Askeri helikopter dm 2 ehit var :(

qusel

İnci Tanem
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2007
2.699
291
38
kızlar nereye acayım konuyu bılemedım ama buraya açıyorum...

benım abım asker dun teldekonustuk morelı bozuktu noldu dedım hıc helıkopter dustu aramalar yapılıyo onu beklıyorum canım sıkkın dedı. uzulduk ıns. bulunurlar bırsey olmaz dedık.

bu gun az evvel yıne konustum abımle helıkoptere ulasılmıss ıkı komutan sehıt olmus cok uzuldum abımde asker oldugundan cabuk etkılenıyorum ben boyle seylerden. allah rahmet eylesın ..

Pilot Üsteğmen Faik Şimşek
Pilot Üsteğmen Volkan Koçyiğit şehit oldu... allah yakınlarına sabır versın...:çok üzgünüm:

allah rahmet eylesin.asker eşi,asker kızı ve asker bir aileden gelmenin onuruyla tüm asker ve polislerimize allahım zeval vermesin.allah şehitlerimizin yavrularına,eşlerine,analarına babalarına sabır versin

Allah rahmet eylesin o yavrulara içim acıdı haberlerde görünce Allah sabırlar versin ailelerıne

evet ben de duydum bu aci olayi ama tesadufen... Calistigim kurstaki ogretmenlerden birinin arkadasiymis sehitlerimizden biri. Allah yakinlarina sabir versin...

Allah rahmet eylesin.Allah yakınlarına sabır versin

allah rahmet etsin ailesine sabır ve dayanma gücü versin allah hepimizi korusun:Saruboceq:

ALlah rahmet eylesin..
Rabbim geride kalanlara sabirlar versin..

bizde haberi duyunca cok ürperdik.. kaynimda ayni helikopteri kullaniyor o da asker.. birde biri kirsehirli deyince esimin yüzünün rengi atti bi an kardesim diye.. ama ögrendik ki en yakin arkaslariymis kaynimin.. Allah sabirlar versin geride kalanlara..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…