Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

evet adet hemde simsiyah bitarafımı yırttım ama elime hiçbişi geçmedi vardır bundada bir hayır Allah beterinden korusun
doktorumla görüştüm hemen eğer kırmızı lekeyse olumsuz dedi ne kırmızısı parça parça düştü hemde
ama sen siyah diyosun...doktorun kırmızı demiş

ben vazgeçtim zaten...kkorunmasızz ilişkiye devam edeceğim ama beklentim olmayacak...ne yapalım kısmet yaaa...valla çok etkilendim zeynepten:KK43:(((

bide benim esim,benim kadar istemiyor,,,korunmuyoz ama olsun diye de oyle tahlil falan vermis degil,,yani tek tarafli mucadele benimki,,asilama yapsak mesela nasil olur bilmiyorum,,,nasilsa bitane var diyor sagolsun,,

bide benim esim,benim kadar istemiyor,,,korunmuyoz ama olsun diye de oyle tahlil falan vermis degil,,yani tek tarafli mucadele benimki,,asilama yapsak mesela nasil olur bilmiyorum,,,nasilsa bitane var diyor sagolsun,,
evet 1 tAne var çok şükür..rabbim onlara sağlık sıhhat uzun ömür versin yeter...allahı m hiç olmayanlara versin inşşşş

kızlar valla bende zeynep arkadaşımıza çok üzüldüm
ama umutsuz olmamak gerek
kk da laubali diye arkadaş var o defalarca tüp bebek aşılama denemiş uzun yıllar bebeği olmamış
ve bundan bir kaç ay önce kendiliğinden hamile olduğunu öğrendi
yani biraz kısmet biz her ay uğraşıyoz bir sürü şey yapıyoruz olmayacaksa olmuyor
ben aralık ayından beri her ay ovulasyon teslerine bir sürü para yatırdım preseed aldım
bal tarçın çörek otu yedim hayıt suyu içtim adaçayı içtim tık yok
demekki zamanı değil beklicez ve bol bol dua etcez yapcak bir şey yok

kızlar valla bende zeynep arkadaşımıza çok üzüldüm
ama umutsuz olmamak gerek
kk da laubali diye arkadaş var o defalarca tüp bebek aşılama denemiş uzun yıllar bebeği olmamış
ve bundan bir kaç ay önce kendiliğinden hamile olduğunu öğrendi
yani biraz kısmet biz her ay uğraşıyoz bir sürü şey yapıyoruz olmayacaksa olmuyor
ben aralık ayından beri her ay ovulasyon teslerine bir sürü para yatırdım preseed aldım
bal tarçın çörek otu yedim hayıt suyu içtim adaçayı içtim tık yok
demekki zamanı değil beklicez ve bol bol dua etcez yapcak bir şey yok
çok haklısın güzelim....demek laubali öylemi oldu

kızlar merhaba, bende ateşimi ölçmek istiyorum.kullanndığınız ateş ölçerler digiTal mi, camcivalı mı, ne marka?

canım kolay gelsin
nasıl konya sıcakmı biz burda kavruluyoz :1shok:

beklemek gerek doğru canım
ama sıcaklık bugün düşünce sinir oldum

inşallah bu ay bol gebişli olcak özloşum opuyorumnanaktan

İnşallah canım benim inşallah

kıslar o lekelenme hastalığın habercisiymiş benden bu kadar
size hayırlı günler hoşçakalın inşaaallah benim gibi sorunlar yaşamadan hamile kalırsınız

Zeynepcim çok üzüldüm canım ama elden gelen birşey yok sen kendini üzme hayırlısıyla inşallah bebeğne kavuşacaksın elbet doktorunla git konuş 2. transferin neden olmamış neden tutunamamış bunları öğren

X