Aşırı Terleme..

AyLeen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2008
235
0
31
Bunun bir cilt hastalığı olduğunu sandığım için buraya yazıyorum arkadaşlar yanlışsa kusura bakmayın..
Koltukaltım aşırı derecede terliyor..
Kar yağarken bile içimde ipli bir badi üstünde gömlekle okula gidiyorum yinede terleme sorunu yaşıyorum.. Bu beni çok rahatsız ediyor.. İnsanların içine çıkmak istemiyorum..
Pudralı deodarantlardan, deotaka bir çok şey denedim.. Geçmiyor..
Bunun nedeni ne olabilir ve nasıl çözümlenebilir acaba ?
Yardımcı olursanız sevinirim..

koltuk altına botoks enjekte ederek terlemeyi normal düzeye getiriyorlarmış
aşırı terleme ve botoks diye aratırsan google da sana aradığın sonuçları çıkaracaktır
bir merkezle görüşüp fiyat ve bilgi alabilirsin
benim de koltuk altım fazla terler
bende düşünüyorum botoks olayını
hemde ter bezlerine hiçbir zararı yokmuş
tamamen kesmiyormuş terlemeyi
sadece normal düzeye indirgiyormuş
yabancı ünlülerin çoğu yaptırmış

şimdi okudum
diğer başlıkta bu konu açılmış
ve çok güzel tavsiyeler var
bende denicem

botokstan daha doğal çözümler düşünüyorum ben..
Hangi başlıkta canım ?

bende burdan duyup terkur kremi aLdım az önce eczaneden.. deneyip en kısa zamanda yazıcam yorumLarı.. :)

arkadaşlar benim de yüzümde ve kafamda aşırı derecede terleme oluyor.sıcağa tahammülsüzlük yaşıyorum.yüzümden şıpır şıpır su akıyo resmen.otobüste falan insanlar garip garip bakıyorlar.bıktım artık bundan bana önerebileceğiniz bişey var mı?

fundacım bende aynı dertten muzdaripim.seni çok iyi anlıyorum.henüz ben bir çare bulamadım inşallah bu sorunumuzu çözeriz canım.

Kızlarr benim bu terlemem geçti.. nası diye sorucaksınız.. Bu yüzden bi saglıkocagına gittim hem o gün okuldan kaytarmıştım raporda alırım diye.. Benden kan tahlili istedi.. 3 tüp kan aldılar. Çok acıdı senağlama
Ama o günden beri bende terleme merleme denen şeyden eserr yokk.. Avonun celebre rolonunuda kullanmaya başlamıştım o günden beri ama.. Ya banyodan çıktıktan sonra bile terleyen bi insandım ben.. Rolon sürmeden bile çıktıktan sonra terlemem falan olmadı.. Çok mutluyumm hihoyyyt ınşallah sizde kurtulursunuz..

Bunun bir cilt hastalığı olduğunu sandığım için buraya yazıyorum arkadaşlar yanlışsa kusura bakmayın..
Koltukaltım aşırı derecede terliyor..
Kar yağarken bile içimde ipli bir badi üstünde gömlekle okula gidiyorum yinede terleme sorunu yaşıyorum.. Bu beni çok rahatsız ediyor.. İnsanların içine çıkmak istemiyorum..
Pudralı deodarantlardan, deotaka bir çok şey denedim.. Geçmiyor..
Bunun nedeni ne olabilir ve nasıl çözümlenebilir acaba ?
Yardımcı olursanız sevinirim..

ya ayni dert bendede var.. offf... :1no2:
kisin bile ince giyiniyorum ama yinede terliyorum koltuk altinda..
ellerim ayaklarim üsüyor sirf koltuk altim terliyor.. inan artik bende acik renkde badi giyemez oldum.. sinir oluyorum..kötükedihüso

Kızlarr benim bu terlemem geçti.. nası diye sorucaksınız.. Bu yüzden bi saglıkocagına gittim hem o gün okuldan kaytarmıştım raporda alırım diye.. Benden kan tahlili istedi.. 3 tüp kan aldılar. Çok acıdı senağlama
Ama o günden beri bende terleme merleme denen şeyden eserr yokk.. Avonun celebre rolonunuda kullanmaya başlamıştım o günden beri ama.. Ya banyodan çıktıktan sonra bile terleyen bi insandım ben.. Rolon sürmeden bile çıktıktan sonra terlemem falan olmadı.. Çok mutluyumm hihoyyyt İnşallah sizde kurtulursunuz..

ya ne güzel... bende gecermi bilmiyorum cünkü onca deodorant denedim her türlüsünden.. markali yok bilmem roloydu, parfümdü.. fln ama hic faydasi olmadi..

ben doktora söyledigimde bana normal dedi :) burdaki doktorlar pek bisi anlamiolar ..
napsam acaba?? yardim edin...

benim kanım fazlaymış sanırım canım bi haftayı geçti çok şükür bende hiç bişiicik yok kaydirigubbakcemile3 Avon celebre rollonu kullan istersen ama benimkinin onunla alakası yokmus valla artık farkettim..
Kan aldırın iszde belki kanınız fazladır sırnaşık şey
Şaka bi yana benimde herşeyim normal çıktı valla.. Ama ne hikmetse işte.. Umarım seninde düzelirr..

X