemediniz..hangi gün yumurtlama olmus ihtimalini.....:a015::çok üzgünüm:

9.gün 3 Nisan 36,2 klomen son gün
10.gün 4 Nisan 36,3
11.gün 5 Nisan 36,1
12.gün 6 Nisan 36,2
13.gün 7 Nisan 36,1
14.gün 8 Nisan 36,2
15.gün 9 Nisan 36,1 yumurtlama
16.gün 10 Nisan 36,3
17.gün 11 Nisan 36,4
18.gün 12 Nisan 36,3
19.gün 13 Nisan 36,5
20.gün 14 Nisan 36,5

valla akıntım 16.gün belirgin bi şekilde vardı uzayan akıntıdan geldi ama şimdi pek bişi gelmedi normal akıntı..

cidden mi ya gizem aycan olabilir mi acaba öle bişi hiç şahit olmadım kendimde böle bişi inşallah tutar birinden biri:))

7 NISAN 37.0

8 NISAN 37.1

9 NISAN 37.1

10 NISAN 37.2 ADET GUNUMDU AMA OLMADI

11 NISAN 37.0 TEST NEGATIF TRANSFERIN 8. GUNU

12 NISAN 37.0

13 NISAN 37.0

14 NISAN IDRAR TESTI NEGATIF:a015:senağlama

CANIM GALIBA PROGESTERON FITILINDEN DOLAYI ATES HEP YUKSEK CUMA

TEST GUNUM AMA COK EMINIM SONUC NEGATIF OLUCAK ILKI GIBI:a015::a015::a015:

:1hug

nasip canım yaa.ama gönülden diliyorum hamile olmanı..olumlu düşün umutsuz olma..Allah isterse her şey olur.dua et bol bol.

aycancım seni tekrardan görmek çok güzel.yumoşun 15. ya da 16.gün çatlamıs..hep dualarımdasınız..a.s.a.s.a.s.

mervecim 2 kez yumurtlamıs olabilirsin..bakarsın 2 si de tutar..

hihoyyyt ay inşallahhh bitanede olsa ne güzell olurr meryem suresini okudum buay bol bol bakarsın dualar hürmetine allahım kabul eder:Saruboceq:

Merhaba:) Meryem suresinin tamamını okudun, yoksa belli ayetlerini mi? ınşallah Allah gönlümüze göre verir:)

Merhaba:) Meryem suresinin tamamını okudun, yoksa belli ayetlerini mi? İnşallah Allah gönlümüze göre verir:)

tamamını okudum canım 98 ayet sanırım nette var toplam 17 dk sürüyor kolayca okunuyor ben nette buldum diyanetten okunuşu var sesli bir yandan hoca okuyor hem dinliyorum bende tekrar ediyorum.. o şekilde okuyunca 17 dk da okunuyor hemde düzgün okumuş oldum.

canıım geldinmi sen bakiim.hoşgeldin.bende sık olmasada giriyorum.bulantım ısrarla devam ediyor.bebişim maşllah iyi.hatta geçen hafta pazartesi gittiğimde normalde 8haftalık olması gerekiyodu.iyi gelişmiş bebişin 8+4günlük olmuş dedi doktorum.tosuncuk olcak galiba bu.rabbim tez vakitte sizlerede nasip etsin inşallah.
cancerim canım benim.inşallah öyledir ve inşallah bebişin gelir bu ay sana.duacınım.hepinizin duacısıyım.öptüm

canım ateşin çok güzel maşallah.inşallah geç döllenmeden kaynaklanıyordur sonuçların.hamişsindir umarım.

sağol canım ben de okucam inşallah ama ben de düzgün okumak istiyordum o yüzden arıyordum. Bulayım netten çok arattım ama diyanetin sitesine gireyim o zaman. Bu arada gelişmelerini takip ediyorum inşallah allah gönlüne verir canım ovülasyonda gördüğün çift çizgiyi Gebelik testinde de görürsün emi:)) :Saruboceq:

aminnnnn canımm hepimize inşallahh bende hamileyim bölümünde bir arkadaştan duydum o okumuş hamile kalmış inş bizde hamile kalırız.
ben sana linki vereyim cnm.türkçe anlamını da oku bence öyle daha etkileniyor insan.

Fatiha, Fatiha Suresi, Fatiha oku, Fatiha dinle, sure, süre, Fatiha suresi oku, kuran, kuran oku, kuran dinle, kurani kerim, kerim, kuran kerim / TÜRKÇE KURAN-I KERİM DİYANET MEALİ / KURAN.Gen.Tr, Kuran, Kur'an, Kuran-i Kerim, kuranikerim, Qura

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…