Askerime ilk mektubum...

makule37

Mutluolmayaçalışanmutsuz
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2012
590
40
merhaba kzlar ben ilk defa mektup yazıyorum askıma bu yuzden basta zorlandım intenetten falan örneklerine baktım, çünkü ilk mektubum yani biraz özenli olsun istedim inşallah sizde beğenirsiniz fazla duygusal yada fazla sempatik olsun istemedim ortayı tutturmaya calıştım ben cok romantik değilimdir yazmakta biraz zorlandım ben gibi zorlanan varsa hem örnek olmus olur yorumlarınızı bekliyorum bu hafta içinde yolluyorum

Hayatım sen yanımdan gideli tam 41 gün oldu.
Son bulşmamızda eve giderken öyle sızladı ki içim senin yanında ağlamamak için kendimi zor tuttum.Sana doyasıya sarılamadım öpemedim ki Seninn yüzüne piss bakma öyle kızdırmıstın o zamanlar benii :)Bende trip atıyorum diye içimden geldiği gibi davranamadım sana cok pişmanım off off..
Neyse biteğim ben bildiğin gibiyim aynı okul ev sen burdayken gitmeme izin vermediğin yerlere Aşkım olsa izin vermezdi diyorum gitmiyorum.
Verdiğim Sözü tutuyorum bitanem bekliyorum.. seni benden ayıran yıllara yollara inat hep aynı sevgimle hasretimle bekliyorum seni
askım ben cok değiştim sen gideli artık eskisi gibi güçlü değilim biri birsey dese ağlayasım geliyor seni özlediğim ve birşey yapamadığım için hep sinirliyim , senin sesini duyunca mutlu oluyorum anca o zaman gülüyor yüzüm.
Hasretim senin sesine senin kokuna sen benim en güzel nasibimsinn askerimm.
Bugünlerde bitecek kavustuğumuz zaman hiç ayrılmayacağız.Ben bembeyaz gelinliğimle senin olacam sende benim.
Sağ alim gel yeter ki ben hep burda seni bekliycem artık istemiyorum sensiz bu sehri.Her gece dua ediyorum Allahım seni korusun diye bizi ayırma rabbim kavustur diyorum.Dönülmez yol değildir askerlik elbt dönülür.Peygamber ocağıdır orası heryerden iyi korunur.Herşeyine Çözüm bulurumda Ömrümm özlemine çare bulamıyorum,
yermmm o agzınıı yuzunuuu burnunuuuuuu gel artık sevindir İlk Göz Nurunu :)
Mektubum eline kaç günde geçer bilmiyorum canım ama suan safağımız 34o ama tabi birgün geleck birgün kalacak.
Gözün arakada kalmasın hiç senden baskasına yar olacaksam ölüyüm daha iyi ben seninle kurduğum hayalleri baskasıyla yasayamam Benim tek eşim tek sevdiğim sen olacaksın.
benim alın yazım kaderim canım askerim yazdıkça yazasım geliyor ama ne kadar yazssam da hiç bir kelime benim sana olan askımı anlatmaya yetmiyor
Göz yaslarımla yazdığım ilk mektubumuzu ömür boyu saklayalım bitanem belki çocuklarımıza da gösteririz, gerçi sen kızarsın öyle seylere ama ben sana duyurmadan gösteririm:)
Görsünler annelerinin seni nasıl sevdiğini, nasıl beklediğini he bitanem bu arada umarım aldıklarımı beğenirsin her sıkıntını bana anlat hep yanındayım elimden gelen herşeyi yaparım ölürümm sanaaa..11 Ay sonra benimsin Şebekk :)
Allaha Emanet Ol Sevdiğim kendine çok dikkat et bak Sen benim herseyimsin Ömrüm Ömrüne feda olsun Askerim..
Seni Çok seviyorum canımdan çokk..

Çok mu uzun olmus kızlar ilk mektup ya hani kısa olmasın dedim . baska asker yarenlerimizde varsa onlarda yazdıkları mektupları yazssınlar :)

Son düzenleme:
benim hiçbir askere mektup yazmışlığım falan yok ama mektubunu okudum bence çok hoş olmuş.

askerdeyken genelde erkeklerde terkedilirim korkusu oluyor acaba ne yapıyor nerede geziyordur diye çok güzel açıklamalar getirmişsin valla içi rahat etsin diye.

Allah kavuştursun canım:KK16:

Allah kavuştursun bende eşimi bekledim 15 ay gerçekten zor bir süreç ama kavuşmak çok güzel aranızda dahada kopmaz bir bağ oluyor.:KK16:

benim hiçbir askere mektup yazmışlığım falan yok ama mektubunu okudum bence çok hoş olmuş.

askerdeyken genelde erkeklerde terkedilirim korkusu oluyor acaba ne yapıyor nerede geziyordur diye çok güzel açıklamalar getirmişsin valla içi rahat etsin diye.

Allah kavuştursun canım:KK16:

sağol hayatım
evet canım görsen nasıl yalvarıyor bana ayrılık ve aldatma acısını yasatma diye napıyım canım elimden geldiğince onu teselli etmeye calısıyorum gercekten cok kötü zor durumda kalıyorlar psikolojik olarak neyse ki ben hep onun yanındayım asla da terk etmem cok abartı değil dimi canım .s.s ilk mektup ya pek bende anlamıyorum acıkcası :)

Allah kavuştursun bende eşimi bekledim 15 ay gerçekten zor bir süreç ama kavuşmak çok güzel aranızda dahada kopmaz bir bağ oluyor.:KK16:

aa evliyken beklemek daha zordur dimi sağol canım artık kavusunca da düğün safagımızı sayacazz :KK70: of ne bitmez safakmıs

sağol hayatım
evet canım görsen nasıl yalvarıyor bana ayrılık ve aldatma acısını yasatma diye napıyım canım elimden geldiğince onu teselli etmeye calısıyorum gercekten cok kötü zor durumda kalıyorlar psikolojik olarak neyse ki ben hep onun yanındayım asla da terk etmem cok abartı değil dimi canım .s.s ilk mektup ya pek bende anlamıyorum acıkcası :)

yok canım abartılı değil bence.

ben de dediğim gibi daha önce hiçbir askere mektup yazmadım ama yazdıkların çok güzel eminim beğenir.

Helal olsun hasret bu kadar güzel anlatılır işte..
Bende yazdım 15 tane bu zamana kadar sadece :26: Allah ayırmasın mutluluğunuz daim olsun ve kavuştursun canıım :KK31:

canım oda sana yazabiliyor mu bnm ki hakkaride yazıp yollayamacagını söylüyor .s.so hiç yazmadı bu yuzden bana

X