Aslında güzelsin

asyass

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2023
208
198
29
Kızlar ‘sen kendini salmasan kendine baksan güzelsin aslında’ ne demek? Kendine baksandan kasıt nedir ya

Her ay düzenli saç boyama, cilt bakımı, manikür gibi işleri yapan biriyim. Makyaj anlayışım eyeliner rimel ruj. Kılık kıyafetime de hep dikkat ederim. Ama yakın zamanda boşandım ve insanlardan bu yorumu duymak canımı sıkıyor.
Belki dikkat ettiğiniz şeyler size uyumlu olmayan şeylerdir mesela saçlarınızı boyattiginiz renk teninize uymuyordur ya da saç modeliniz yanlistir. Kıyafetleriniz fiziginize uymuyordur ya da renk seçimi hatalıdır. Mesela kambur duruyorsunuzdur kıyafet seçimi doğru olsa da güzel taşiyamiyorsunuzdur vs. Ya da belki sadece psikolojik olarak kötü bi dönemde olduğunuz için dışarıya yansiyordur ruh halınızı duzeltince geçecektir vs. vs. İhtimalleri çoğaltabiliriz ama sizi tanimadan bilemeyiz en iyisi bunu söyleyen kişilere (samimiyetlerine güveniyorsaniz) sormak

Her ay düzenli saç boyama, cilt bakımı, manikür gibi işleri yapan biriyim. Makyaj anlayışım eyeliner rimel ruj. Kılık kıyafetime de hep dikkat ederim. Ama yakın zamanda boşandım ve insanlardan bu yorumu duymak canımı sıkıyor.
Ne yaparsan yap aura yoksa boş bence. Bazı insanların aurasi yüksek,kanı tatlı, ışıkları var ne derseniz adına...

Böyle diyorlarsa aslında olmayan bir şeyler vardır. Ya da gerçekten sizi güzel bulmuyorlardır.

Ne yaparsan yap aura yoksa boş bence. Bazı insanların aurasi yüksek,kanı tatlı, ışıkları var ne derseniz adına...
Böyle diyorlarsa aslında olmayan bir şeyler vardır. Ya da gerçekten sizi güzel bulmuyorlardır.
Boşanmadan öncesine kadar hiç böyle yorumlar almamıştım. Aslında şaşırdığım şey ben yine aynı şeyleri yapıyorken neden insanlar kendimi saldığımı düşündüler, boşandım diye ekstra şeyler mi yapmam lazımdı

Boşanmadan öncesine kadar hiç böyle yorumlar almamıştım. Aslında şaşırdığım şey ben yine aynı şeyleri yapıyorken neden insanlar kendimi saldığımı düşündüler, boşandım diye ekstra şeyler mi yapmam lazımdı
Kocan aldattiysa ,seninle ilgilenmediyse bir evlilik bittiyse KESİN KADININ hatasi var mantigindalar.

Saçlarınızı hep aynı şekilde yapiyorsaniz ya da mesela çok elektrikliyse özensiz görünüyor olabilirsiniz dışarıdan. Bakım yapın farklı modeller deneyin. Hep aynı tarz aynı renkler giyiyorsaniz değiştirin. Cilt renginizzle uyumlu hafif makyaj yapabilirsiniz. Aksesuar kullanabilirsiniz güzel küpeler, saat, broş, kolye ne uyuyorsa. Hoş bir koku. Sporla fiziginizi destekleyebilirsiniz.

Erkekler genelde evli kadınlara bu tarz yorumlar yapmaz zaten. Onlardan bunu boşandıktan sonra duymanız normal. Kadınlar aynı yorumu yapıyorsa öncesinde de olmuyordur bir şeyler ama ses etmiyorlardır. Boşandığınız için kendinize gelin istiyorlardır.

X