Askerim'e

HaaNDaaN

uğur'uuummm
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2009
582
1
sabah olmak üzere burda haykırmak istedim sadece yazmak dökmek birileriyle paylaşmak istedim sevgimi özlemimi nacizane bişiler yazmak geldi içimden pek beceremem ama gönlüm bu aralar fazla coşuyo...fazla özlüyo...

hergün birbirine benziyo zaman yavaş uyku tutmuyor artık geceleri baktıgım yediğim içitiğim herşeyde aklıma geliyorsun...düğümleniyor boğazımda bişiler gözyaşlarım frenliyor kendini bitmeyen azalmayan aksine çoğalan bir hasretle bekliyorum seni beklemek her geçen zaman dahada zorlaşıyor benim için sesini duymak yetmiyor bazen kokunu arıyorum elllerini arıyorum ellerimde ellerimi açıyorum bakıyorum ki ellerin ellerimde yok dahada sızlıyor bu sefer kalbim sevdiğin hiç bir şeyi sensiz yapmak istemiiyorum çocuk gibi benle ilgilenmelerini özledim gülüceksin belki ama sana trip atmayı bile özledim numaradan ağlayıp gönlümü almalarını özledim....zorla yemek yedirim rejimlerimi bozmanı özledim bunları hatırladıkca yüzümdeki tebessümün sayende oldugunu seninle oldugunu bilmek mutlu ediyor beni ...
zaman sanki dalga geçiyor benimle özledikçe dahada yavaşlıyor sanki çevremdeki herkes alay edercesine seni hatırlatıyo bana hep memnunum aslında bu durumdan ama bazen kaldıramıyorum işte diğer yarım olmuşsun fark etmeden nefesim gibisin olmazsa olmazım olmuşsun yarın düşünmek senle seninle yarını hayal etmek ayakta tutan beni yarnımda olucanı bilmek hayallerimi süsleyen prensim oldugunu bilmek dayanmama sebeb yarın sensiz bir güne daha başlıyacağım sensiz başladığım hergün deniyor beni ama sonunda kavuşacağımızı bilmek güç veriyor bana rabbimden tek dileğim seni bana sağsalim kavuşturması aşkların en güzeli rabbim benim ömrümden alıp sana versin bana senin acını göstermesin yeterki döndüğün gün şafakları biz yenmiş olalım yeterki o gün gelip birbirimizden ayrılmamasına sarılalım bu günün hayaliyle bekliyorum seni üzümlü kekimmm Allahıma emanersin rahat uyu AŞKLARIN EN GÜZELİ

SENİ SAKLAYACAĞIM

Seni saklayacağım inan
Yazdıklarımda, çizdiklerimde
Şarkılarımda, sözlerimde.

Sen kalacaksın kimse bilmeyecek
Ve kimseler görmeyecek seni,
Yaşayacaksın gözlerimde.

Sen göreceksin duyacaksın
Parıldayan bir sevi sıcaklığı,
Uyuyacak, uyanacaksın.

Bakacaksın, benzemiyor
Gelen günler geçenlere,
Dalacaksın.

Bir seviyi anlamak
Bir yaşam harcamaktır,
Harcayacaksın.

Seni yaşayacağım, anlatılmaz,
Yaşayacağım gözlerimde;
Gözlerimde saklayacağım.

Bir gün, tam anlatmaya...
Bakacaksın,
Gözlerimi kapayacağım...
Anlayacaksın

(Allah tüm asker bekleyenlerine sabır versin askerlerimizede ve onların geldikleri günü sağsalim bize göstermeyi nasip etsin :Saruboceq: nacizene bişiler yazdım iyi veya kötü şuan açıkcası bunu anlayamıyorum yinede okuyan herkese teşekkür ederi a.s. )

Son düzenleme:
Benım aŞkımda askerde Çok ÜzÜlÜyorum Çok ÖzlÜyorum onu ya walla aglıyorum ya okudum dahada duygulandım ya of 11 ay war askımın gelmesıne daha...allah bÜtÜn askerlerımeze sabır saglık gÜÇ wersın ..allahım cabuk gecsın zamn askım gelsın

bnm aşkmm bitanem canımıniçi herbişeim de askerde =( çk özlüym onu ya daa çk var ama gelmesine allh btün asker yolu bkleynleri kawuştrr inş.=( çk zor asker yolu gözlemek arar mı acaba diye telefonun başnda beklemk günlerce... :a015:

Üzülmeyin kızlar çok zor biliyorum ama sabredın.nasıl olsa zaman geçmeye mahkum,derler ya sayılı gün tez geçer diye o hesap.ben atlattım o günleri çok şükür,dayanmak zor ama bitiyo sonuçta.
Allah bütün askerlerımıze ve onları bekleyen sevenlerıne sabır versin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…