Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

karats kullanıcısından alıntı
1.gün...........31 temm ..........37.1 regl
2gün............1 ..ağust ..........37.0 regl
3gün............2 ...ağust .........36.7 regl (bitti)
4gün............3 ağust............ 36.8 çalışma
5gün............4 ağust............ 36.7 çalışma
6.gün...........5 ağst...............36.9
7.gün...........6 ağst...............36.8 çalışma
8.gün...........7 ağst...............36.8
9.gün...........8 ağust.............36.8
10.gün.........9 ağust.............36.9 çalışma
11.gün.........10ağst..............36.8
12.gün.........11ağst..............36.9çalışma
13.gün.........12ağst..............37.0
14.gün.........13ağst..............37.2 çalışma.. ( 2saat geç ölçüldü
15.gün..........14ağst.............37.1 (geç ölçüldü)
16gün............15ağst............37.1
arkadaşlar..
benim yumurtalama dönemim 10_15 arasıydı öyle yazıyodu int...:))

evet loveliciğim...2gün çalışıp bir gün bırakacağım...eşime keçiboynuzu kürü başladık dün...bende bal polen tarçın yutuyorum...bakalım bu ay ne gösterecek bize

canım tayin olayı olunca tasındık tatile çıktık yeni bağlandı ınternet yenı eve..sen neler yapıosun doktora gitmişsin sende, kabaca okudum geçmişi biraz en azından artık için rahat ne olduğunu biliosun,,
bakalım cnm yaa bi kez denicez bakalım hayırlısı cnm yaa başladıkk yinee ne gusel tatilde rahattımm amaa:)))))))

ayy canım benim sen neler yapıosun bakalım pazartesiğineler yapılmaya başlanılıo biz tüp bebek görüşmesi için gittik bizi aşılamaya ikna ettiler..bakalım cnm yaa hayırlısı sen naaptın doktora gittinmi sizde sanki bu aralar aşılama düşünürüz demiştin gibi hatırlıorum

Umutcum bende çarşamba günü tüp bebek için başlıyorum kısmetse aşılamayla zaman kaymetmek istemiyoruz. artık uzaklaşma bir biz kaldık eskilerden welcome da hamiş :))

hiç ay ne yapayım...temizlik yaptım bugün biraz..evim kalabalık...annemler ramazanı bende geçiriyorlar...şimdide akşama hazırlık işte anlarsın...

canım kolay gelsin
nasıl konya sıcakmı biz burda kavruluyoz :1shok:

ronyacım daha yeni oldu yumurtlaman bekleyeceğiz canım

beklemek gerek doğru canım
ama sıcaklık bugün düşünce sinir oldum

Umutcum bende çarşamba günü tüp bebek için başlıyorum kısmetse aşılamayla zaman kaymetmek istemiyoruz. artık uzaklaşma bir biz kaldık eskilerden welcome da hamiş :))

inşallah bu ay bol gebişli olcak özloşum opuyorumnanaktan

canım kolay gelsin
nasıl konya sıcakmı biz burda kavruluyoz :1shok:

beklemek gerek doğru canım
ama sıcaklık bugün düşünce sinir oldum

inşallah bu ay bol gebişli olcak özloşum opuyorumnanaktan

evet canım ya çok sıcaaaaaaaaaaaaaak...ama oruç olmayınca pek hissedemedim daha....canım hiç sıkma canını...sıcaklığın düşse bile inşallah bir gün olacak...rahimağzı muayenesi yap...inşallah benim keçiboynuzu kürü ,bal,polen,tarçın işe yarar...rabbim herkesin emeklerini boşa çıkarmaz inşallllaaah...

evet canım ya çok sıcaaaaaaaaaaaaaak...ama oruç olmayınca pek hissedemedim daha....canım hiç sıkma canını...sıcaklığın düşse bile inşallah bir gün olacak...rahimağzı muayenesi yap...inşallah benim keçiboynuzu kürü ,bal,polen,tarçın işe yarar...rabbim herkesin emeklerini boşa çıkarmaz inşallllaaah...

canım rahim muayenesi yapıyorum
önceleri parmağım engelle karşılaşmıyordu
ama şimdi engel var sanırım rahim aşağı iniyor
ve adet gelecek ama hayırlısı nasıl olsa bu ay
doktor tedaviye başlıcak onun için daha rahatım

evet üzülme canım...allah hayırlısını versin...belki tedaviye başlayınca olacaktır...tedavi sebep olacaktır...

biz parmaklaya parmaklaya mikrop kaptırmayız inşallah yaaa...benikide hala sert ne zaman yumuşuyordu bu..ovulasyon zamanındaydı değil mii

biz parmaklaya parmaklaya mikrop kaptırmayız inşallah yaaa...benikide hala sert ne zaman yumuşuyordu bu..ovulasyon zamanındaydı değil mii

canım ovulasyon zamanı yumuşuyor ve yaklaşık bir hafta yumuşak kalıyor
eğer gebelik varsa yumuşaklık devam ediyor gebelik yoksa daha sert ve zor ulaşılır oluyor
canım sana bir şey sorcam senin doktorun ilaç tedavisi vermeden önce insülin baktırttımı benim doktor insülin direncine bakalım dedi açlık tokluk şekerime baktırcam
acaba diyorumki dr. klomen gibi glokofen diye bir şeker ilacı varmış onumu vercek bana kafamçokkarıştı

kıslar o lekelenme hastalığın habercisiymiş benden bu kadar
size hayırlı günler hoşçakalın inşaaallah benim gibi sorunlar yaşamadan hamile kalırsınız

size hayırlı günler hoşçakalın inşaaallah benim gibi sorunlar yaşamadan hamile kalırsınız

zeynep canım çok üzüldüm
ama kısmet değilmiş umarım tez vakitte bebişin gelir :Saruboceq:

canım ovulasyon zamanı yumuşuyor ve yaklaşık bir hafta yumuşak kalıyor
eğer gebelik varsa yumuşaklık devam ediyor gebelik yoksa daha sert ve zor ulaşılır oluyor
canım sana bir şey sorcam senin doktorun ilaç tedavisi vermeden önce insülin baktırttımı benim doktor insülin direncine bakalım dedi açlık tokluk şekerime baktırcam
acaba diyorumki dr. klomen gibi glokofen diye bir şeker ilacı varmış onumu vercek bana kafamçokkarıştı
canım benim şekerime falan bakmadı...bilmiyorumki her doktorun ayrı bir yöntemi var...
canım eminmisin adet olduğuna...daha gününe vardı ama...tedavi olduğun merkezle görüştünmü pekii...ama eğer adetsen hiç üzülme vakti saati var güzelim

zeynep canım çok üzüldüm
ama kısmet değilmiş umarım tez vakitte bebişin gelir :Saruboceq:

hepsi yalan bu hayatta herşey yalan tek baki kalan Allah
oda benim halimi görüyor biliyor çektiğimi bu dünyada muradıma erişemiyorum inşaallah ahirette amelime bu sıkıntılarım sevap olarak yazılır

canım benim şekerime falan bakmadı...bilmiyorumki her doktorun ayrı bir yöntemi var...

canım eminmisin adet olduğuna...daha gününe vardı ama...tedavi olduğun merkezle görüştünmü pekii...ama eğer adetsen hiç üzülme vakti saati var güzelim

evet adet hemde simsiyah bitarafımı yırttım ama elime hiçbişi geçmedi vardır bundada bir hayır Allah beterinden korusun
doktorumla görüştüm hemen eğer kırmızı lekeyse olumsuz dedi ne kırmızısı parça parça düştü hemde

X