Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

iyidir valla orucum çok açıııııııııııııım cokacimcoook tamam canım seni silmiyorum sat sonra ver ekleyeyim

selam kızlar.. doktordan şimdi geldim 1 adet nurtopu gibi kistim oluşmuş.. doktor yumurtan belki çatlamış olabilir bu arkadan gelen yumurta belki kistleşmiştir dedi ama yine de moralim bozuldu :KK43: ateşimde yükseldiydi umutluydumda neden böyle olduki? yumurta çatlamayıp kistleşirse de ateş yükselirmi kızlar bilgisi olan varmııı?

iyidir valla orucum çok açıııııııııııııım cokacimcoook tamam canım seni silmiyorum sat sonra ver ekleyeyim

sen en iyisi sat yazma çünkü yaklaşık 50 gün oldu :çok üzgünüm:
ismim olsun yeter

canım öncelikle evin hayırlı uğurlu olsun güzel müjdeli haberler al hep o evde
ayrıca çok geçmiş olsun kendini özletme gel sık sık

ooooooo maşşallah :nazar:
kız ikiz falan olmasınmı 13.gün yaptığın test bile çok belirgindi
kocişkon nasıl yere göğe sığmıyordu eminim

canım ölçmeye devam et
ilşki olduğu günleri birde akıntı durumunu belirt uzayan akıntı gibi
birde dil altından hep aynı saatte ölçüyorsun

tamam canım devam edeceğim her sabah aynı saatte ölçüyorum ...

oh oh maşallahhh ne koyu maşallahh senin kesinleşti hala testi yapıyosun kıyamamm inanmıyor insan dimi allahım sağlıllkla kucağına almayı nasıp etsinn cnm tekrar

Canım evet inanamıyorum...Bugün dr. gittim idrarda pozitif olduğunu söyledim adam kan idrar yaptırdı ama sonuçlarda gebelik derecesi yok...Sanırım gerek duymadı...Diğer değerlerimde gayet güzel çıktı...Ultrasonda ise göremedik canım...Daha küçük olduğundan 5 haftadan küçüğünü üstten ultrason göstermiyormuş...

oy maşallah insanın gözünü çıkaracak nerdeyse kaydirigubbakcemile3

:nazar: :CüvCüv: :nazar:

canım öncelikle evin hayırlı uğurlu olsun güzel müjdeli haberler al hep o evde
ayrıca çok geçmiş olsun kendini özletme gel sık sık

ooooooo maşşallah :nazar:
kız ikiz falan olmasınmı 13.gün yaptığın test bile çok belirgindi
kocişkon nasıl yere göğe sığmıyordu eminim

canım ölçmeye devam et
ilşki olduğu günleri birde akıntı durumunu belirt uzayan akıntı gibi
birde dil altından hep aynı saatte ölçüyorsun

Canım bizde ikiz olma şansı yüksek bazen bizde öyle düşünüyoruz...Hayırlısı canım...Eli ayağı düzgün olsunda başka bişey istemem...Koçişin gözler hep üstümde zaten sorma...Gece bile uyurken uyanıyorum ya eli karnımda yüzüstü yatsamda elini altıma sokuyor yine öyle uyuyor...

Canım evet inanamıyorum...Bugün dr. gittim idrarda pozitif olduğunu söyledim adam kan idrar yaptırdı ama sonuçlarda gebelik derecesi yok...Sanırım gerek duymadı...Diğer değerlerimde gayet güzel çıktı...Ultrasonda ise göremedik canım...Daha küçük olduğundan 5 haftadan küçüğünü üstten ultrason göstermiyormuş...

:nazar: :CüvCüv: :nazar:

Canım bizde ikiz olma şansı yüksek bazen bizde öyle düşünüyoruz...Hayırlısı canım...Eli ayağı düzgün olsunda başka bişey istemem...Koçişin gözler hep üstümde zaten sorma...Gece bile uyurken uyanıyorum ya eli karnımda yüzüstü yatsamda elini altıma sokuyor yine öyle uyuyor...

ben oğluma hamile olduğumu adet günümde öğrenmiştim ve çok çok silikti hayalet gibi
senin ilk eklediğin test yanında süper belirgin ayrıca sen 13.gün yaptın
yani o kadar kısa zamanda çok belirgindi
bakalım hayırlısı olsun

ben oğluma hamile olduğumu adet günümde öğrenmiştim ve çok çok silikti hayalet gibi
bakalım hayırlısı olsun

:Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

welcome sana bir şey sorcam
şuan bir belirtin varmı yani test yapıp öğrenmemiş olsaydın gebiş olduğunu anlarmıydın

welcome sana bir şey sorcam
şuan bir belirtin varmı yani test yapıp öğrenmemiş olsaydın gebiş olduğunu anlarmıydın

Ewet canım hissetmiştim...Bendeki fark Nisan ayında yaşadığım tahminimce kimyasal gebelikteki tek bir belirti vardı...Oda adetime tahminimce 10-12 gün varken sağ göğüs ucum sadece ağrıdı sonra yanları her iki göğsümün ağrıdı ve en sol göğüs ucum acıdı...Adetime 2-3 gün kala bende hiç ağrı kalmazdı ama bu sefer geçmedi ağrılarım...

bakalım hayırlısı olsun
canım senin ikinci bebeğin mi:????
Ewet canım hissetmiştim...Bendeki fark Nisan ayında yaşadığım tahminimce kimyasal gebelikteki tek bir belirti vardı...Oda adetime tahminimce 10-12 gün varken sağ göğüs ucum sadece ağrıdı sonra yanları her iki göğsümün ağrıdı ve en sol göğüs ucum acıdı...Adetime 2-3 gün kala bende hiç ağrı kalmazdı ama bu sefer geçmedi ağrılarım...
canım hayırlı olur sizin için inşallah

canım senin ikinci bebeğin mi:????

canım evet 3 yaşında bir oğlum var inşallah ikinciyi istiyoruz
ilki kolay olmuştu ama şimdi çok zorladı bizi
aaaaçok sevindim canım yaaaa...ben sende hiç yok sanıyordum...allah uzun ömür versin bitanem...benimde öyle birinci korunurken oldu ikinciye bu kadar özeniyoruz yine olmuyo....

şekerler ben geldimmm
bugun ilk puregon iğnemi oldumm perşembe kontrolum bvar bakalım kaç yumoş oluşacak çok merak edıyorumm..
julia nerdesinn inşallah senin gibi ikiz olurr hoşş tkinede razıyım:))))))))
sizden nbr bakalımm

şekerler ben geldimmm
bugun ilk puregon iğnemi oldumm perşembe kontrolum bvar bakalım kaç yumoş oluşacak çok merak edıyorumm..
julia nerdesinn inşallah senin gibi ikiz olurr hoşş tkinede razıyım:))))))))
sizden nbr bakalımm

canım hayırlısı olsun bakalım
inşallah seninde sağlıklı ikiz bebişlerin olur

X