Ateş düşmüyor ve sürekli ağlıyo

sinoo_06

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2023
18
3
21
Bebeğim 8 aylık ve ateşi 37.7 altına düşmüyor calpol ateş düşürücü verdim ama etkisini göstermedi sürekli huysuz ve aglıyo. Dişten mi acaba diye düşünüyorum çünkü salyası çoğaldı vee herşeyi damağına sürerek agladı bi süre sonra da hiiç susmadı. Bi kaç gündür de iştahı yok hiç bişey yediremiyorummm bi bilgisi olan var mı lütfen sizce diştenmi yoksa başka bişy olabilir mi?? :KK43::KK43:

Bebeğim 8 aylık ve ateşi 37.7 altına düşmüyor calpol ateş düşürücü verdim ama etkisini göstermedi sürekli huysuz ve aglıyo. Dişten mi acaba diye düşünüyorum çünkü salyası çoğaldı vee herşeyi damağına sürerek agladı bi süre sonra da hiiç susmadı. Bi kaç gündür de iştahı yok hiç bişey yediremiyorummm bi bilgisi olan var mı lütfen sizce diştenmi yoksa başka bişy olabilir mi?? :KK43::KK43:
Ekstra bir öksuruk falan yoksa buyuk ihtimal disten. Cunku atesin 37. 7 olmasi ve yukselmemesi disten olabileceğini akla getiriyor. Onun rahatlamasini sagla bence. Zeytin yagı ile dovulmus karanfil sürsün iyi gelir rahatlatır

Öksürük falan yok ateşi en düşüğü 37.7 oluyor 38 e çikiyor. Diş jeli falan sürdüm massjla ama bilemiyorum iyi gelmedi sanırım

X