Aşırı sinirliyim

seldayurek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2007
9
0
merhaba arkadaşlar
ben 32 yaşında kariyer sahibi bir bayanım bir yaşında bir erkek bebeğim var.Normalde asabi yapılı biriyim ama son 2 yıldır kendimi dizginleyemiyorum.2 yıl önce babamı kanser illeti sebebiyle kaybettik.Onun hastalık ve tedavi süreci boyunca hep yanındaydım çalışmama rağmen tüm doktor ve ilaç alımlarında herşeyi ile ben ilgilendim.sürekli iş yerinden izin almak zorunda kaldım vs.babam o sıralar herşeye sinirleniyordu çok kötü azarlıyordu benim psikolojim o kadar bozuldu ki benim kabahatim olmadığı halde neden onu üzüyorum sinirlendiriyorum diye kendime kızıyordum.neyse babamdan 2 yıl sonra bir bebeğim oldu psikolojim hala düzelmedi en ufacık bir şeyde parlıyor ve sinirleniyorum eşim zavallı bana iyi tahammul ediyor onunla küsüyor konuşmuyorum hatası olmasa bile .sonra bebeğim.onu uyuturken biraz ayağımda fazla sallasam bağırıp çağırıyorum neden uyumuyorsun diye hatta nerdeyse 1 yaşındaki bebeğimi hırpalayacak duruma geliyorum ama Allahıma bin şükür o kadarını yapmama izin vermedi.ne olur yardım edin bana. psikiyatrise mi gitmeliyim yatıştırıcı ilaçlar mı kullanmalıyım.çevremi de çok kırıyorum ama sonra çok pişman oluyorum.

X