Ask aıle

Senbirkeregulhayat

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2016
1
0
27
Merhaba arkadaşlar 17 yasındayım 3 senelık bir birlktelıgım var ne kadar dogru ne kadar yanlış bilmiyorum tabıkıde kendısıdr 18 yasında ıkımızde bırbırmızın ilk sevgılısıyız ve birbirmizi cok sevıyorum ılıskının basından beri erkek ikizim var biliyor annemde bıluyor babam daha bu sene 3. Senede öğrendi ve dusundugumden cok büyük tepkı cerdi ayrılmamı ıstıyor 21 yasında olsam olurmus sımdı hata yaparmısım üzermısım onu belkı ben yanlıs yapıyorum beni affet özür filerim ama ayrık diypr kucuksun üzülürsün diyo evet biliyorum cok haklı babam kenfısı 1 ay yurt dışında 2-3 gün vurada kucuklugumden beridir vöyle aslında annem arkamda fakat o da cekınıyor cunku erkek arkdasımla aramızda cok büyük kültür farkı var napıcam bılemıyorum ıkız kardesım benle konsmuyor babam eskısı gibi degık annemde bazen laf ediyor ve bu sene ygs sınavına grecgom ıcmde sıkıntısı hep var ve cok dalgın bir kız oldum napmam gerek yardım eder misiniz bu arada erkek arkdasınla aynı yerde oyuruyorz vende ıcımde kalmasını istemiyorum acıkcası boyle bıseyden ayrılırsam yardım edin lütfen

X