Aşk beklerken mı gelir yoksa umursamazken mi

zamanesintisi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2024
23
22
Sosyal medya kullanmıyorum ise gidip geliyorum biri olsun istiyorum ama bunu da kafama çok takıyorum sanırım her gün düşünüyorum neden olmuyor diye dua da ediyorum. Çalıştığım yerde kalabalık bı yer ama olmayınca olmuyor ilgimi çekende olmadı gerçi. Sosyal medya olması şarttmi birisi olsun diye. Yoksa isteyen erkek her türlü adım atar mı ? Sosyal medyadan tanışmak istemiyorum. Ama arkadaşlarim aç diyor napmaliyim sizce

Şahsi fikrim sosyal medya birini bulma yeri değildir. Siz bir inst.hesabı acınca birileri yazıp kapınızda kuyruk olmayacak olsa dahi size sahte gelecektir bu yaklasım diye dusunuyorum.
Ama bekar olsam ve birinden hoslansam ilk yapacağım sey girip sosyal medyasına bakıp hayatı sosyal yasamı düşünceleri vs hakkında bir göz atardım. Diyelim ki işyerinde bir erkeğim seni birine sordum adını söyledi hemem acıp bakarım sosyal medyasına. Eğer sosyal medya kullanmadığını görürsem de asosyal-fazla tutucu-mesafeli gibi etiketler belirebilir kafamda. Yani sosyal medya bizim hiç tanımadığımız insanlara karşı çizdiğiöiz bir profil gibi aslında.

sosyal medyayla iliskiye baslamanin alemi yok ama sen sosyal olmazsan erkek seni nerede görsün de tanisin etkilensin?
bence ask oyle geliverir anlamazsin bile. bende hep oyle olmustur.
cesitli aktiviteye katılıp birini bulmak, bir uygulama araciligiyla katıldığın organizasyonda birini bulmak ok ama instagramdan slm yazdi diye biriyle iliskiye gireceksen hic girme daha iyi.
o yuzden bence sosyal medya sart degil

Katılıyorum . Zaten asosyal ve mesafeliyim tamda düşündüğünüz gibi. O yüzden bilemedim simdi

Aynen işte tamda dediğiniz gibi yapacağım. Instagram kullanmadan sosyal olmaya gayret edeceğim . Zaten hoşlanan olursa ne yapar eder ulaşır bana. Ben yine sosyal medya olmadan devam edeyim

Evet de işte ben kimsenin paylaşımlarını görmek istemiyorum. Kendimde sevmem zatn foto paylasmayi.Ama eklemesem ekle hadi kabul et isteğimi gibi darlayan bile olmuştu .şimdi hesabım yok kafam cidden rahat. Telefona bakasim gelmiyor. Katılıyorum arkadaşlıklar daha rahat kuruluyor sosyal medya da ama işte benim asosyal oluşum buna engel

Saygı duyarım. Herkes sosyal medya kullanmak zorunda değil. Hoşlandığınız birinin telefon numarasını bi bahaneyle alabilirsiniz o zaman Sosyal medyayı ben de çok sevmiyorum ama teknoloji çağındayız. Artık ya whatsapptan ya da diğer platformlardan iletişim kuruluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…