Aşırı koltuk altıterlemesini engellicek bişey soyleyin bana nolurrrrr yardimmmm

gecekusuu

Üye
Kayıtlı Üye
31 Mart 2015
88
16
37
Kızlar koltuk altim aşırı terliyo bıktım artık istedigimi giyemiyorum kışın bile sırıl siklam oluyo.. yazin atlet askili giydigimde de kolumdan asagi akiyo sosyal hayatimda cok etkileniyorim.. islak koltuk altiyla insan icine cikasim gelmiyo vallahi terlemekle birlikte koku yok çünkü aşırı terledigim için kokuda olmuyo bana koku giderici ürün deil terlemeyi önleyecek bişey varsa lutfen yardimci olun yaz geliyo artık bende renkli kiyafetler giymek istiyorum..

driclor tavsiye ederim. kullandım teri kesin kesti. akşam temiz cilde uygulayıp uyuyorsunuz. sabah kalktığınızda koltukaltını suyla temizleyin. ister deo kullan yada kullanma ter kesiliyor. ama sağlıklı olup olmadığını bilemem.
kışın bile terleyen birisiyim.

kesinlikle driclor derim cumartesi günü aldım gece kolaltımı temizleyip(yıkayıp) kuruladım ve ince bir tabaka sürdüm ertesi gün terleme olmadı bugün 6. günümdeyim normalde siyah ve beyaz harici asla giyemezdim şu an üzerimde yeşil renk bir bluz var ve damla ter yok:)bırakın ceketi paltomdan bile terimin çıktığını bilirim benim için büyük bir sosyal ve psikolojik sorundu şu anda terlemeden kurtulma başlıklarının hepsine yazasım var:) elim sürekli kol altıma gidiyor 6 gündür nokta terlemedim hayatımı kurtardı diyebilirm. şimdi sıra geldi kol altı kararmasına çözüm bulmaya onu da hallettim mi benden mutlusu yok. bu arada şişe küçük bişey 35 tl'ye aldım.

Önceden kilodan dolayı sanıyordum zayıfladım ama hala terliyorum dediğin gbi bende kişin üsüyo olsam bile koltuk altm terlerdi ben çok su iciyorum terimi ona bağlıyorum hele yaz geldi ya peceteyi eksik etmiyorum yanimdan aslında iyi bir şey terlemek sık düş almak gerekir ama insani rahatsız ediyor toplum içinde kolunu kaldiramiyorsun doğru düzgün bu driclordan bnde alicam

Doktora gittiniz mi ? O ter'in bir sebebi vardır (stres, hormon vs.) ve sebebini bilmeden çözüm aramamaya çalışmayın işe yaramayabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…