Aşk-ı Memnu Kanal D

bihter sırf annesine inat adnan beyle evlendi aslında firdevs hanım evlenmek istiyordu adnan la sırf annesinden intikam almak için evlendi ama bişeyi hesap edemedi genç vede yakışıklı behlüle aşık olacağını burda behlülde bihterde suçlu ikiside yasak bir ilişki yaşadıklarını bile bile yaşadılar ama her zamanki gibi olan yine kadınlara oluyor behlül gider genç güzel nihalle beraber olur bihterde şizofren olur en masum adnan bey ama ben ondada suç buluyorum genç vede güzel bir karın varsa gözlerini dört değil dört çarpı dört açacaksın öyle saf olursan boynuzlanırsında herşeyde olursun bihterin sinirlendiği zaman masum insanlara evinde çalışanlara haksız yere bağırmasına sinir oluyorum

akıllı kadına bişey olmaz şekerim, aklını kullansın oda, adnan holding sahibi, mevkii, nüfüz sahibi, kibar, beyfendi adam, üstelik adnanı seviyoda, sevmiyorda değil, otursun beyinin dibinde, libidobik bi aşk yaşıcağına:mymeka:
şımarık bihter herşey onun olsun istiyo, onuda istiyo bunuda, şunuda
:hulya:

ayy behlülcügüm nasıl agladı ya .. bihter telde ne dedi ona bitti mi dedi orasını kaçırdım evde çok ses vardı . ayrıldılarmı şimdi ..

ayy behlülcügüm nasıl agladı ya .. bihter telde ne dedi ona bitti mi dedi orasını kaçırdım evde çok ses vardı . ayrıldılarmı şimdi ..

ben seni bu zor durumdan kurtarayım o zaman dedi, bi nevi aradan çekileyim gibisine, ama kesinlikle bu kadar kolay olmayacak bence:hulya:

aaa bihter blöf yapıodur kesin kaç tilki dolanıyodur aklında .. adnanı kovdu odadan behlüle kal diyo.. bide tepesine çıktı çocugun istemeyincede defol git o zamn demez mi kaydirigubbakcemile3 behlülde kıpkırmızı oluyo hemen ya ..

anam bu da saf değiştirdi hemen, bence burda bi suç varsa ortak yani, hem bihter adnanı sevdiği için evlenmedi ki, yazık değilmiydi adnana bihterin annesine nefretine kurban gitti:hulya:

Ben saf değiştirmedim tatlım..Başından beri bana behlülün yaptığı daha çirkin geliyo..

Baştan çıkaran Behlül..Bihter el kızı..Naptı kocasını aldattı..Behlül naptı kendisini büyüten yetiştiren okutan oğlu gibi seven amcasını aldattı..

Bihter behlülü baştan çıkartsa tamam anlıycam ama burda en büyük suç ve günah behlülün..

Bu arada behlül karakterinde biri nihal gibi saf ve temiz bir aşığı haketmiyo bence..O gitsin elif gibi bihter gibi hatunlara.

Ben saf değiştirmedim tatlım..Başından beri bana behlülün yaptığı daha çirkin geliyo..

Baştan çıkaran Behlül..Bihter el kızı..Naptı kocasını aldattı..Behlül naptı kendisini büyüten yetiştiren okutan oğlu gibi seven amcasını aldattı..

Bihter behlülü baştan çıkartsa tamam anlıycam ama burda en büyük suç ve günah behlülün..

sadece adnanın açısından bakılırsa öyle tabii, diğer açılardan bakınca ikiside suçlu bence, kim ablasının eski sevgilisine yazar yahuu, yada kim annesine inat olsun diye annesinin hoşlandığı adamı baştan çıkarır

sadece adnanın açısından bakılırsa öyle tabii, diğer açılardan bakınca ikiside suçlu bence, kim ablasının eski sevgilisine yazar yahuu, yada kim annesine inat olsun diye annesinin hoşlandığı adamı baştan çıkarır

Tamam bihterde hoş bi karakter değil..Anasının kızı işte..Onun için onun böyle şeyler yapması doğal..Ama behlülde karaktersizin teki yani..Tencere kapak işte..Ondan diyorum ya nihal neyine senin behlül..

yeni şeferi henüz Firdoş görmedi demi :icecream:

ben Bihter e de sanki üzüldüm gibi ya ağladı falan ya :tomato:

hayır ne bekliyo hatun Behlül daha önce de yarı yolda bırakmıştı zati havaalanında son anda vazgeçmişti kaçmaktan

ay kızlar şu yaprak dökümündeki kötü gelin kimdi, hani onun sevgilisi şöfeer olcaktı, o haber asparagasmış demekki:hulya:

ferhundenin sevglisi yine orda oynayan levent tuncel değil mi?
o şimdi kahramanlarda oynuyor.

evet canım
images

o kadar aşkı memnuda oynıcak dendi, firdonun sevgilisi dendi, çıkmadı valla:hulya:

akşam güzeldi yaa baya hele o bihterin gecelikli sahnesi neydi o gecelik öyle allhım çok güzeldi yaa bulsamda aynısndan alsam kaydirigubbakcemile2o sahnede bihter rolünü iyi oynadı beğendim nihale adım adım yaklaşıyoo sonundaa zemuszemusbide seradaki hali neydi o bihter zillisinin bağırdı çagrdı zırladı orada bide hayel kuruyo diiziyi dolduruyolar resmen sinir oldum bağırıp gtmesi çok yapmacıktı ama akşam heycan vardı dizide tuttum:lepi:

hahhaha onu ne zman yaptıki ya ben görmedim :))) vah vahh adnan beye yarım saat hee kaydirigubbakcemile3

bikaç bölüm evveldi sanırım adnan bihterin elbisesini çıkarmasına yardım ediyodu.
fermuar açıcam derken inme inecekti adama kadının sırtına bakmaktan kaydirigubbakcemile3

akşam güzeldi yaa baya hele o bihterin gecelikli sahnesi neydi o gecelik öyle allhım çok güzeldi yaa bulsamda aynısndan alsam kaydirigubbakcemile2o sahnede bihter rolünü iyi oynadı beğendim nihale adım adım yaklaşıyoo sonundaa zemuszemusbide seradaki hali neydi o bihter zillisinin bağırdı çagrdı zırladı orada bide hayel kuruyo diiziyi dolduruyolar resmen sinir oldum bağırıp gtmesi çok yapmacıktı ama akşam heycan vardı dizide tuttum:lepi:

evet eski bölümlerle hayallerle doldurdular hep, bencede.

Ben çok üzülüyorum bihtere ...Behlül çok karaktersiz geliyo bana hem amcanın eşiyle işi pişir zırt pırt odasına dal ne cesaret o evde hemde ağla ben ne yapacam yok ananı yolla beni kurtar ....
Ama nihalin elbisesi de berbattı da o geceliğine ne demeli tan fiyaskoydu küçük cadı....

behlülünde yaptığı iş mi şimdi almış eline pörsümüş gülü oturmuş orda yakalanırsın öyle nihal uyuzuna.ayrıca nihalin son sahnedeki kıyafeti iğrençti balerinlere dönmüş küçük kadın behlül sıkılırsan bana kaç annem sen ben seni boğmamyerimseniben

bihter hak ettiğini buldu ya nihayet böyle bir aşkdan hayır gelmez di bunu bile bile
heveslerine yenik düşdüler...bi kalpde iki kişi olamaz ama bi yanda güven veren bir yanda
heyecanlandıran biri olursa olur bihter karakterine göre...o herşeyi istiyor herkesi istiyor...:mymeka:
ama sonuçlarına katlanmak zorunda ...ve hak ettiği şeyleri yaşamaya başladı artık...
hele serayı mahvedip suçsuz adama çemkirmesi neydi öyle :kızgın:
nihalide hoş bulmuyorum Allahım neydi o kıyafet pazar gecesine göre ve bir akşam yemeğine göre
bu kadar abartılmaz ki...dizi kıyafet sorumluları ve sponsorlar olayı abarttılar...
kıyafetler güzel hoş dediysek bu kadar abartın demedik yaff.....
gül olayıda behlülü mahvetti ....ama tek taraflı nihalin aşkıyla bu ilşki olurmu ya da zamanla behlülün
hoşlanmaları aşka dönüşür mü bunu artık zamanla görcez....
beşire çok üzülüyorum çocuk mahfoluyor...ama susmasın ya bu bildiklerini artık paylaşsın birileriyle...

X