Aşk-ı Memnu Kanal D

Bu akşam dizilerde ağlayan erkek patlaması oldu..Behlül fark açtı ama ağladı durdu..:a015::a015::a015:

zavallı behlülcüm kaldı o 2. el bihterle bayılgan nihal arasında ağlamasında ne yapsın:sinifsinif::çok üzgünüm:

zavallı behlülcüm kaldı o 2. el bihterle bayılgan nihal arasında ağlamasında ne yapsın:sinifsinif::çok üzgünüm:

Ben neden üzüldüklerini bir türlü anlamıyorum ki koskoca ednan'ı uyutuyorlar nihal'ide uyuturlar olur biter..garibim olan evdeki hizmetlilere oluyor ordan fırça yiyorlar burdan fırça yiyorlar :)))

ya bihterin siyah geceliği çok güzeldi
çok beğendim delikafadulden
ama evin içinde salona falan o vaziyette inmesi çok ayıp
kaydirigubbakcemile3

ya bihterin siyah geceliği çok güzeldi
çok beğendim delikafadulden
ama evin içinde salona falan o vaziyette inmesi çok ayıp
kaydirigubbakcemile3

valla o geceliğe bende bayıldım...
bihterin çizmesi bihterin yüzüğü derken bide geceliği çıktı başımıza iimii....

o gecelik yatıp uyumalık değil bence:jeyyar:

o gecelikle üç beş gün yatılsa ağzı yüzü kayar:hulya:

kadın hem kocasını odasına almıyo hem her gece başka fantazi gecelik giyiyosositososito

wuuww amma da yazmışsınız oku oku bitiremedim kaydirigubbakcemile3
dünkü bölüm hoşuma gitti benim.
behlülün adnana nihali hiç üzmeyeceğim falan demesiyle benim gözler fıldır fıldır oldu :1rolleyes:
kızlar yemin ediyorum size rüyamda nihalin kıyafetinin etek kısmının siyah olduğunu gördüm.
eleştirilince elbisesi düzeltmişti
uyandığımda rüyamda bunu gördüğüm için şok oldum :1shok:

sanki kocası için giyoo :jeyyar:

evet şekerim ama behlül içinde işe yaramadıkaydirigubbakcemile3

sevişmiceksen defol git leeyyn dedi bihter:roflol::roflol:

yanlız o sahne çok komikti ya, hiç bi kadın "benim olduğunu ispatla" diye adamın üstüne çullanır mıkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

canım sende aşkı memnunun yan etkileri oluyo dozajı düşür bencekaydirigubbakcemile3

o gecelik yatıp uyumalık değil bence:jeyyar:

o gecelikle üç beş gün yatılsa ağzı yüzü kayar:hulya:

kadın hem kocasını odasına almıyo hem her gece başka fantazi gecelik giyiyosositososito

söylemesi ayıp o geceliğin bi benzerinin beyazı bende de var ve evet arkasındaki ipleri birbirine geçti.

yazık ednana hala ayrı yatıyolar ne sabır var adamda yaa.
aslında ne kadar kalite bi adam nankör bu bihter nankör.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…