Asiye Hanım mı?Nur Hanım mı?

Anastacia86f

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2008
10
0
37
merhabalar arkadaşlar. 2 aylık hamileyim .. ilk Ayımda medical park tülin hn a gittim fakat tülin hanım oradan ayrılıyor. kendi özel muayenesinde devam edecek artık fakat çok faiş fiyatlar söyledi .. sadece doğuma 2000 ytl ye giriyor hastane parası da ayrı tabii muayene ücreti için de 140 ytl .. açıkcası mantıklı gelmedi:1no2: çnkü ssk lıyım.. şimdi iki doktor arasında kaldım hala araştırıorum lütfen bana yardımcı olun (( Ya Nisa Has. Asiye Hn Ya da Ethica Has. Nur Tüzüner ( lütfen bu doktorlarda muayene olanlar doğum yapan arkadaşlar beni bilgilendirin .. çnkü cidden buna ihtycm var ( benneyaptımki

merhaba canım bende tülin hanımın hastasıyım..malesef bırakacakmış..gerçi cok üzülme zaten hastane hastalarının dogumuna pek girmiyordu...gündüz olursa sehir dısında olmazsa giriyordu yani öuaynane hastaları ön planda tülin hanım için...acıkca bana söylemişti..bende şuan dr buldum ablamın dr u..bahcelievlerde muaynanesi var..fiyatı sanırım 80 ytl kapalı bir bayan..ablamın 2 dogumunu ablamın görümcesinin 3 dogumunu o yaptırdı..ne dikişlerde sorun yasandı ne baska seyde...zorla normal dogum yaptıranlardan..hani ablam dogum yaptıgı için biliyorum tavsiye ediyorum..zaten bende her doktora gitmem..mesela tülin hanım ne cebini veriyordu ne ev numarasını o yüzden düşündürüyordu korkuyordum..son aylarda ne olucak doguma girecekmi kim girecek..gece sancım tutarsa kimi arıycam..o yüzden pekte üzülme herseyde bi hayır vardır hakkımızda hayırlısı..canım birde 2 arkadasım asiye hanıma gittiler dogum yaptılar...memnunlar fakat ablam asiye hanıma nisa hastanesine baslamıstı bebek özürlü olucak dendi ve para için amniyosentez istendi...ablamda yıldız hanıma basladı ve doğum yaptı..ne amniyosentez yapıldı ne bişey öyle bi sorun yokmus zaten..suan oglu 1,5 yasında allaşükür cok tatlı cok bilmiş...kızıda 40 günlük yine yıldız hanım girdi doguma oda cok tatlı....zaten nisa hastanesi tıklım tıklım kesinlikle gitme...ben ayıntılı ultrason için gittim...hiç bakamadılar anlatmadılar bastan sagma...birde zaten bir kac kişiden daha duydum amniyosentez için sorunlu demişler bebeklere...ethica güzel hastane nur hanım nasıldır bilemem ama...birde hizmet hastanesi meltem hanımı iyi anlatıyorlar..bu arada yıldız hanım medical park..ilgi..jfk...hizmet..ataköy hastanelerine gidiyor..dogumla ilgili anlasması var..umarım yardımcı olabilmişimdir...birde ayrıntılı ultrason için ultramed var incirli caddesinde ona git ...4 yada 5 aylıkken gidiyon...45 dk inceliyor kan akışından kalbine beynine kadar damarlarını herseyini inceliyor...cd veriyor...bide resim....kendine iyi bak ..hoscakal..

Duru Hn. Size ne kadar ama ne kadar tşk etsem inanın bi o kadar azdır kaydirigubbakcemile3. Çok tşk ederim... Demek siz de tülin hn ın hastasıydınız. Aslında evet her işte cidden bir hayır var a.s. Tülin Hn. o hastanede zoraki duruyor gibiydi.. gerçi daha 1 kere gittim muayeneye velhasıL numarası yok bişiy yok gerçekten gece doğum yapsan başında doktorun oLmayacak.. evet bu kötü... O yüzden şimdi senin yazını da okuduktan sonra için rahatLadı :) :roflol: Nisa Hastanesine istinaden ben de çok KalabaLık olduunu vs duydum ama bu forumda o kadar asiye hn. ın methini duydum ki bi eğilim oldu açıkcası.. e eşimde ethica has. nur tüzüneri araştırmış buna gidelm vs dedi o ndenle 2 doktor arasında kaldım Bir de birşey daha sorucam sana canım Bu Bahçelievlerdeki muayenesi 80 ytL oLan doktor bi hastaneye bağlı mı ya da doğumlarda nasıl geliyor .. onu da bi açıklarsan çok sevinirim...

rica ederim canım..bu dediğim bayanın bahcelievlerde özel muaynanesi var..hastanede muayne etmiyor..muaynanesinde muayne ediyor..sonra sana hangi hastanelerle anlasması oldugunu söylüyor birlikte karar veriyorsunuz hastane fiyat v.s sonrada dogumuna geliyor....cep numarasından ev numarasına kadar veriyor...ben kolay kolay dr begenen biri değilim herseyini hangi okul mezunu oldugunu dogumlarını arastırırım...bu bayan kafama yattı hemde ablamın ve görümcesinin doktoruhemde okulunu falan arastırdım...o yüzden içim rahat..asiye hanım bu hafta yine bi arkadasımın dogumuna girdi yine sezeryan...o hastanedeki dr lar para için sezeryana almalar amniyosentezler bebek dogunca küveze koymalar birsürü sey cıkarıyorlar para için yok yere..bırakın parayı insanıda yıpratıp kafasında soru işareti bırakıyorlar...yinede sen bilirsin karar senin..sevgiyle kal...allah saglıkla dogurmak nasip etsin hepimize..allah hayırlısı neyse onu yasatsın..

medical park fatih şb. nde Esra Çebi ile tanıştım çok ii bir doktor olarak geldi bana.. bakalım devam eder miym bilmiorum... bu arada benim 2 li testi yani çocukta (Allah korusun) mongolluk var mı zeka gelişmnde sorun var mı yok mu bunların sonucunu belli eden test zamanım gelmiş esra hanım yaptrmak istersen yaptrablrsin dedi.. velhasıl ben yaptrmayı dşünmüorum sadece Allaha tevekkül edicem açıkcası... bu arada Duru Hn. cım rica etsem bu doktorun ismini ve telefon numarasını bana yazarmısın... özelden de yazabilirsin sakıncası yoksa burdan da yazabilirsin .. şimdiden ilgine çok tşk ettim..

durucummm özel msj kkapasiten dolmuş senin :) o yüzden burdsan cvp yolluorum. :)
Canım saana çok ama ço..k tşk ederim.. bakalım görüşmekten bişi kaybetmeyiz.. > kib. canım... herşey için sağol varol.. bu arada sen kaç haftalık hamilesn cnm?

ben de hizmet hastanesinden dr sait halil'e gidiyorum.o hizmet hastanesinin başhekimi tanıdık ,sait bey'e gidin dedi.çok memnunum,ayrıntılı ultrason konusunda uzman,her gittiğimizde ayrıntılı ultrason yapıyor ve çok ilgili.
bizim apartmanda 2 kişi daha onunla doğum yaptı,memnunlar...
hayırlısı ile inşallah içinize sinen bir doktor bulursunuz ve sağlıklı bir hamilelik geçirirsiniz.
bu arada hizmet hast'da ssk geçiyor,27ytl veriyorsunuz ssklı olunca.
normal doğum ssklı1000ytl ,sezeryan ise 1250ytl.bu fiyatlara bebek ilk muayenesi ,topuk kanı ve ilk aşıları dahil...
Bu arada 26+3'üm ben de :):asigim:

Son düzenleme:
Ben 30+5 haftalığım hayatım...hakkımızda hayırlısı olsun canım...insallah güvenilir doktor bulursun canım....bende tülin hanımın muaynanesine devam edicem...çünkü sonuna geldik....kac aydır o bakıyordu tanıyordu artık beni...oyüzden bırakamadım...ama sen daha basındasın senin için sorun olmz...iyi bak kendine bye bye....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…