Aşk-ı Memnu Kanal D

aşk-ı memnunun hiç bi bölümü beni bu kadar etkilememişti ya, bak hala etkisindeyim .çok mu duygusallaştım ne mafoldumben

fragman henüz yokmu kızlarr ?

ya kızlar bihterin geceliğinin markası ne acep..
bizde bulabülürmüyük..
çakmasıda olur..
hoş orıcınılına maaşım yetmez....

göz göre göre taş gibi behlülü şişko patates nihale yamıcaklar ya romanla aynı bitmesi şartmı herne kadar yanlışda olsa ben behlül ve bihterin birlikte olmasını istiyorum şiddetle...
behlülün o konuşması neydi öyle günahımız daha öncede bunu adı aşk diyodu canım bihterime sinir oldummmmmmmmm behlüle

nihalin elbiseside neydi öyle bale yapar gibi gerçekten iyice saçmaladılar bihterin kırmızı kabanının içinden adeta noel anne gibi bir kolye çıktıdelikafadulden
peykeri hamile olmasına ragmen tek geçiyorummm
bihterin gecelik markası ne gerçekten ya bulamadımm

bihter yatağına behlülü atacaktı behlül istemedi demek o gecelik etki etmedidelikafaduldendelikafadulden.behlüle şapka çıkartıyorum

bu dün akşam yeni giren şöferden bişeyler çıkçak gibi geldi bana görebilir..ne hikmetse hep evin şöferleri görüyo kaydirigubbakcemile3görsede bişeyde diyemz Çok üzgünüm çoook

kız magic son sahneden neden etkilendin?
behlülün ağlamasına mı?
bihter için ağlayan adama hiiiiiç de üzülemem hıııııhh :dilcikar:

şeker ne bilim yaa nihalin piyano çalarken ağlaması, o sıra elinde gülle behlülün ölece merdivenlerde durması çok hoştu :sinifsinif:

ayrıca ben bihter için ağladığını düşünmüorum ya, çaresizlikten ve vicdan azabından ağladı sarı pisik :hulya:

geçer geçer kaydirigubbakcemile3 hatta geçti bile çoktan..
ben dizi başladığından beri aralarında aşk olduğuna hiç inanmadım, tamam çok büyük bi çekim uyum var ama bu aşk değil benim düşünceme göre..

yatak sahneleri hariç nezaman onları duygusal bi yakınlıkta gördükki, birbirlerinden intikamlarını bile birisi başkasıyla aldatarak diğeride kocasının dudaklarına yapışıp kur yaparak alıo:umursamaz:

ben bi zamanlar onların aşkı yatak aşkı demiştim. bana kızanlar olmuştu.yasak olduğu için bu kadar etkilendiler birbirlerinden yataktan başka ,ne zaman romantik aşık gibi gördük birbirlerini, adnan bihterle dans edip kulağına şiirler fısıldıyor,behlüll hopp kapıdan kapıp yatağa atıyor hangisi aşk sizce..

vala ben göremedim:roflol:
bihter evi terkedip behlülün deniz kenarındaki evine gittiğinde çok sıkıcılardı ya:sinifsinif:
yakalanma korkusu olmadan nekadar yavanlardıkafamçokkarıştı

bihter ayrılcam adnandan dedikçe behlül akannehir oldu zaten..

X