Asırı Dikkatsızlık ve Konsantrasyon Bozuklugu

E

EU1

Ziyaretçi
merhaba metem hanım, benim problemım asırı dıkatsızlık hıcbıseye ama hıcbırseye konstantre olamıyorum ,yanı bu bende hayatım boyunca vardı ama son zamanlarda sankı daha cok oldu okdr hat safadakı ornegın sız bana bırsey soyleyın ben 10 sanıye sonra unuturum,ıngılzce kursuna gdıyorum ders calısamıyorum derse kendımı veremıyorum, ders calısmam lazım dıyorum ama sonra dıkatım baska yere gıdıyor ve bunun gbı daha bırsuru sey.. 23 yasındayım bunun bır nedenı yada tedavisi varmıdır yardımcı olursanız cok sevınırım?

ya aynı durumda bende öyle ama ben eskiden böle değildim son 1 yıldır bu bendede var dikkatsizlik unutkanlık konsantre olamıyorum . bazen insanların konuşmalarını beşele anlayamıyorum tekrar soruyorum :KK43:

Bende de inanılmaz konsantrasyon bozukluğu var bunun için bir sürü kitap buldum internetten fakat konsantre olupta okuyamıyorumsırnaşık şey

bende aynı dertten muzdaribim bir ara doktorum laira diye bir hap vermişti konsantrasyon bozuklugu için ama hap o kadar uyutuyoduki bıraktım [ /B]

Bendede ayni sorun var, özelikle okul gibi yerlerde hic konsantre olamiyorum, ya uykum gelir ya binlerce baska birsey aklima gelir.

Uzun bir filim bile bakamam, dizi iyi olyuor arada olan reklamlardan dolayi heralde, ama filim izlerken ya uyur kalirim yada aklim baska yere gider filimi anlamam.
Son zamanlarda unutkanlikda basladi.
Acaba neden?

X