askın ömru!

isterim ki sonsuza dek sürsün..ama kabul ederım kı ımkansız..o ılk zamanlarda kı heyecan kalmaz dıye dusunuyorum ve canım soyledıgın gıbı gercek ask lar yerını sevgı ve sadakate bırakır..

isterim ki sonsuza dek sürsün..ama kabul ederım kı ımkansız..o ılk zamanlarda kı heyecan kalmaz dıye dusunuyorum ve canım soyledıgın gıbı gercek ask lar yerını sevgı ve sadakate bırakır..

kesinlikle böyle oluyor sevgiyi yakalayabilenlere ne mutlu..

gerçek aşk bir zaman sonra ne rutinliğe bırakır kendini nede monotonluğa adı üstünde gerçek aşk bu bence sonsuza dek sürmeli aynı heyacanla ..:asigim: :içelim:

bence gercek aşkta olsa aşkı biteiyo diyo düşünüyorum kızlar keşke bitmese dileğim bu:KK43:

başka aşkları bilmem ama benim aşkım dolu dizgin sürüyo yıllardır Allahım nasip ederse de son nefesime kadar sürecek..

aşka inanmıyorum o gelip geçiçi kalıcı olan sevgidir...ve yıllar gectıkce dahada kuvvetlenen sevgıler baglılıklarr aşkdan çok daha degerlidir...bence tabi..

ask gecmez bencede ama heyecanını yıtırır zamanla yerını sevgıye ve baglılıga bırakır.

böyle 70-80 yaşlarında bile el ele tutuşup gezen öpüşüp koklaşan amcalar teyzeler var o kadar şekerler ki...neden olmasınki diyo insan yaa:asigim:

evet yaaa cok tatlı onlarrrr keske bızde askımla o kadar yasabılsek de el ele gezsekkkk allah herkese hayırlı esler hayırlı yaslar versınnnn

Iki kisi arasinda ne kadar sevgi-saygi-hosgörü varsa, askin ömrü de o kadardir kanimca.

Aşkın bir ömür boyu sürdüğünü düşünemiyorum bile,çünkü aşk insanı yorar bir süreden sonra..Düşünsenize tutkulu bir aşk sonsuza kadar devam etse ne çalışabilirsiniz nede mantıklı düşünecek zamanınız kalmaz..
Bence en ideali aşık olduğunuz insanla bir süre aşk yaşayıp tutkuyu kaybetmeden sevgi ve güvenle devam eden bir ömürdür..Biz arada eşimle aşk tazeliyoruz:)arada aşk uzaklaşıyor derken tekrar yakınlaşıyor bize..Umarım herkez bu ahengi yakalayabilir hayatında..

araştrmalar derki en fazla 2 yıL.. dha sonra ya kopmaz bir bağa bırakır yerini ya da monotonluğun getirdiği sona ..

evet bılımsel olarak bu boyleymıs ama ben askın ıstenırse bı sekılde yasatıldıgına ınanıyorum

X