Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

hersey gayet normal,yapmadigim test yok...demekki fizyolojik yapim bu,yada arada hormonlarim sekil degistiriyo,,,bilmiyoruz acikcasi,gecen adetimin son gunu doktrdaydim,yumurtalarimda gelismeye baslamis ama daha catlamadilar ,anlamadim

hayırlısı olsun cnm dr takıbındeysen çatlatma iğbnesi verir benim tanıdğım biride 10 gün oluyo çocuğu var yanı allahın işine belli olmaz o bilir herşeyi

nazar:ağustos ateşlerim :nazar:
01/08 1.gün 36.2 regli
02/08 2.gün ölçmedim
03/08 3.gün ölçmedim
04/08 4.gün 36.4
05/08 5.gün 36.4
06/08 6.gün 36.5
07/08 7.gün 36.4
08/08 8.gün 36.4 çalışma
09/08 9.gün 36.4
10/08 10.gün 36.4
11/08 11.gün 36.5 çalışma
12/08 12.gün 36.4
13/08 13.gün 36.7çalışma
14/08 14.gün 36.3çalışma
15/08 15.gün :KK43: ölçemedim
16.08 16.gün 36.4
keşke 15.gün ölçseydin bu tabloya göre 14.gün olabilir bekleyip göreceğiz canım
yarın da yükselirse daha net olabiliriz
gunaydin kizlar......

1.gun: 36,8..(regl,lekelenme)
2.gun :36,4..(leke)
3.gun :36,4..regl
4.gun :36,4..regl
5.gun:eek:lcmedim
6.gun :36,2..regl
7.gun :36,3..regl
8.gun :eek:lcmedim
9.gun :36,3..regl(leke)
10.gun:36,4..regl
11.gun:36,4..regl bitti...
12.gun:36,4..:hulya:
13.gun:36,4..:hulya:
14.gun:36,5..
15.gun:36.3..:hulya:

benim ates niye dustu dersiniz...
yumurtluyorsun entresancım yarın ateşin yükselir tahminimce bugünü değerlendir muhakkak yarın yükselirse o günü de değerlendir tamam mı canım
merhaba kızlar.bişey sorcam size. progesteron tahlili ne demek oluyor??sanırım 21.günde yaptırılıyormuş.benim yarın 21.günümde eğer önemli bişeyse yaptırayım dedim.gerçi doktorum bişey demedi.zaten izinde şu an.sağlık ocağı yapar mı acaba??ne dersiniz yaptırayımmı????

2e6ba4 Ovulation Charts
yumurtlama tahlili yumurtlayıp yumurtlamadığını kadan anlıyorlar belli değerler içinde olmalı yumurtladığının anşaılması için bence yaptır
evet canim benim de tek derdim o.gerci kanama 3 gun suruyor gerisi kahverengi akinti,,,tam 10 gun ,,,geriye kalan gun 15 le 17 arasi nasil degerlendirirsen artik..

kanaman bitince bence çalışmalara başla
ben de de olurdu sanıyorum e vitamini eksik oluyor ben o zaman fındık yedim kabuklu her gün bir kase kırıp yiyordum o lekelenme 3 güne sonra 2 güne düştü öncesin de de olurdu sonrasın da da ben de bir sürü dr gititm cevap alamadım
sen de fındık ye ama kabuklu çerez olandan değil

sağlık ocağı yapar değil mi canım

kaçıncı gün bakılıyo ne diycez peki ??? bende ovulasyon aldım onda da anlaşılır sanırım bende değerler sınırların içinde çıkmıştı ama sınırada yakındı 12 mesela 10 çıkmıştı bu kötümüdür

keşke 15.gün ölçseydin bu tabloya göre 14.gün olabilir bekleyip göreceğiz canım
yarın da yükselirse daha net olabiliriz

yumurtluyorsun entresancım yarın ateşin yükselir tahminimce bugünü değerlendir muhakkak yarın yükselirse o günü de değerlendir tamam mı canım

yumurtlama tahlili yumurtlayıp yumurtlamadığını kadan anlıyorlar belli değerler içinde olmalı yumurtladığının anşaılması için bence yaptır

kanaman bitince bence çalışmalara başla
ben de de olurdu sanıyorum e vitamini eksik oluyor ben o zaman fındık yedim kabuklu her gün bir kase kırıp yiyordum o lekelenme 3 güne sonra 2 güne düştü öncesin de de olurdu sonrasın da da ben de bir sürü dr gititm cevap alamadım
sen de fındık ye ama kabuklu çerez olandan değil

cok sagol canim,,evet galiba yumurtluyom cunki uzayan akintim yogun bisekilde geldi bugun,geceyi degerlendirmistik,bugunde calisiriz insallah ,,,,findigi deneyeyim vitamin eksikligi olabilir belkide...

slm herkese
beyaz melek bu ara adanaya tayinimiz çıktığı için taşınma işleri var o yüzden bir süre giremeyeceğim
zaten bu ay yattı iki tane kist oluşmuş moralim çok bozuldu
geçmişi bir haftadır takip edemedim hamile kalan varmı arkadaşlar?

2.gün…36.3…………..31 Tem….regl
3.gün…36.2…………..1 Ağustos….regl
4.gün…36.5…………..2 Ağustos….regl
5.gün…36.4…………..3 Ağustos….regl
6.gün…*****………….4 Ağustos….regl ölçemedim
7.gün…36.3…………..5 Ağustos
8.gün…*****…………..6 Ağustos ölçemedim
9.gün…*****…………..7 Ağustos ölçemedim
10.gün…*****…………..8 Ağustos ölçemedim/ çalışma***
11.gün…*****…………..9 Ağustos ölçemedim/ çatlatma iğnesi
12.gün…36,4…………..10 Ağustos çalışma***
13.gün…36,5…………..11 Ağustos--- 1 saat geç ölçüldü
14.gün…36,5…………..12 Ağustos çalışma***
15.gün…36,9…………..13 Ağustos
16.gün…36,6…………..14 Ağustos çalışma ***
17.gün…36,9…………..15 Ağustos çalışma***
18.gün…36,9…………..16 Ağustos
:emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek: :ecrin_bebek:

slm herkese
beyaz melek bu ara adanaya tayinimiz çıktığı için taşınma işleri var o yüzden bir süre giremeyeceğim
zaten bu ay yattı iki tane kist oluşmuş moralim çok bozuldu
geçmişi bir haftadır takip edemedim hamile kalan varmı arkadaşlar?

Welcome hamile :)

Selam kızlar...Nasılsınız...Ben çok bitkinim...Sabahtan beri hastanedeyim...Dr. bana kan ve idrar tahlili yaptırmamı söyledi yaptırdım ama cuma günü çıkacaklar dedi şaşırdım...Ultrasona yolladı sıkışana kadar suyu içirdiler ama göstermedi kendini bizimki...Rahmin geriye dönük dedi buda engel olabiliyor dedi ama 5 haftalıktan küçük olduğundan karından göstermez dedi devlet olduğundan alttanda bakmadı...

Selam kızlar...Nasılsınız...Ben çok bitkinim...Sabahtan beri hastanedeyim...Dr. bana kan ve idrar tahlili yaptırmamı söyledi yaptırdım ama cuma günü çıkacaklar dedi şaşırdım...Ultrasona yolladı sıkışana kadar suyu içirdiler ama göstermedi kendini bizimki...Rahmin geriye dönük dedi buda engel olabiliyor dedi ama 5 haftalıktan küçük olduğundan karından göstermez dedi devlet olduğundan alttanda bakmadı...
yuhhhh cumaya daha kaç gün varrr...ne biçim hastane güzelim orası...evet daha göstermez kendini...özele gitseydin keşke yaa

18.gün benim için iyi kuzu çatlarsa klomenle bile 17.günlerde çatlıyodu progestan içiyom belkimde onun etkisi bu bilmiyom ama galiba toparlıyorum yavaş yavaş zemuszemus

X