Aşk Neydii!!!

ayvenur

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2007
48
0
50
Aşk neydi...yalnız adam...aşk sessizce dokunmak değil miydi? ...aşk neydi gözleri gülmeyi beceremeyen adam..aşk çocuk yüreğimin senden gitmesine izin vermek miydi.? ..aşk,gülüşlerimi karanlıklarında susturmak mıydı? ...
Seni sevdim karanlık adam...kan kırmızı düşlerinde dahil,herşeyini sevdim..kanayarak...isminin manasına önem vermeyerek..sadece seni sevdim..hayat bazen gizeminde savursada bizi hala geleceğin yollarda bekliyorum seni,gitmiş gibi görünsemde...aslında ben senden hiç gitmedim..
içimdeki çocuğu ağlattın..üzdün...üşüttün...yine de kırgın değilim sana..hayat beni çoktan aldatmıştı zaten yalanlığıyla,sanal bahaneleriyle..o yüzden adıma üzülme yüreği kocaman adam..
Haydi git benden şimdi..içimi acıtarak..altı üstü bir sevda masalı yaşamak isteğiydi benimkisi..ben senin için yanlış bir öyküydüm belki,sense mızıkçı, yalancı kahraman....
:asigim::asigim::asigim:

eferin Yola Gell Sölee Efet En Gözel Benim Istersen Ispatliyayim Sana Altta Bak:)))

adszssssssa3.png

BAK GOZELLIGIMIN ISPATI RESSAM RESMIMI CIZIYOO CATLA SENN

Haydi git benden şimdi..içimi acıtarak..altı üstü bir sevda masalı yaşamak isteğiydi benimkisi..ben senin için yanlış bir öyküydüm belki,sense mızıkçı, yalancı kahraman....senağlama

sende ne cevherler varmış anacım . benki aşka inanmam ,valla yazdıkların beni bile duygulandırdı yani.yüreğine sağlık.canım benim.ŞenizŞeniz

YOK KIZ CAKTIRMA(ALINTI):asigim:AMA COK BEYENDIM VALLA BANUCAM OKADAR ICIMDE HISSETIMKI YAZDIMsenağlama COK TESEKKUR EDERIM BANUCAM ÖPUYORUM SENIIIŞenizŞeniz

ama Buarada Kendime Aitte Siirlerim Var Onlarida Birara Paylasirim Sizlerle Ortaokuldan Beri Yaziyorum.(daha Hazir Diilim Ama Yayinlamaya):)))

Haydi git benden şimdi..içimi acıtarak..altı üstü bir sevda masalı yaşamak isteğiydi benimkisi..ben senin için yanlış bir öyküydüm belki,sense mızıkçı, yalancı kahraman....senağlama

AHH KIYAMAM NESGAYFEM GOZUMUN NURU UZULDUNMU SEN DUR BEN O AYWE CADISINI DOFERIM SENI AGLATTIMI:tomato:sırnaşık şey

CANUMBENIM
Şeniz

X