Aslan pençesi faydaları

Pofikedy

Üye
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2024
103
5
Civanperçemi ve Testere Dişli Aslan Pençesi otunu kullanıp faydasını görenler oldu mu. Aslan pençesinin hormon düzenleme vs. gibi etkileri varmış civanperçemi de adet söktürücü özelliği ile tavsiye ediliyor. Ne dersiniz?

Yumurta tembelliği vardı adetim duzensizdi ve çok ağrılı geciyodu hayıt tohumu kullandım bide civam perçemi adetten sonra 15 gun kullandim hala aynı ama yinede kullanın belki bende işe yaramıştr sizde ne vardi

Bebek sahibi olmak istiyoruz fakat adetim olmadı 2 ay tarlusal kullandım hâlâ sökmedi. Birde bu otları mı denesem diyorum belki işe yarar Allah'ın izniyle.

Benim çocuğumda olmuyodu bı kere sağlıksiz gebelik geçirdim sonra Dr kilo almicaksin dedi karın bölgen yaglanmicak dedi şeker ilacı verdi glifor adı bende bunu baya araştırdım insülin direnci olanlara veriliyormuş biraz kullandım sonra bıraktım insülin direncimi nasıl dusurebilirim diye araştırdım 10 kilo verdim 60 kiloydum 50 oldum düzenli yürüyüş ve şekeri tamamen bıraktım beyaz ekmek yemedim kafama takmadım hamile kalamadigimj ve Dr ilacı kullanmadigimi söylemeye ve kontrol amaçlı gittiğimde bana hamilesin dedi

Aslında bu saydıklarınız kilo almayacaksın,stres yapmayacaksın vs. en basit şeyler ama biz dikkate almıyoruz. Ben kendimi bildim bileli zayıftım evlendiğimde hiç olmadığım bir kiloya ulaştım (55-68) sağlıksız beslenmeyle birlikte. Doktorum da söyledi karın bölgende kilo var vermeye çalış. Sağlıklı ve dengeli beslenip sporla birlikte vermeye çalışayım inşAllah. Siz ne zaman öğrenmiştiniz hamileliğinizi. Evlilikten ne kadar sonra

Evlendikten 7 ay SONRA oldu şuan 4 ayligim şimdide enfeksiyonla uğraşıyorum.sana Dr ilaç verdimi hamile kalman için sana ne kadar oldu

Evlendikten 7 ay SONRA oldu şuan 4 ayligim şimdide enfeksiyonla uğraşıyorum.sana Dr ilaç verdimi hamile kalman için sana ne kadar oldu
9 aylık evliyim ve 5,6 aydır düşünüyoruz. Henüz hormonlarıma bakılmadı adet olursam gideceğim ilacı hormonlarıma göre verir sanırım.

Evlendikten 7 ay SONRA oldu şuan 4 ayligim şimdide enfeksiyonla uğraşıyorum.sana Dr ilaç verdimi

9 aylık evliyim ve 5,6 aydır düşünüyoruz. Henüz hormonlarıma bakılmadı adet olursam gideceğim ilacı hormonlarıma göre verir sanırım.
Daha çok erken kafana sakın takma yumurtaliklarinada baktır . Sağlıklı beslenmeye caliş lütfen Allah'ın izniyle olur .

Daha çok erken kafana sakın takma yumurtaliklarinada baktır . Sağlıklı beslenmeye caliş lütfen Allah'ın izniyle olur .
Bugün spora başladım beslenmeme de dikkat edeceğim inşAllah her şey gönlümüzce olsun ve teşekkürler sorularımı cevapladığınız için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…