Saç Bakım Ürünleri AT SAMPUANI Mane`n Tail!!!

lastbeauty

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2013
26
0
Merhaba
Buldugum sampuani sizinle paylasmak istedim cunku sacimi eski sagligina kavusturabilmek icin cok uzun suredir ugrasiyorum. Hem maddi hem manevi anlamda gercekten yoruldum. Yillar once acici ve boyalarin temas etmesiyle birlikte yipranan, azalan sacimi duzeltmek icin denemedigim yol kalmadi ve nihayet gercekten cozum ureten urunu buldum.Aylardir yurt disina giden arkadaslarimdan rica edip getirtiyordum. neyseki artik Turkiye ye de geldi. Mane`n Tail…at sampuani olarak bilinir ancak korkmayin insanlar icin fomulize edildi:) bazi internet sitelerinde satiliyor
Bayanlar saciniz uzasin, yapilansin,gurlessin ve en onemlisi kendi nem dengesini bulup saglikli bir hale gelsin istiyorsaniz mutlaka deneyin!!! Hatta o kadar etkili ki sirf bu sampuana guvenip eskiden 10 kez dusundugum islemleri korkmadan sacima yaptirabiliyorum.

bu arada belirtmeden gecemiycem, denedigim yollar:
her turlu sac bakim yagi
brezilya fonu
haftalik yaptirdigim sac bakim kurleri
keratinler
servet harcadigim unlu markalarin sampuanlari
hicbiri bu sampuanin yarattigi etkinin 10 da 1 ini yaratmadi.
onerimi lutfen dikkate alin ve artik bos yere hem zamaninizi hem de paranizi harcamayin bayanlar..

Son düzenleme:
Merhaba
Buldugum sampuani sizinle paylasmak istedim cunku sacimi eski sagligina kavusturabilmek icin cok uzun suredir ugrasiyorum. Hem maddi hem manevi anlamda gercekten yoruldum. Yillar once acici ve boyalarin temas etmesiyle birlikte yipranan, azalan sacimi duzeltmek icin denemedigim yol kalmadi ve nihayet gercekten cozum ureten urunu buldum.Aylardir yurt disina giden arkadaslarimdan rica edip getirtiyordum. neyseki artik Turkiye ye de geldi. Mane`n Tail…at sampuani olarak bilinir ancak korkmayin insanlar icin fomulize edildi:) bazi internet sitelerinde satiliyor
Bayanlar saciniz uzasin, yapilansin,gurlessin ve en onemlisi kendi nem dengesini bulup saglikli bir hale gelsin istiyorsaniz mutlaka deneyin!!! Hatta o kadar etkili ki sirf bu sampuana guvenip eskiden 10 kez dusundugum islemleri korkmadan sacima yaptirabiliyorum.

bu arada belirtmeden gecemiycem, denedigim yollar:
her turlu sac bakim yagi
brezilya fonu
haftalik yaptirdigim sac bakim kurleri
keratinler
servet harcadigim unlu markalarin sampuanlari
hicbiri bu sampuanin yarattigi etkinin 10 da 1 ini yaratmadi.
onerimi lutfen dikkate alin ve artik bos yere hem zamaninizi hem de paranizi harcamayin bayanlar..

nerede ve nekadara satılıyor ki denemek lazım aslında

merhaba

Reklam amaçlı üyelik...

kesinlikle neyse problemin cozum olur diyorum' benim hem yanmis hem azalmis hem de dokuluyordu sacim.:KK43:
yonlendirmelerden bikip en son nihayet bu urunu bulmustum.
umarim kullanir ve kendin gorursun sonucu:)
sevgiler

Son düzenleyen: Moderatör:
selam ben urunu daha once yurt disina giden estetisyen arkadaslarimdan duymustum, simdi denemek istiyorum,satis ilanindan yoneticiyle irtibata gecip eft talimati verdim sikinti olur mu acaba.gerci eft bilgileri her sey var!

selam ecem ben de verdim siparisi hadi bakalim hayirlisi; en gec 2 gun de ulasirmis.. benim de sacim oryalden mahfoldu tarayamiyorum ve cok fazla dokuluo ins cozum olur.

nedense açtığınız tüm konular ve yazdığınız tüm mesajlar bu at şampuanıyla ilgil
yazdıklarınız hiç samimi gelmiyor bana
bariz reklam yapıyorsunuz.

tekrar soylemem gerekiyor demek ki.. ne yazik ki yillarca kandirilmanin yarattigi psikoloji icindesiniz. cok normal.. bu bir paylasimdir... acin bakin sayfalara adi gecmeyen ovulmeyen urun yok,,reklam icerip icermedigi degildir onemli olan,,ozu anlayamamissiniz,,memnun kaldim ki at sampuanini ovuyorum,tabiki ondan bahsedicem yillardir tek buldugum etkili olan urun bu.. sizin baktiginiz kadar yuzeysel degil yani.
denemek isteyen ise yarayip yaramadigini zaten anlar diger turlu yapilan yorumlar ise bos laf uretmekten baska bir sey degildir.

Ah bu reklamcılar ah, halk sağlığını umursadıkları yok

X