Askerlerimize dua salavat

zms rainbow

Nirvana
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2017
4.754
40.974
Vatanimiz ugruna ,bizim icin , topragimiz icin ,yurdumuz icin ASKERlerimiz bizim icin gece gunduz sogukta catisiyor ve 1 sehidimiz varmis Allahrahmet eylesin hakkini helal etsin biz burda egelenirken gulerken derdimizi gozumuzde buyute buyute yasiyoruz .onlarin durumu bizden daha zor , Allah yardimcilari olsun bizde dualarimizin gucuyle az da olsa arkasinda duralim diyorum ..
ve salavat zinciri olusturalim hergelen 1 salavat ve sehit olan askerimize fatiha okur mu ?

images (2).jpeg

VATAN DUASI

Rahmetin Duamda etsin tecelli,
Mehmet’i dağlarda kırdırma yarab,
Gazabın terörü yutsun temelli,
Yurduma kumpaslar kurdurma yarab,

Asılsın Öcalan itinin postu,
Gün yüzü görmesin eşi ve dostu,
Olmasın kimsenin ülkeme kastı,
Kalleşlere sefa sürdürme yarab,

Hainlerin bir bir ocağı sönsün,
Hepsinin yuvası mezara dönsün,
Vatansızlar sürüm sürüm sürünsün,
Felç olup kalsınlar öldürme yarab,

Ne mutlu yürekten Türk’üm diyene,
Sevdamız vatandır aşkı bilene,
Kahrını yoldaş et yoldan dönene,
Ömründe bir kere güldürme yarab,

Fitneye fesada uğratma bizi,
İçte dışta yücelt dirliğimizi,
Bozdurma haine birliğimizi,
Bu cennet vatanı böldürme yarab,

Ak iken yüzümüz kara düşürme,
Askerimi koru zora düşürme,
Ana yüreğini kora düşürme,
Gülleri dalında soldurma yarab,

Öndersiz bırakma Türk davasını,
Derdimizin gönder her devasını,
Bize düşman kimse ver belasını,
Tövbesiz tek soluk aldırma yarab,

Şehitlik şereftir gazilik yüce,
Türkiye’m güneştir öteler gece,
Türkün göğsündeki imanlı güce,
Kahpe hançerleri çaldırma yarab

Bugün haberlerde izledim. Askerlerle röportaj yapiyolardi. Ailenize birşey söylemek istiyormusun, dedi muhabir..asker de ne soyliycem abi BEKLEMESİNLER:KK42:dedi.. tüylerimi diken diken etti o söz . Rabbim yar ve yardımcıları olsun inşaallah... Kazasız belasız yuvalarına yavrularına dönmeyi nasip etsin. İnşaallah

Bugün haberlerde izledim. Askerlerle röportaj yapiyolardi. Ailenize birşey söylemek istiyormusun, dedi muhabir..asker de ne soyliycem abi BEKLEMESİNLER:KK42:dedi.. tüylerimi diken diken etti o söz . Rabbim yar ve yardımcıları olsun inşaallah... Kazasız belasız yuvalarına yavrularına dönmeyi nasip etsin. İnşaallah
amin insaAllab elimizden gelene dualarimuzla arkalarinda durmak Allah im.nekadr zor durumlari :KK43:

Allah askerlerimize yardım etsin güç kuvvet versin, ailelerine dayanma gücü versin. Ben üç ay önce öğrendim ateş düştüğü yeri nasıl yakarmış. Bizler sadece üzülürüz 2 dk sonra işimize bakarız. Asker yakınları neler hissediyorlardır Allah bilir. Hepsi sağ salim evlerine dönerler inşallah.

Allah askerlerimize yardım etsin güç kuvvet versin, ailelerine dayanma gücü versin. Ben üç ay önce öğrendim ateş düştüğü yeri nasıl yakarmış. Bizler sadece üzülürüz 2 dk sonra işimize bakarız. Asker yakınları neler hissediyorlardır Allah bilir. Hepsi sağ salim evlerine dönerler inşallah.
amin insaAllah . sehitlerimizin ailelerine Allaah sabir versin keske elimizden baska biaey gelse

X