Aslanlarin Aşk Tablosu

E

EU1

Ziyaretçi
ASLANLAR’IN AŞK TABLOSU
ASLAN-KOÇ Ateşli bir aşk macerası *****
ASLAN-BOĞA Olabilir **
ASLAN-İKİZLER İmrenilecek bir ilişki *****
ASLAN-YENGEÇ Harekete geçirici bir ilişki ***
ASLAN-ASLAN Ateşli ve şehvetli bir ilişki *****
ASLAN-BAŞAK Olmasa da olur *
ASLAN-TERAZİ Gösterişli ve romantik bir aşk *****
ASLAN-AKREP Çekişmeli bir ilişki ***
ASLAN-YAY Heyecan verici maceralar *****
ASLAN-OĞLAK İhtimal dahilinde ***
ASLAN-KOVA İhtiraslı bir gerilim ****
ASLAN-BALIK Zor bir ilişki **

Aslan we balık zor bi ilişki haa ...deme yaa.. bnm aşkım bi balıkwe hayatta tanıdığım en mükemmel insan,o bnm biriciğim,gözbebeğim,herşeyim onu çok seviyorum biz çok iyi anlaşıyoruzzzz.....

ASLAN-İKİZLER İmrenilecek bir ilişki *****
vaaaovvv.imrenilecek bir ilişki yaşıyorum demek ama ikizerin şu çift karakter özelliği olmasa daha ii olucak bence.

aslan - boğa.. cok zor bir ilişki.. ama aynı zamanda da vazgecilemez...boğa erkeğiyle yaşanabilecek her şeyin dorugunu yaşayabilirsinizz. heyecan.. adrenalinn. ama sonrası kişilik çatışmalarından ve güç gösterilerinden sonra bitiyor :KK43:

ASLAN-BAŞAK Olmasa da olur *

VALLA DOĞRUUUU OLMASADA OLURDU HEMDE SÜPER OLURDU:roflol:

ben akrebim nişanlımda aslan herşer büyük oranda mükemmel gidiyo imrenilecek ilişki yorumu bıze yapılmalıydı:)

ASLAN-AKREP Çekişmeli bir ilişki ***
eşim aslan ben akrep hımmm demek çekişmeli bir ilişkimiz varmış:roflol:

:asigim:müstakbelim aslan ben akrep....çok çekişiriz:roflol:sevgi olmazsa düşünemiyorum...:dilcikar::roflol:

ASLAN-TERAZİ Gösterişli ve romantik bir aşk ***** cidden öyle uyumluyuz ve güzel gidiyo cokda iyi anlasıyoruz. Allah bozmasın masallah deyim:)

ASLAN-KOÇ Ateşli bir aşk macerası *****

hemde ne ateş tutuşuyoz bazen eşim koç burcu
gerçekten ateşli bi macera iyisiyle kötüsüyle

ben aslan eşim yengeç çok heyecansız bir ilişki çok monoton ,sıradan aklınız varsa yengeç erkeği bulmayın .,sadakatli fakat ateşsiz oluyorlarKötü Kazen

Aslan - Başak : Olmasa da olurmuş :)
Oldu bi kere diyim o zaman :KK70:

Aslan we balık zor bi ilişki haa ...deme yaa.. bnm aşkım bi balıkwe hayatta tanıdığım en mükemmel insan,o bnm biriciğim,gözbebeğim,herşeyim onu çok seviyorum biz çok iyi anlaşıyoruzzzz.....

evet ya katılıyorum sana sonuna kadar benimkide balık ve çok iyi anlaşıyoruz arda kavgalar oluyo oda tuzu biberi aslanla balık çok iyi anlaşıyo bikere yalnış yazmışınız oraya

ben aslan eşim yengeç burcu aslında çok takılmam burçlara ama iyi anlaşıyoruz arada beni çıldırtıyor olsada ben daha fazla delirtirim onu azucuk cadıyımda şakkıdıöyle işte geçinip gidiyoruzyerimseniben

ben aslan eşim yengeç çok heyecansız bir ilişki çok monoton ,sıradan aklınız varsa yengeç erkeği bulmayın .,sadakatli fakat ateşsiz oluyorlarKötü Kazen

canım çok şaşırdım size ben aslan eşim yengeç ama maşallah çok heyecanlıızdır her konuda:eek: ve ben herzaman birbirimizi tmamamladığımıza inanırım 5 yıldır birlikteyiz gerçektende sadakatlidir de öyle yani:nazar::nazar:
ben tavsiye ederim aslan bayanlara yengeç erkeğini çok evcimen diryerimseniben

ASLAN-TERAZİ Gösterişli ve romantik bir aşk ***** cidden öyle uyumluyuz ve güzel gidiyo cokda iyi anlasıyoruz. Allah bozmasın masallah deyim:)

Benimkinde bol göz yaşı vardı.Bir türlü cesaretini toplayamaması ve bana sahip çıkması gereken yerleri sessizce atlaması.ooffff bir sürü şey ama aşk olunca insan hiçbirşey görmüyor.Velhasıl yürümedi 3 yılın ardında koca bir hiç kaldı ve ben hala onu özlüyorum unutamadım. :1ninca:

bir aslan kadını olarak aslan koç uyumuna vahim bir ilişki diyorum
yengeç kızlar yengeç kız gibi oluyo yengeç erkekleritatlicadiarzu

aslan- yay macera verici bir aşk diyor alası yokkkkkkkkkk

X