Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

evet eyvahedigeldismile eee ne olacak şimdi? adetin 4. günü yaptırdım testleri 3. gün pazara geliyodu acaba ondan mı normal çıktı eyvahedigeldismile offf ne kadar şüpheciyim yaaa.. eyvahedigeldismile

yoo adetin mi düzensiz sorunun omu ??? bende adet düzensiliği yaşadım hayatım evlendim 1 sene düzensiz di dr gittim tahlıl ultroson herşey temiz çıktı ama stres ve hava değişimi ve ayrıca bebek istediğin için dedi dr beyindeki hipofiz bezine uyarıda baskıda bulunuyosun rahat bırak dedi eşimde istemiyodu o zaman onada rahat bırakın istemiyorum demeyin eşinize demişti ve bana adet söktürücü ardından da cycloprogynova verdi 6 aydır içiyorum ve düzene girdi sanada onun gibi bişey verir eğer adet düzensizliğin varsa sonucların normal değerler arasında çünki anladığım kadarıyla sende bakarsan dikkatle görürsün canımcım üzülme folikül değerlerine bak ok

gayet güzel gidiyor ateşin durucum
loveli şimdi ben hangi tarihte adet olacağım sence canım...

9-10 ağustos canım 14.günün üzerine 14 gün ekliyorsun adet günün o gün oluyor canım

canım doktorun adetin düzene girsin diye verdiği ilacı hala içiyormusun
gebelik olursa zararı olmazmı
bende de adet düzensizliği var ama bütün hormon değerlerim normal çıkıyor

canım doktorun adetin düzene girsin diye verdiği ilacı hala içiyormusun
gebelik olursa zararı olmazmı
bende de adet düzensizliği var ama bütün hormon değerlerim normal çıkıyor

gebelık olursa devam etmiycem tabıkı ama bi zararı yokmuş iki dr daha sordum ayrıyetten yumurtlamayı düzenliyo adet görmen için dedi gebe bile kalırsın dedi

duruşah bence 16. günün üstüne 14 gün koy sen 5. dpo dasın 9 günün var yani.
lightlife dün bahsettiğin çizgiyi ben yanlış anlamışım değerlerini girerken saat falan mı giriorsun ondan oluordur yani değerlerini girerken işaretlediğin bişeyden dolayı noktalar birleşmemiş.

buna gre 12si beklenen adet günüm...rabbim ne olur bu ay üzme hiiç birimizi...herkesin göbüşüne konduruver o minicik mücizeyiii

julia çatlatma iğnesi olduğu için mi 16.gün dedin ben 14.günü baz aldım duru için

sanırım benimde 11 ağusto oluyo o zaman normalde 10 du 1 gün attımı ateşe göre

julia iğne olduğun için böyle demiştir ben ateşine göre dedim
sen 12ye göre bekle o zaman iğneden dolayı

doktorlar sitesinde doktorun bi tanesi demişki;
çatlatma iğnesinden sonra 14.ve 15. gün adet olunur demiş

Ben hem ateşine hem de iğneye göre diyorum 16. gün diye,en düşük ateşi baz almıorum ortalamaya göre ateşe bakıorum,o yüzden 16. gün,çatlatma iğnesini olur olmaz çatlama olmuyor diye biliorum ,ateşin de gösteriyor bunu tabi bence

benim ateş tablomda en düşük olduğu gün doktora gittiğimde çatlamaya başşlamıştı ama tamamen değildi daha olay bitmemiş hala şansımız var demişti doktor,ateşim de yükselmedi zaten sonraki 4. gün yükseldi ama tabi o diğer yumurtayla alakalıymış :)

ju7lia tckerimi yapmıyorum yaaaa
lilypieyi kabul etmiyor ticker factory olacak diyor ama anlamadım yapamadım bana yardım ettt

lilypie da kabul eder noldu ki acaba sadece en kısa linki yapıştıracaksın ondan mı oldu acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…