Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

sevcancım ben de öyle düşündüm ama onda da omiriliğe iğne yapılıyormus dr un ufak bir hatası sakat bırakabilirmiş vs vs dediler o yüzden tırstım.sezaryan fikrine alıstırdım kendimi..eskisi kadar dert etmiyorum..sezeryan şart olsa bile tümden uyutsunlar ama sezeryanda ayılıcam hopppp kucagıma bebeği verecekler..bir yandan da doğum anını yaşamak istiyorum ...çünkü bizim 2. çocuk şansımız olmayabilir bu bile zor oldu zaten.bebeğimin her anını doya doya yaşamak istiyorum..kafam çok karısık..allah hayırlı olanı nasıp etsin diyorum artık..ben parmagımın ucuna iğne batsa kıyameti kopartırım normalde.o yüzden korku sardı şimdiden ne bileyim.epidural sezeryanı dr umla konusayım bakalım o ne diyecek bana güven verirse onu düşünürüm..

kestane canım 15.gün gibi gördüm şimdilik ama diğer günler nasıl çıkıcak ondan tam emin olamadım

mart ayinin
1-36.6
2-36.9
3-36.5
4-36.7
5-36.7
6-36.8
7-36.3
8-36.4 regl oldum
9)36.3
10)36.2
11)36.3
12)36.1
13-36.3
14-36.3
15-37.4 burda bogazim agriyordu ondan olsa gerek
16-36.3
17-35.9
18-36.6
19-36.4
20-36.3
21-36.1
22-36.1
23-36.1
24-36.3
25-36.2
26-36.4
27-36.7
28-36.5
29-36.6
30-36.5
31-36.6
nisan 1 -36.5
2-36.7
3-36.9
4-36.7 regl olmam lazimdi
5-36.6
6-36.5
7-36.4
ben hala regl olmadim kizlar benimkinede yorum yazarsaniz sevinirim niye gecikme oldu.ben hamislik istemiyorum korunma yöntemi geri cekilme yöntemi.birde ben regle bir hafta kala yumurtlama oluyor.

feyza korktukmak gibi olmasın ama olabilir çok güvenilir yöntem değil geri çekilme yöntemi sen bir test al eniyisi. bide bişi sorcam neden ateş ölçümü yapıyorsun merak ettim biz yumurtlama günümüzü bulup ilişkide bulunmak ve hamile kalmak için yapıyoruz ama sonuçta buda güvenilir yöntem değil

Evet cancere katılıyorum.
Biz ateşimizi yumurtlama günlerimizi hesaplamak ve o günlerde ilişkiye girerek hamile kalma şansımızı arttırmak için ölçüyoruz.
Hamilelikten korunmak için ateş ölçme yöntemi iyi bi korunma yöntemi midir?Bilmem...

slm kızlar nasılsınz inş iyisinizdir görüşemiyoz ben yine bildiginiz gibi hamiş degilim ama hayırlısı olsun sizden kim hamiş kaldi cancer cnm sen nasılsın nur82 sen ne yapyosun cnm hamilelik nasıl gidiyor inş iyidir ....

selam arkadaşlar ben de çok araştırdım bu ateş ölçme yöntemini başta mantıklı geldi sonra doktoruma sordum %50 kadında doğru sonuçlar vermediğini söyledi kendim de bu ay denemeye başladım 23. gün olmasına rağmen hala kestirebilmiş değilim yumurtlama gününü doktorum geçen hafta pazartesi günü yumurtamın çatlayacağını söyledi özellikle dikkat ettim ama ateşim genelde aynı derecede çıkıyo
fazla kaptırmayın bence kendinizi :1no2:

kizlar planda suan isin yoktu gebelik ama daha sonrasi icin vardi, hazirlik olsun birde ne gün yumurtlama oluyor diye takip etmek icin iki ay öncesinde baslamistim.yumurtlamayi falan anliycam mi diye.zaman zaman kasik da agri falan oluyordu mesela bu yumurta catlayinca olurmus.düzenli yumurtlama oluyormu diye meraktan baslamistim isi ölcümüne.

arkadaslar bnm adetim 1 nisandaydı atesim 36.8 hiç düsmedi nasıl heasplıycam bn yumurtlama zamanıda 40 olur heraslde :)

arkadaslar bnm adetim 1 nisandaydı atesim 36.8 hiç düsmedi nasıl heasplıycam bn yumurtlama zamanıda 40 olur heraslde :)
cnm kiminde adetten sonrada düşme olabiliomuş kesinlikle tam değil bu ateş :1no2:

esracım çokşükür iyim cnm ne olsun bendede bir değişiklik yok aynen hamile değilim:1no2: isyanlardaydım şimdi duruldum allah bilir herşeyin hayırlısını inşallah versin hepimize.sen neler yaptın

beyaz gelincik ateşin düşünce yumurtlamaya başlıyorsun demek oluyor.

kızlarrr ben dayanamadım ateş ölçmeye bugün itibariyle başladım :)))) alışkanlık bağımlılık olmuş dilaltım arıyor..daha yumurtlamamışım :)

14.36,5
15.
16.

Günaydınlar Geleceğin en güzel anne adayları..
16.günü gittim dr.a malesef büyümemişler..Umutlarımı direk ertelemek çok üzüyor insanı pazartesi tekrar gideceğim ahh meleğim nerelerdesin..

Günaydınlar Geleceğin en güzel anne adayları..
16.günü gittim dr.a malesef büyümemişler..Umutlarımı direk ertelemek çok üzüyor insanı pazartesi tekrar gideceğim ahh meleğim nerelerdesin..

canımm benimm ilaç kullanmış mıydın klomen falan? ahh bir bilsek melekler nerdeee

Ahh kuzumm..Klomenle büyümedi bu ay üzen taraf o ya..Sabah akşam içtim ..
senağlama senağlama demee yaaa niye ama niyee inşallah ceylancım büyümüştür şu bikaçgündeee kocaman olsunnlarr :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

kızlarrr ben dayanamadım ateş ölçmeye bugün itibariyle başladım :)))) alışkanlık bağımlılık olmuş dilaltım arıyor..daha yumurtlamamışım :)

14.36,5
15.
16.

hihoyyyt çok sevindim mercecim hadi inşallah bu ayki ateşin hiç düşmesin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…