Atatürk üniversitesi açıköğretim fakültesi uzaktan eğitim çocuk gelişim bölümü okuyanlar

Sevimli_35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2021
1.534
819
Merhaba malum artık okullar açılıyor Atatürk üniversitesi çocuk gelişim bölümü okuyan arkadaşlarla burada birbirimize önerilerde bulunup ders notları paylaşabiliriz

Merhaba malum artık okullar açılıyor Atatürk üniversitesi çocuk gelişim bölümü okuyan arkadaşlarla burada birbirimize önerilerde bulunup ders notları paylaşabiliriz
Merhaba ben de kaydımı yeni yaptırdım evliyim 2 çocuğum var yapabilir miyim bilmiyorum sizin ilk seneniz bitti sanıyorum neye dikkat etmeliyim neye göre çalışmalıyım acaba açıköğretim den çok anlamıyorum bilgi verirseniz ders sınavlar konusunda çok memnun olurum

Merhaba ben de kaydımı yeni yaptırdım evliyim 2 çocuğum var yapabilir miyim bilmiyorum sizin ilk seneniz bitti sanıyorum neye dikkat etmeliyim neye göre çalışmalıyım acaba açıköğretim den çok anlamıyorum bilgi verirseniz ders sınavlar konusunda çok memnun olurum
Öncelikle hayırlısı olsun tabikide yapabilirsiniz sistemli çalışmak ve önemli yerleri not etmek yeterli zaten. Sınavlar genelde deneme sınavı bölümü açılıyor oralardan çıkıyor benzerleri yani yüz yüze oluyor ama online da çevriliyor salgın durumunda

Merhabalar ben de İstanbul üniversitesi çocuk gelişimi bölümünü kazandım. İki çocuğum var cesaret edip girdim sınava konu buralara geldi :) hepimize hayırlı olsun..

Merhaba, herkese hayırlı olsun. Ben de kayıt oldum fakat nerelerden çalışılır hangi uygulama var bilmiyorum. Umarım burayı gören bilgilerini paylaşabilir. Whatsapp, Telegram grupları varsa belirtebilirsiniz. Sırf bunun için telegramı açacağım sanırım.

X