Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Yanlış yorumlamak istemiyorum ama soğan suyunun etkisi hemen başlamaz gibime geliyor. 2-3 günlük bir sürecin geçmesi gerekiyormuş. Yine de gelen akıntıların sanki bir kist erimiş görüntüsünde. Aynı tarz akıntıyı geçen ay bende yaşadım çünkü. Yine de ihmale gelmez bu.

fatoşcum onu çoğu hamile kalmak isteyen yaşamıştır,normalden farklı atarsın kanı,bu genelde gebeliğin oluşamadığı durumda oluyor,sen eğer doktora gidiyorsan bunu mutlaka söyle benim öyle olduğu ay bana döllenme oluyor demek ki ama tutunamıyor demişti aslında hamileleik de başlamıyor,sadece bir hücre olarak başlıor dolayısıyla testlerde çıkmaz,o hücreyi atmak da biraz değişik oluyor senin yaşadığın gibi. tamamen sökülme olmayacak yani,bu şekilde biter,inş diğer ay sen de benim gibi hamile kalırsın :)

Çiğdemcim eğer fertilityfriend.com da hesabn varsa genel oalrak orda tablolara bakabilirsin,ilk günden itibaren sadece ovulasyon günü ateşi değişen çok tablo var orda,sabit ateşle hamile kalan ya da adet gören de.senin ovulasyondan sonra eğer sabitlendiyse boşver düşmesin daha iyi :)

benimde 2 önceki adetım oyle olmuştu geçen ay da baya kan gelmişti sanırım oluşamadığı için bide rahım bebek arıyor derler inş allahım isteyen hepimizin hayırlı ise yüzümüzü güldürsünn

inş genelde onu yaşamış herkes sonrasında da bebk gelmiş sizlerde de öyle olur inşallah :)

Ovulasyon öncesi bu kadar yüksek ve sabit :S Kafam karıştı açıkcası :S İncelediğim kadarıyla herkesin ilk 14 - 15 gün 36,2 - 36,7 arasında geziyor Canım sıkıldı bak şimdi

Çiğdem bence sorun yok olabilir,burda İrem arkadaşımız vardı onun da böyle olmuştu bir tablosunda sabit ateşte gitti sonra düşüp yükseldi yine sabitlendi böyle olanlar var onları düşünmeyin önemli olan içerde olayların düzgün gitmesi sorun yok bence.

Busecan senin ateş tablona daha yoruma gerek yok son iki gün yorum yaparız şu an düşer yükselir öenmli değil ovulasyon oldu beklioruz,daha v ar yani

Hilalcim ben evi toparlıorum ama yavaş yavaş,geçen gün belimi ağrıttım temizlik yaparken çok çektim acısını o yüzden yavaş yavaş dnlenerek yapıorum
şimdi dinlenme kısmına geçtim :)

Hilalcim ben evi toparlıorum ama yavaş yavaş,geçen gün belimi ağrıttım temizlik yaparken çok çektim acısını o yüzden yavaş yavaş dnlenerek yapıorum
şimdi dinlenme kısmına geçtim :)

Teşekkür ederim ilgin için. İçimi ferahlattın :) Bu arada geçmiş olsun sana da

Busecan senin ateş tablona daha yoruma gerek yok son iki gün yorum yaparız şu an düşer yükselir öenmli değil ovulasyon oldu beklioruz,daha v ar yani

ewt canım heyecanlıyım hatta adet sabahı ateşim belli ediyoo eyvahedigeldismile

juliacım allah duysun ağzından inşallah canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…