Aşırı Terleme - TERESON Kullanan Var Mı ?

ELjF

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2011
63
0
35
Tereson Kullanan Var mı?

Son düzenleme:
Canım ben kullandım , ama sonuç hiç memnun kallmadım.Başlarda iyiydi terlemem sıfırlandı.Fakat bir iki hafta sonra koltuk altlarımı çok yakmaya başladı ve az az terlemeye de başladım.Tabi herkesin bünyesi ama önce fiyatı daha uygun olan çözümleri dene istersen.

aynı bendeki etkileri sizde de göstermiş ilk başlardaki etkisni yitiriyor .Şimdi kullandığım spreye başlayalı 1bucuk ay oldu bundan da memnunum insallah hep böyle olur .onceleri tereson etksini sadece bende yitirdi sanmıştım burada yazılanları okuyunca herkes aynı dertten yorum yazmış belkide ürünün i,çerğini değiştirmişlerdir..

bende tereson kullandım hiç bir etkisini göremedim.sizin kullandıgınız ürünün adı neydi ögrenebilirmiyim.

bende çok işe yaradı 1 yıldır kullanıyorum ve çok memnunum benim gibi koltukaltı aşırı derece terleyen birine bile faydası oldu tavsiye ederim.

geçende Gratiste gördüm 50 tl idi yani fiyatı çok pahalı ve çoğu kişi de memnun kalmamış gerçekten işe yaradığını bilsem kullanırdım başka çare bulmak lazım

Ben yaklaşık 3 senedir kullanıyorum Tereson sprey ve çok memnunum. Yazın, özellikle penye body giydiğimde oluşan o koltukaltı lekesinden tiksiniyordum, hem estetik olarak iğrenç hem hijyen bakımından. Tereson'u kullandığımdan beri kurtuldum. Doğru kullandığınızdan emin olun. Akşam, banyo yaptıktan sonra, temizlenmiş koltukaltına sıkıyorsunuz. Sabah hazırlanırken üzerine deodorant sıkabilirsiniz. Haftada 1 kez kullanmakta fayda var, yoksa dediğiniz gibi cildi aşırı kurutur ve kaşıntı yapar, tahriş eder. Benim asıl aklımı kurcalayan içinde alüminyum olduğu için kanser riski taşıyıp taşımadığı. İnternetten bakıyorum da sadece 1 dermatoloğun araştırması var adam akıllı, o da yapmaz diyor

ben kullnadım hiçbir faydasını görmedim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…