Aşk ve sevgi dolu muhteşem bir evlilik yapmak istiyorum.Lütfen dualarınızı benden esirgemeyin..

mrsfulya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2016
71
48
49
40 yaşındayım.Daha önce hiç evlenmedim.Çevremdeki herkes evlendi .Ben evlenememiş olmaktan dolayı çok mutsuz,çaresiz ve huzursuzum.Hayatımı yalnız geçirmekten korkuyorum.Ruhen, bedenen ve zihnen anlaşabileceğim, aşk ve sevgi dolu muhteşem bir evlilik yapmak istiyorum.Lütfen dualarınızı benden esirgemeyin..

Allah dualarımızı kabul eylesin....Amin.

Öncelikle belirtmek isterim ki, hiç bir ilişki muhteşem değildir. Özellikle evliliklerde biraz kanaatkar olmakta fayda var. Bu yüzden, muhteşem bir evlilik yerine hayırlı bir evlilik dilemeniz daha uygun olabilir. bir üstte verilen linke tıklayarak siz de hayırlı bir eş için toplu dualara katılabilirsiniz.

ben de katılmak istiyorum ne yapmam gerekiyor?
sayfaya baktınız mı liste yapıyoruz bir dua belirleyip hep birlikte okuyoruz o kadar okudukçada bildirim yapıyorsunuz her listede farklı dualar okuyup dua ediyoruz . bu listede 3 tane duamız var ekliyorum sizide listeye açıklamalar var zaten takıldıgınız yerde sorun yıne sayfayıda takıp etmeyı unutmayın :)

X