Aşk-ı Memnu Kanal D

evet şekerim ama behlül içinde işe yaramadıkaydirigubbakcemile3

sevişmiceksen defol git leeyyn dedi bihter:roflol::roflol:

yanlız o sahne çok komikti ya, hiç bi kadın "benim olduğunu ispatla" diye adamın üstüne çullanır mıkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

nerdeyse tecavüz edecekti adama ya. o serada çıldırma sahnesini eşim gördü bu kadın delirecek heralde diyo kaydirigubbakcemile3 yani o sahne için hislerimi dile getiremiyorum ahanda böyle oldum :1shok::1shok:akannehir

nerdeyse tecavüz edecekti adama ya. o serada çıldırma sahnesini eşim gördü bu kadın delirecek heralde diyo kaydirigubbakcemile3 yani o sahne için hislerimi dile getiremiyorum ahanda böyle oldum :1shok::1shok:akannehir

garibim olan gene hizmetçilere oldu süloyu kalayladı gitti:roflol::roflol::roflol:

şu yeni şöfeerin diziye renk katmasını bekliyorum, bakalım neler yapcak, yoksa o da mı hilmiye kazık atcakkaydirigubbakcemile3

ha kızlar bu arada nihalin son sahnede piyanoda çaldıgı eser chopin'e ait olan nocture in c_sharp minor parçasıdır..
kesinlikle mükemmel bi eser...
izleyenler varsa piyanist filmindede piyanistin çaldıgı eser yine buydu....
merak edenlere.......

bence o şöförde hilmiye kazık atcak görürsünüz, adamın kazık yemediği kimse kalmıcak hayatında, hala da sizi mahfetcem sizi mahfetcem diye gezmeye devam etcekkaydirigubbakcemile3

diziye aksam bakamadim, uyudum yatagimda vallaha, cok yorgundum :KK43:
nihal nasil aglio oyle hih hih diye yazik vah vah, aptal asik :KK70:
behlul de sanki yumusuo mu nekaydirigubbakcemile3

X