Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

2e3071 Ovulation Charts

SELAM KIZLAR BU AYKİ TABLOM BÖYLE DÜNDE OVÜLASYONDA KIRMIZIYA YAKINDI BUGÜN DAHA YAPMADIM BUGÜN ÇATLIYCAK GALİBA Bİ YORUM YAPARMISINIZ

WELCOME CANIM ÇOK SEVİNBDİM HAYIRLISIYLA KUCAĞINADA ALMAYI NASİP ETSİN ALLAHIM :ecrin_bebek:

kıslar bugün hafif kahverengi kanamam oldu gitti sizce yerleşme kanamasımıdır
ateşimi yeni ölçtüm sabah değil 37.4

kıslar bugün hafif kahverengi kanamam oldu gitti sizce yerleşme kanamasımıdır
ateşimi yeni ölçtüm sabah değil 37.4

canım belki büyük bir ihtimal yerleşme kanamasıdır
inşallah devamı gelmez ve bebişin seninledir
canım tekrar test yaptınmı

canım belki büyük bir ihtimal yerleşme kanamasıdır
inşallah devamı gelmez ve bebişin seninledir
canım tekrar test yaptınmı

inşaallah kıslar
sabah yaptım galiba test bozuk çıktı üzeri kireçlendi yarım saat sonra ama çizgi çıkmadı

opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

RONYA canım ateşin düşük değilki...Hem düşse bile bence yükselicek çünkü daha gününe var canım...Sonucu hayırlı olsun istiyorum...

ZEYNEP4 bebiş geliyor...Salı günü sabah ilk idrarla yaparsın artık canım testini...

MİRAGE1983 canım çok teşekkür ederim...Sonunda muradıma erdim ama dularımda yine hepiniz varsınız...

inşaallah canım salı zaten kan testim var

MERHABA HERKESE....
TABLOMDA ÇİZGİ ÇEKİLDİ NİHAYET.

2e6ba4 Ovulation Charts

AYIN 9UNDA DOKTORA GİTMİŞTİM.BİLİYORSUNUZ 26MM DEMİŞTİ.ERTESİ GÜNÜ ÇATLAMIŞ GÖRÜNÜYOR TABLOYA GÖRE.İYİKİ O GÜNLERİ DEĞERLENDİRMİŞİM.ZATEN ÇOK KASIK AĞRIM OLMUŞTU OZAMAN.UZAYAN AKINTI HATIRLAMIYORUM.OLMASADA OLUR HERALDE BELKİDE BEN KAÇIRMIŞIMDIR.YALNIZ ŞU GÜNLERDE KREMSİ MAT BEYAZ AKINTIM VAR.HATTA DÜN ÇOK YOĞUNDU.BUNUN BİR ANLAMI VARMI ACABA????

durucum daha tablona yorum yapılmaz çok yeni adet biter bitmez 2 gün çalışma bir gün ara şeklinde çalış dr hep bana öyle derdi

lovelicim akşam çalıştık ama tablom yumurtlamanın tamamlandığını gösteriyor ve ramazanda da zor oluyor çalışmak yaa bilmiyorumkismile çalışmalımıyım bugün acba bilmiyorumkismile çalışayım dimi bilmiyorumkismile çocuk yapmak ne zormuş yaaa..
30368d Ovulation Charts
Allah hayırlısını sağlıklısını sıhhatlisini versin tüm isteyenlere.

bu ay bende doktora gittim ayın 9 unda yumurtam 19 mm di. çatlatma iğnesi yaptı 2 gün sonra çatladı.. ateş tablomuzda benziyor bakarmısın sırnaşık şey
30368d Ovulation Charts beyaz mat akıntı hamilelikte oluyor ama henüz erkendir bu akıntı için bu başka bişeydir bence. normal sıradan bi akıntı olabilir.

ayyy belkide buay ikimizde hamile kalırız hımm ne dersin delikafadulden

iki gun once adetim biter bitmez iki gun uzayan akintim oldu,,,ama atesten anlasilmiyor demi yumurtlama olmusmu diye,,,

canım uzayan akıntın olmuşsa erken yumurtlama olmuş olabilir
umarım değerlendirmişsinizdir[/QUOTE]

akinti zamanlarimda degerlendirme oldu canim,hayirlisi,,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…