Aşk Herşeyi Affeder Mi?

P

pink_dream

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi pink_dream
Bir kız arkadaşım ağlayarak yanıma geldi ve bir itirafta bulundu bana uzun müddetli bir ilişkisi de var ama?kafamçokkarıştı dün gece istemeden de olsa sevdiğim insanı aldattım! dedi ve ekledi çok üzgünüm diye...İyi de nasıl yani ?dedim ....:uhm: bir daha yaşanmayacak böyle bir şey anlık bir hataydı şimdi çok pişmanım dedi senağlamayani böyle bir durumda sizce aşk herşeyi affeder mi?

• Konu Sahibi pink_dream
hayır aslaaa,, aşk herşeyi affetmez !! en azından benim içinn

• Konu Sahibi pink_dream
walla aldatılma konusu apayrıdır.bi kere yapan pişnamın dese de bir kere daha yapmaya meyillidir bence..guven ya %0 dır ya da %100 arası yoktur..guven %0 a düşer ve 1oo 'e cıkamazz..

• Konu Sahibi pink_dream
ask her seyi affederse gururumuz bizi affeder mi aslaaaaaaaa affetmez

• Konu Sahibi pink_dream
aşk :dilcikar: affetmez.........Kötü Kazen

• Konu Sahibi pink_dream
doğrular ve gerçeklerin konusu bu
aşk herşeyi affetmez... doğru
ama affediyor... bu da gerçek

• Konu Sahibi pink_dream
aşk öyle bişeyki kimse anlamıyor bende... nerde o eski aşklar annem anlatırda şimdiye bakıyorum 2gün önce tanışmış 3gün sonra ona aşıgım diye aglıyor nasıl aşk bu neyini tanıyorsunda aşık oldun hemen sana okadar güven verdiki ben aşka artık inanmıyorum ama tek bildigim bişey varsa aşkda gurur olmaz....ama birkerede karşının güvenini yitirdinmi sana herdafasında korku dolu gözlerle bakar ve düşüncesi aynı olur acaba yine aldatıyormu bence affedilmemeliki aşk gercekden yaşanmış olunsun o aşk laşkalanmadan ve saygı cercevesini yitirmeden her iki tarafında gönlü kırılmadan bitsin affedilmesinki bir zamanlar böyle ilişkim aşkım vardı demeliyiz.....a.s.a.s.

• Konu Sahibi pink_dream
Bence aşk herşeyi affediyor.Çünkü çok seviyorsun istesende istemesende affediyorsun.Ama affetmemeyi gerektiren konularda var tartışılır.

Yani yerine göre değişiyor.Her defasında affedersen alışkanlık yapar hataların arkası gelir.Bu dengeyi iyi ayarlamak gerek arkadaşlar benim düşüncem bua.s

Herkese bol aşklı ve mutlu günler diliyorumyerimseniben Aşkla ve sevgiyle kalın:asigim:

• Konu Sahibi pink_dream
.............

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi pink_dream
evet büyük konuşuyorun ama ben aslaa affetmem. affetsem nolur ortada güven diye bişey kalmadıktan sonra ne anlamı var o ilişkinin :dilcikar:

• Konu Sahibi pink_dream
hayır tabi ki de aşk herşeyi affetse erkekler daha neler neler yapar dşünmek bile istemiyorumm:mymeka:

• Konu Sahibi pink_dream
Aşk affeder mi bilemem ama ben affetmem!
Deli gibi aşık olsamda,böyle bir durumda taviz vermem..
Zaaflarına yenik düşen,iradesine hakim olamayan birine ihtiyacım yok zaten .

• Konu Sahibi pink_dream
gerçekten aşık insan aldatır mı ? hayır kesinlikle.
aldatıyorsa aşık değil midir ? evet kesinlikle.
eee o zaman ortada aşk var mı ? hayır kesinlikle yok.
sorun da yok. aldatmak küçük bi sorun veya hata değildir ihanet varsa aşk yoktur ,
aşk bir aşığa yakışmayacak hataları affetmez

• Konu Sahibi pink_dream
hayır aşk herşeyi affetmez!lmaz: O kadar da değillülülülülülü

• Konu Sahibi pink_dream
aşk herşeyi affeder mi yerine

aşk herşeyi hak eder mi desek?

o arkadaşınız yaptığı şeyi aşk hakettimi ki affetsin

aşıklar bi de pehh :dilcikar:

• Konu Sahibi pink_dream
Aşk her şeyi affetmez affetmemeli!!!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…