ask iste yaa(bi bakın)

kontes88

geceyi sana yazdim__
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2007
124
0
451989wa7.jpg

Ne kadar güzel ne kadar mutlu görünüyorlar
dilerim herkes o yaşlı çift gibi mutlu sevgi dolu bir aşk yaşarlar :1hug:

ya tamam çok güzel bir şey mutlu görünüyorlar a.s ama bu yaşta öpüşmeleri böyle komik durmuş yaaa ama güzel tabi..:roflol::roflol:

ben çok duygulanıyom yaşlı birbirini seven insanlar görünce...o kadar imreniyom ki onlara taa kaç yaşına kadar beraber gelmişler..Allahım inşallah aşkımla bana da böyle bi aşk yaşatır..son nefesime kadar yanımda olur inşallah..çok seviyom onu yaaa bak yene depreşti aşkım :asigim:

Darisi tüm sevenlerin basina o yasa gelipde hala o sekilde mutlu kalabilmek:s
Harika bir sey olmali

Çok güzel ya sevginin bi ömür boyu devam etmesi inşallah bizde aşkımla sevgimizi hiç kaybetmeden hatta daha da çoğaltarak bu yaşlara geliriz

Amanııın çok tatlılar yaaaa.
Allah herkese bütün bir ömrü sevdikleriyle aşk, huzur, ve mutluluk dolu geçirmeyi nasip etsin.

benced ne kadar güzel bi şey böyle bi aşk yaşamak bu yaşa kadar ALLAH ben dahil herkese böyle bi aşk nasip etsin ama artık pek yok bence sizce

BENİM ANANEM VE BÜYÜKBABAMDA BİRBİRLERİNE AŞIKTI.BÜYÜKBABAM ANANEME AŞKIM,CEYLANIM HAYATIM DİYE SEVERDİ...:asigim::nazar:

Çok güzel yaa çok duygulandım walla hep imrenirim yolda el ele yaşlı bi çift görüyüm gözden kaybolana kadar bakarım a.s

Allahım herkese o yaşta bile sevgisiz vede aşksız bırakmasın ne güzel bi resim böyle ama nerdee öyle aşklar ahhh ahhh

X