Aşk-ı Memnu Kanal D

ana bu nihatin babasi, behlul ile nihalin arasinda bi sey var diyerekden haber edecekler, ondan sonra da yeni sofor onlarin adami olmasin ? daha bitmedi ama dizi devam ediyorum .

Valla Behlül gözgöre göre gidiyor elden..
Buna can mı dayanır?

Bihter ne yapsa yeridir ha...Yazık valla..

Yalnız Behlül de tam dayaklık..Ne demek bir yanda Nihalın saf aşkı bir yanda birlmem ne?

Sana ne lan Nihal ın saf aşkından? Bırak bayılmaya devam etsin..
Evli kadını baştan çıkartan sen değil misin? ne oldu şimdi Nihal e ayıp olmadın yok amcama ayıp olmasın..

Tabii hevesini aldı Bihter den..Olay bu..Bence Bihter in çok kötü bir intikam alması lazım Behlül den..
Ben olsam onu da yakarım kendimi de.
.Battı balık yan gider..
Gözgöre göre önümde evlenmelerine izin vermezdim..:)

ay bi de besir aglio, hey masallah, aglayan aglayana, bihter micti ortaliga, adama nasil bagriyor oyle, esegin mi lan senin o adi kariiiii
deli yaws :KK70:

Ben şöförde bir bit yeniği olduğunu anlamıştım..

Gözleri fazla dik bakıyordu keratanın:::::)

Dedim ya evdeki hatunlardan birisine yazılacak bu, ya da başka birşey var ama Hilmi nin adamı çıktı..

Niye ki?
Bihter zorla mı birlikte oldu Behlül'le.
Behlül , bihter i ayartmadı mı en baştan beri?
kafamçokkarıştı

kim kimi ayarttı ayol, evli kadın, pas vermeseydi, üstelik daha önecde ablasının sevgilisiydi behlülakannehirakannehir

şimdi kavga edermişiz bunlar yüzünden :roflol::roflol:

ayrıca benim olduğunu ispatla, benim olcan diye kim kimin üstüne çıkmaya çalıştıkaydirigubbakcemile3

Evet canım haklısın..Ben de en başından beri hep behlülü suçluyorum ama burda tek suçlu bihter gibi gösteriliyo hep..

anam bu da saf değiştirdi hemen, bence burda bi suç varsa ortak yani, hem bihter adnanı sevdiği için evlenmedi ki, yazık değilmiydi adnana bihterin annesine nefretine kurban gitti:hulya:

ayy dün nihal ne biçim elbise giymişti öyle akşam yemeğine değilde partiye gidiyor gibiydi
geceliğinide değiştrimiş aynı bihter gibi olmaya çalışıyor
bihterin siyah geceliğide hoştu

dizinin sonunda nihal bihtere karşı buzz gibiydi, sanırım araları açılcak artık, bihterin yapmacık cici anneliğini yutmıcak artık nihal

Son düzenleme:
kim kimi ayarttı ayol, evli kadın, pas vermeseydi, üstelik daha önecde ablasının sevgilisiydi behlülakannehirakannehir
:roflol::roflol:
şimdi kavga edermişiz bunlar yüzünden :roflol::roflol:
:roflol:vereliniortak
ayrıca benim olduğunu ispatla, benim olcan diye kim kimin üstüne çıkmaya çalıştıkaydirigubbakcemile3
Canı çekti herifi:)
ayy dün nihal ne biçim elbise giymişti öyle akşam yemeğine değilde partiye gidiyor gibiydi
geceliğinide değiştrimiş aynı bihter gibi olmaya çalışıyor
bihterin siyah geceliğide hoştu

Hee valla salak kız..:dilcikar: tam yaşının kızı işte, Sen kim Behlül kim dangalak...:dilcikar:

yaa şu nihal in duruşu ,bakışı bana çok itici geliyor.
ne kadar fantazi gecelikler giysede hiç seksülük yok kızda.:umursamaz:dahada itici kılıyor bu tarz onuşakkıdı
bihterin siyah faztazisi çok hoştu gerçekten.doğumdan sonra zayıflayım alacam aynından-tatlicadiarzu-

bihterde iyice zıvanadan çıktı.her akşam adama posta koyuyor.yok sırtım ağrıyor,yok buram ağrıyor diye:mymeka:.yazık adam aylardır abazakaydirigubbakcemile behlüle gelince ver allah ver ama:lepi:

bihter sırf annesine inat adnan beyle evlendi aslında firdevs hanım evlenmek istiyordu adnan la sırf annesinden intikam almak için evlendi ama bişeyi hesap edemedi genç vede yakışıklı behlüle aşık olacağını burda behlülde bihterde suçlu ikiside yasak bir ilişki yaşadıklarını bile bile yaşadılar ama her zamanki gibi olan yine kadınlara oluyor behlül gider genç güzel nihalle beraber olur bihterde şizofren olur en masum adnan bey ama ben ondada suç buluyorum genç vede güzel bir karın varsa gözlerini dört değil dört çarpı dört açacaksın öyle saf olursan boynuzlanırsında herşeyde olursun bihterin sinirlendiği zaman masum insanlara evinde çalışanlara haksız yere bağırmasına sinir oluyorum

bihterde iyice zıvanadan çıktı.her akşam adama posta koyuyor.yok sırtım ağrıyor,yok buram ağrıyor diye:mymeka:.yazık adam aylardır abazakaydirigubbakcemile behlüle gelince ver allah ver ama:lepi:

adnan tüm iyi niyetiylen ağrı kesici jel süreyim sana dedi, onu bile kabul etmedi bihter peeeh:umursamaz::umursamaz:

X