Asistan kafamı karıştırıyor

Belki başkaları soru sormaya gittiğinde falan ben kıskanabilirim ona güvenene kadar bana moral oldun teşekkür ederim
Gerçekten soru sormak için gidenler de vardı sırf yalakalık için soru sorarak muhabbet ilerletmeye çalışan da vardı ben bu ikinci kısımdakileri kıskanmak değil de sinir olurdum her normal insan gibi. Ama eşim hiç birisiyle laubali olmazdı oturup sohbet etmek isteyeni hocanın yanına gideceğim deyip odadan çıkarırdı eğer her kızla laubali olan bir tip olsaydı sevgili bile olmazdım ben evlendim diğer türlü ömür geçmez biliyorsun üniversite ortamını öyle kızlar var ki hoca evliymiş bekarmış, yakışıklıymış çirkinmiş, gençmiş yaşlıymış hiç fark etmiyor bazı kızlara.

isteyenin bir yuzu vermeyenin iki yuzu kara demisler... zamana yaya yaya belli et ama mezuniyetten sonra vites yukseltirsin isinden olursa evlenemezsiniz :)

İlişkiniz nasıl başladı sen mi konuştun ya da ilgini nasıl belli ettin o nasıl cesaret etmiş anlatır mısın biraz

İlişkiniz nasıl başladı sen mi konuştun ya da ilgini nasıl belli ettin o nasıl cesaret etmiş anlatır mısın biraz
İnanır mısın hiç muhabbetimiz yoktu ilk gördüğümde çok farklı hissetmiştim. Daha sonra sevgilisiyle gördüm hiçbir şekilde muhabbet kurmadım karşılaşınca ya selamlaşırız yada görmezden gelirdik birbirimizi. Bir süre sonra sevgilisinden ayrılmış hiç bilmiyorum bile. Bir hocamızla okul gezi planı yapıyoruz o da var aynı ortamda bile muhabbet etmiyoruz o derece yani soğuk nevale gibi facebookta arkadaştık bu o günden sonra açıldı kendi Allah nasip ederse ben senle ciddi düşünüyorum filan dedi öyle başladı o daha açılmayı düşünmüyormuş ama işte elimden kaçırmayayım diye dayanamamış

Ne iyi yapmış çok şanslısın Belki de öyle yüz vermemek daha iyidir şimdi benimki belki de ben her hocaya karşı öyleyim sanıyordur

Ne iyi yapmış çok şanslısın Belki de öyle yüz vermemek daha iyidir şimdi benimki belki de ben her hocaya karşı öyleyim sanıyordur
Yok canım daha neler ikimizin durumu farklı. Bizim öyle gelişti. Sen yine çok üstüne düşmeden ilgini belli et kendini de çok kaptırma belki herkese boncuk dağıtanlardandır. İyi gözlemle.

ay ne güzel şeyler bunlar ya ... belli et
Emin ol
Devam et .... söyleyeceklerim bu kadar

Bence belli et ama mezun olana kadar fazla belli etmemeye çalış elin ağzı torba değil ki büzesin.Bir de bekar olduğundan kesinlikle emin ol.Amacım kafanı karıştırmak değil .Eski sevgilim kurban olurum sana derdi ama meğer başka hatun varmış o yüzden yavaştan yavaştan ilerle emin adımlarla.Hakkınızda hayırlısı olsun ayrıca 3.sınıftasın asistan ise en az 90 lıdır arada en fazla 5-6 yaş vardır sıkıntı olmaz ama birbirinizi iyi tanıyın gençler :)

Neden olmasın canım ilişkiniz..
Bak o senin gibi düşünmüyor belli ki, hisslerini saklama herşey olacağına varsın..

bence onunda sana ilgisi var olursa bir şeyler kimseye söyleme bence
okul bitince söylersin

Off gecen sene benim basima gelmisti. Hatta durduk yere tekrar yukseltmeye almistim o dersi
Ama sizin ki bariz hoslaniyor. Benim ki sadece bi kac haftalik duygu karmasasiydi diyelim:))
Yine se ne olursa olsun ben dogru bulmuyorum ogretmen_ogrenci iliskisini asmayi. Hayirlisi ben olsam mezun olmayi beklerdim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…