Aşk-ı memnu Nihal (Hazal Kaya) makyajı ?

karpelya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2010
77
0
Kızlar ya hazal kaya'nın dizide ki makyajı (nihal makyajı) çok hoşuma gidiyor. Nasıl yapılıyor,tonları nedir bileniniz,anlayanınız var mı acaba. Bir kaç örnek ekledim. Bi de ojesinin rengini çok merak ediyorum,resim de var. Rakı beyazı mıdır ki ? CADIARZU

Eklentiler

• $25237_105127536181896_100000539494569_129139_6857962_n.jpg
    7 KB · Görüntüleme: 2.478
  • $AK-I-M~2.jpg
    7,3 KB · Görüntüleme: 5.546
Makyajını ben de çok beğeniyorum. İnşallah bir bilen çıkar.

Ojede sanırım rakı beyazı

evet bu kız sade makyaj seviyor ben de beğeniyorum bence de şeftali tonları kullanıyor

bence göz altı ve üstüne siyah kalem sürüyo koyu bir şekilde ve seftali tonalrını kullanıyo ojesi ise frech sanırım yani tırnak uçlarına ince sekilde rakı beyazı sürüp üstüne yani tum tırnağına açık beyaz suruo o rengin adını tam bilmiorumumarım doru anlatmısımdır :2:

Göz altına ve alt kirpik diplerine hafifçe kalem uygulanıyor, sonra göz üstüne kalem çekiliyor (özel günlerde kuyruklu, normalde kuyruksuz çekiliyor), koyu renk farla göz kapağı boyanıyor, göz dibinden dışa doğru mor tonlarında far sürülüyor sonra ikisi blending brush'la dağıtılıyor. Kaş altlarına aydınlatıcı uygulanıyor, göz diplerine de açık tonlu bir farla çok az aydınlatma yapılıyor, bir de gözün (şu anda türkçe kelimelerle anlatmakla zorluk çekiyorum) outer corner'ına koyu renkli veya duruma göre açık renkli far uygulanıyor. Bu kadar :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…