Aşırı ıslaklık

elnurgk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2024
9
2
22
Kusura bakmayın rahatsız ediyorum anneler önceden vajinam çok kuruydu ve ben ilişkide çok zorlanıyordum ama şuan aşırı ıslaklık oluyor eşim ve bende hiç birşey hissetmiyoruz doktora gittim enfeksiyon dedi kullandım hiç etkisi olmadı aynı sorunum devam ediyor böyle olupta çözüm bulan varmı cevap veriseniz çok sevinirim lütfen

Canım muhtemelen rahim temizleniyor enfeksiyon yoksa eger , rahim bazı dönmelerde temizlenir ve ıslaklıkla dışarı atar

Canım muhtemelen rahim temizleniyor enfeksiyon yoksa eger , rahim bazı dönmelerde temizlenir ve ıslaklıkla dışarı atar
Evet olabilr canım ama önceden kesinlikle böyle sorunum yoktu 3 sezeryanim var darlıklamı ilgili diye cok düsünce yaptım doktor söz konusu değil dedi eşim de çok etkileniyor bu konudan sıvı akıntı su gibi

Canım biz net bişey diyemeyiz ama doktor en garantisidir bi sıkıntı olsa mutlaka söylerdi geçmiş olsun yinede umarım düzelir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…