Asmalı Konak'ın Haydar'ı intihar etti

AzRASILAM

Nirvana
Pro Üye
26 Nisan 2008
20.928
7.472
38
67921.jpg

Sinema ve tiyatro sanatçısı Yaman Tarcan, intihar etti.Tarcan (50), Kadıköy Göztepe Cavit Paşa Sokak'taki evinde, akşam saatlerinde tabancayla kendisini vurdu.

Olay yerinde hayatını kaybeden Tarcan'ın cesedi, polis ve Cumhuriyet savcısının incelemelerinin ardından Adli Tıp Kurumu Morguna kaldırıldı.

Tarcan, en iyi yabancı film dalında Oscar ödülü kazanan Xavier Koller'in ''Umuda Yolculuk'' filminin de aralarında bulunduğu çok sayıda sinema filmi ile televizyon dizisinde rol almıştı.

Tarcan'ın çeşitli bankalara 20 bin TL borcu olduğu ve alkol tedavisi gördüğü öğrenildi.

aynen bnmde
bn tiyatroya gönül verenlerin bu şekilde ölümü seçmelerini hazmedemiyorum
çok üzldüm allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun ailesine bol sabır ihsan eylesin

çok üzücü ve düşündürücü ........keşke olmasaydı allah rahmet eylesin sevenlerine ve ailesine sabır diliyorum..........

ah bu alkol ahhh.
nice ocaklar ,nice hayatlar söndürüyor.
kendilerini esir ediyorlar farketmeden,sonrada iş işden geciyor.
yakınlarına başsağlı diliyorum .eve t çok üzücü,üzüldümde yani.niye yeteneği varken güzel kullanmadıda,alkolü ve intiharı secti.

Allah rahmet eylesin çok üzüldüm herşeyin hayırlısını versin rabbim ölümün bile kimm bilir nasıl bir psikolojinin içindeydi Allah affetsin ne diyelim çok üzücü bi olay

koskoca ödüllü tiyatrocunun sanatçının hazin sonu
yazık bize yazık
adam borçlardan bunalmış intihar etmiş
ne idüğü belirsiz dizi oyuncuları da trilyon kazansınlar
bu adamı nasıl bu hale getirdiler yaa yazık vallahi
Allah rahmet eylesin, çok üzüldüm, sesi gitmiyor kulağımdan..

bende çok üzüldüm..
ama insan düşünmeden edemiyor..
bir bölüm başına en az 15 milyar alıyorlar bölüm diyorum..
peki bu paralar nasıl çarçur ediliyor?
keşke bu sanatçılar yarınlarıda düşünüp hareket etseler..
sonra böyle olunca nasıl üzülüyoruz....
Allahtan af-rahmet diliyorum...

X